Patty Jenkins است ‘زن’ Spin-Off و Threequel در آثار

Wonder Woman 1984 Sequel Spinoff Info Details

Gal Gadot باید خیلی بیشتر در تعجبم که زن در فروشگاه به گفته مدیر Patty Jenkins. خاک رس انوش/ ™ & © DC Comics

با بیش از $820 میلیون نفر در سراسر جهان دفتر جعبه و یک آغوش گرم از طرفداران و منتقدان در تعجبم که زن همچنان یکی از DC موفق ترین فیلم تا کنون. به همین دلیل آن را مانند یک ناامیدی برای دیدن آن عاقبت Wonder Woman 1984تاخیر تا مرداد به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. مردم جهان می خواهند بیشتر Gal Gadot در زندگی خود (“تصور” پوشش وجود) و اگر فیلمساز Patty Jenkins است راه خود را, آنها در حال رفتن به آن را دریافت.

جنکینز به تازگی نشان داد که او در حال حاضر در حال برنامه ریزی یک اسپین-آف فیلم و همچنین به عنوان threequel در تعجبم که زن حق رای دادن. در حالی که او هوشمندانه انتظار تا 1984 می رسد به هر گونه قطعی حرکت چرخ ها در حال حاضر در حال حرکت به گسترش فیلمهای سری.

“من قصد ندارم به ناخن یک تازه فکر در مورد آن تا زمانی که [در تعجبم که زن 1984] بیرون می آید چرا که من می خواهم برای خودم یک کام شوینده و تازه از ذهن” او گفت کل فیلم است. “اما آره تاپیک قوس که من در ذهن برای فیلم اول و سپس دوم و سپس آمازون و سپس سوم فیلم است.”

همچنین نگاه کنید به: پیش بینی ترین جدید و بازگشت را نشان می دهد در ماه مه

جنکینز قبلا مورد بحث و بررسی سه فیلم روایت برای Wonder Woman سری و اکثر فیلمهای فرانچایز را به رعایت این ساختار این روز است. اما به شنیدن این که آن را در حال حاضر در آثار یک نشانه امیدوار. اوایل DCEU مشخص شده بود واکنشی تصمیم گیری پس از آن هیجان انگیز برای دیدن برخی از برنامه ریزی بلند مدت در بالای سطح.

WB به خوبی آگاه است که این شخصیت یکی از آن آبی تراشه خواص و انتگرال به هر آینده متقاطع تیم تا فیلم استودیو ممکن است در ذهن. (این تنها یک ماده از زمان تا زمانی که آنها را یکی دیگر از چاقو در یک لیگ عدالت-نوع رویداد.) مفهوم اسپین آف که جنکینز برای اولین بار مورد بحث در ماه دسامبر نیز یک جذاب. با وجود پچ پچ در طول سال (با آنچه در James Wan را سنگر?), DC تمدید جهان است هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود یک مقام رسمی اسپین آف.

“من قصد ندارم به آن را مستقیم امیدوارم” جنکینز گفت. “من قصد دارم به سعی کنید واقعا سخت نیست. آن را آسان نخواهد بود. اما [در تعجبم که زن 1984 co-writer و سابق DC Entertainment, رئيس جمهور و مدیر خلاق افسر] جف جانز و من با داستان و ما به فروش می رسد زمین و ما در حال رفتن به آن را دریافت خواهید. من تولید آن مطمئن شوید.”

دانشگاه جانز سهام نوشتن اعتباری در تعجبم که زن 1984, تیتان جوان, عدالت, Aquaman, پیکان, و بسیاری دیگر از محبوب DC عناوین. در حالی که آن را ناامید کننده به شنیدن این که جنکینز علاقه مند نیست و در کارگردانی و چه در حال دوبله این Amazoniansحداقل او درگیر می شود به عنوان یک تولید کننده برای کمک به تحقق بخشیدن به جهان در او ایجاد شده است. ما نمی تواند صحبت می کنند و برای هر کس دیگری اما بررسی بیشتر اساطیر پشت آمازون خانه Themyscira برای تلفن های موبایل زیادی برای ما جالب.

این در تعجبم که زن عاقبت در اصل به معنای ضربه تئاتر در نوامبر سال 2019 اما این استودیو پس از آن تصمیم گرفتند آن را به همان انتشار اسلات (اولین تعطیلات آخر هفته در ماه ژوئن) کمک کرد که در سال 2017 اصلی تبدیل شدن به یک در سراسر جهان رسید. متاسفانه توجه بیش از حد به COVID-19 شیوع 1984 شده بود دوباره برای 15 آگوست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>