پل Lisicky در مستند قدرت مقصد provincetown در 1990s

Later by Paul Lisicky.

بعد از پل Lisicky. Graywolf مطبوعات

در افتتاح جدید خاطرات بعد ازپل Lisicky نشان می دهد سرخوردگی شدید و پیوست فایل به اشتراک گذاشته شده توسط خود و مادر خود را. رانندگی با هم به مقصد provincetown مرکز هنر در ماساچوست در سن 31 Lisicky تا به حال برنده معتبر یاران که اجازه می دهد او را به زمان و آزادی برای نوشتن. چه آن را نیز به او ارائه شده است و آزادی به خود به عنوان یک مرد همجنسگرا در سال 1991. مادرش از ترس در این لحظه در تاریخ قابل لمس است. “او قرار می دهد اسلحه خود را در اطراف من احساس خواهد شد در نتیجه از دست دادن من یک بار دیگر. و من در آغوش او به عقب و حتی سخت تر در تلاش برای انجام غیر ممکن است: فشار تیره احساسات خود را ترک کنید و نور را در خود جای.” مدت کوتاهی پس از او میسازد دشت نگرانی خود را: “او در انتظار من به مرگ از بیماری ایدز است.”

با فصل ساخته شده است که توسط لایه معابر ارائه فضا و اتاق را برای خود خواننده اتصالات و تجربیات بعد است گسترده خاطرات. فرو بردن عقب و جلو در زمان Lisicky سازه تغزلی اکتشاف از آنچه در آن به معنی رفتن از زندگی به عنوان یک انزواطلب—اشتباه خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگران—به یک بخش مهم از یک تهدید یا خطر انقراض جامعه ئی رسا با شور و ذوق.

همچنین نگاه کنید به: مریم جنوبی داستان کوتاه مشغول به اینترنت را در گوشه های تاریک

در گفتگو با ناظر Lisicky نشان می دهد که مقصد provincetown بود “مثل هیچ جای دیگر و یا دیگر وضعیت من شده بود و بخشی از. من لذت می برد این شرکت از همکار من گراد دانش آموزان در آیووا نویسندگان کارگاه ندارد اما همان است که در آینده به مقصد provincetown که در آن همه ناگهان من تا به حال این بسیاری از گاه به گاه دوستی با مردم که نام من حتی نمی دانم. وجود دارد یک حس چک کردن در همه جا. من دوست دارم که حس دیده شدن و دیدن افراد دیگر حتی اگر بسیاری از این ارتباط در سطح حیوانی.” Lisicky به خاطر احساس که زندگی خود را متفاوت خواهد بود از آن نقطه. و اگر آن را برای او مقصد provincetown را شدت—که در آن هر کس مشغول به کار بود به سوی یک هدف مشترک—حیاتی بود اما زودگذر. “این تنها یک دوره از چند سال که مقصد provincetown بود که” او به یاد می آورد

به عنوان یک مرد همجنسگرا فقط آمدن به خود Lisicky شیفته این باز افتخار unapologetic جامعه است. آن را تبدیل به بحرانی برای جذب این دنیای جدید. “من درک نیست که هر یک از قوانین اجتماعی و من تا به حال این حس کنجکاوی شدید به خواندن آن است. آن همه احساس شدید overstimulating و فوق العاده است. این احساس مانند این بود که اولین بار من تا به حال زنده صادقانه میگویم. من خیلی سپاسگزار وجود داشته باشد در آن لحظه با وجود تمام ترس در جو است. به عنوان یک شرکت کننده در شهر احساس هنر ساخت و یا عدالت ساخت. وجود دارد مقدار زیادی از حماقت بیش از حد; خیلی تند و تیز و هتاک خنده بود که در واکنش به ترس و عدم اطمینان در اطراف ما آورده است که ما از طریق بار خشن. “

آوردن تاریک طنز به لحظه از غم و اندوه بزرگ این است که راه دیگری برای اعتراض به سکوت یک تاریخچه بی حد و حصر. با توجه به الگوی سکوت در گی, تاریخ در خصوص تاثیر که سکوت کرده بود بر جامعه همجنسگرا در طول اپیدمی ایدز از سال 1980 به 1990s وجود دارد فشار باور نکردنی برای عجیب و غریب روایات و تاریخ برای برآوردن نیاز به پاسخ با قدرت و توان بسیاری از چیزهایی که برای بسیاری از مردم است. داشتن پاک شده از داستان وجود دارد reflexive درایو برای نوشتن با این امید ایستادن این اشتباهات فاحش.

در حالی که این ضربه نه بدون قابل توجهی پایه آن را بیهوده ورزش. در عوض شاید آنچه که باید امید است سازگار گنجاندن داستان های عجیب و غریب و تاریخ در ادبیات معاصر ما. در گفتگو با یک دیگر این احتمال وجود دارد که یک تصویر کامل تر از عجیب و غریب زندگی و جامعه—را به نور آمده و علامت آن در تاریخ و فرهنگ.

آنچه با این نسخهها کار به خوبی در مورد بعد این است که آن را achingly قطاری یک پنجره باریک از زمان در یک جامعه عجیب و غریب جامعه مقصد provincetown به عنوان آن را به باقی می ماند, شاد, پر جنب و جوش و ئی اهل تفریح و بازی در حالی که وضعیتی وخیم از وحشتناک تاثیر ایدز تا به حال در آن جمعیت است. در انجام این کار Lisicky نشان دهنده دیدگاه و مراقبت بزرگ برای بسیاری از تجربیات و صدای.

چالش در اینجا این است که نمی توان تقلیل در صورت تخمگذار ادعا به تاریخ است. مبارزه برای مقابله با بیش از حد بسیاری از جنبه های این سابقه غم انگیز است که به طور بالقوه خرد کردن. بلکه Lisicky آرامی کانال ریتم و تن تاریخ را از طریق خود آمدن سن. کتاب است نه قطعی طعمه در پی ایدز یا سابقه مقصد provincetown به عنوان عجیب و غریب یک پناهگاه. اما آن را نشانی از استرس اهمیت دوره نقاهت بعد که تاریخ در حالی که همچنین در حال گسترش آنچه در آن به معنی عجیب و غریب و همچنین گی. Lisicky نیز لمس بر وسعت عجیب و غریب هویت و فرهنگ است که در راه خود موضوع دیگری که ناگفته باقی مانده است. در بعد, Lisicky به نقل از اواخر عملکرد مطالعات علمی جثه مونز نوشت که “Queerness اینجا نیست هنوز. Queerness است ideality. قرار دادن یکی دیگر از راه ما نیست و در عین حال عجیب و غریب. ما ممکن است هرگز لمس queerness اما ما می توانیم آن را احساس به عنوان گرم نور از یک افق آغشته با استعداد.”

با توجه به این درک از queerness, Lisicky می گوید: “من دوست دارم وقتی که او به ارمغان می آورد یک تصویر به این انتزاع. آن را می سازد آن را بسیار فیزیکی و واقعی است.” به طور مشابه Lisicky خود را تا به توانایی های باور نکردنی به شکل نامحسوس ترس ها و خواسته های او رو به عنوان یک مرد در آغوش خود آزادی جنسی و اشتها در حالی که به احساس می کنید که انجام این کار شد آشنائی مرگ است. برای سال Lisicky تصمیم برای جلوگیری از آزمایش اچ آی وی به منظور جلوگیری از سرنوشت دفاتر پزشکان و زوال است. نوشتن از این زمان Lisicky متحده “من می خواهم برخی از کنترل حتی اگر که نه برخورد با آینده یک داستان از کنترل…اجازه دهید روز پیش بود یک کاسه می خواهید و اجازه دهید وجود داشته باشد هیچ چیز فراتر از آن برای اندازه گیری. تا روز بعد.”

در یک شیوه ای است که طنین انداز با او مشتاق آگاهی از یک تازه وارد به عجیب و غریب, فرهنگ, Lisicky نیز آگاه از انقباضات او انجام شده که در آن زمان به عنوان کسی که در حال فرار از سرنوشت در حالی که به طور مداوم از آن آگاه است. این تنش است که همیشه وجود دارد برای افرادی که در حال حاضر و در عین حال نامرئی در جامعه است. اما مونز تعامل با queerness دیگر ایجاد چشم انداز. Lisicky می گوید: “من خیلی علاقه مند به مفهوم queerness و اینده این ایده که هیچ افق پیش رو است.” با توجه به queerness که این مایع در فضا از امکان قابل ملاحظه ای رهایی بخش. برای یک جامعه منوط به تعصب و ظلم و ستم این آزادی خوش آمدید دیدگاه که از آن برای در نظر گرفتن یک حس جدید از خود.

از آن سخاوت روح Lisicky ارائه می دهد سفر خود را به یگانگی خویشتن در کنار خود ادای احترام به یک جامعه در بحران و در عین حال فوق العاده رایگان است. این ارتباط و عمیق در آن خلوص و صداقت. در حالی که بعدا مشخص شده است که با حساسیت و محبت به طوری که اغلب از آن ناخن های گرانش این بار با بازتاب های چنین به عنوان “گاهی اوقات این مهم را به نشستن با چیزی که هرگز به ما داده.” Lisicky می توانست صحبت از زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان نوشتن خود را زمانی که او نوشت: “به چیزی زیبا است که رادیکال عمل می کنند به خصوص زمانی که بدن در حال پوسیدگی پخش با لکه های قرمز به عنوان اگر یک قلممو متزلزل شد بیش از پوست.” شوک مرگ هرگز فرار خود را به خواندن این خاطرات اما زیبایی بقا نازل شده است از طریق Lisicky را پیگیری مداوم از هنر و حقیقت روشن و خاموش کردن صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>