Patton Oswalt Revisits خود حماسه ‘Parks & Rec بیهوده گویی و 7 سال بعد

Parks and Recreation Patton Oswalt Star Wars Marvel

Patton Oswalt به نظر می رسد در حماسه جنگ ستارگان و مارول بیهوده گویی از پارک ها و تفریح و سرگرمی. NBC/YouTube

در مارس 18, 2013, NBC مورد علاقه طنزهای پارک ها و تفریح و سرگرمی را تغییر دهید پارچه از اینترنت برای همیشه به عنوان اگر آن را Thanos دارای حق اعمال واقعیت سنگ. من صحبت کردن در, البته در مورد قسمت “ماده دو” است که در آن ملی آمریکا گنج Patton Oswalt نقش Garth Blundon تنها و در عین حال پرشور پونی شهروند مصمم به جلوگیری از لسلی Knope (Amy Poehler) از بین بردن قوانین منسوخ شده از این شهر در منشور است.

در تلاش خود را برای حفظ Oswalt شخصیت راه اندازی به یک حماسه filibuster در طول یک تاون هال جلسه که حول محور جنگ ستارگان و مارول سینمایی جهان. این بود که در سال 2013 به یاد داشته باشید. دیزنی و J. J. Abrams در عین حال به انتشار Star Wars: The Force Awakens, وجود دارد و تا به حال تنها یکی Avengers فیلم به تاریخ (ساده تر). چه به دنبال یک نمایش بی نظیر از پاپ-فرهنگ commandeering را و لجام گسیخته درس خوان اساطیری تعالی. آن را به اندازه کافی به یک مرد رشد کرده است گریه.

بنابراین به عنوان رویکرد ما هفت سال پیش از این چشمگیر گفتگو با خود Observer صحبت با Oswalt در مورد چگونه سخنرانی خود آمد و به ادامه کار او با تعجب روی صفحه و آنچه که او می خواهد برای دیدن از آینده هر دو franchises.

ناظر: چگونه این مهمان ظاهر آمد در وهله اول ؟
Oswalt:
از من خواسته شد که در یک قسمت. آنها به من پیشنهاد نقش. من می خواهم به دوستان با Amy Poehler, و, البته, Aziz Ansari, و بسیاری از مردم که در ارتباط با نشان دادن برای سال. من تا به حال امتحان برای این کار در روز برای نقش دوایت و من حدس می زنم [نویسنده/تهیه کننده Michael Schur] به یاد من است. من هم فقط یک فن است که نشان می دهد که آن را مانند یک درمان است. آن شگفت انگیز است که نشان می دهد باید در همه تلویزیون. به طوری که آنها به من پیشنهاد نقش و البته من شروع به پریدن کرد در آن. منظورم این بود که پارک ها و Rec!

چقدر از خود حماسه بیهوده گویی از شما آمد و چقدر در صورت وجود آمد از نویسندگان?
وجود دارد هیچ چیز در اسکریپت. همه این شد “Garth شروع به شروع به filibuster” و آنها به من گفت: “فقط انجام آنچه شما می خواهید.” جهت به سادگی گفت: “Garth شروع به filibuster.” این فقط قرار است به مدت 10 ثانیه از من شروع filibuster و من حدس می زنم آنها فقط گفت: “هی بیایید می گویند نه قطع و ببینید چه اتفاقی می افتد و ببینید که چه مدت او می رود.” من خیلی هیجان زده به در نشان می دهد و بنابراین می خواستم برای انجام یک کار خوب از آنجا که یکی از آن نشان می دهد که در آن من می خواهم به بزرگ است. آن را نشان می دهد و من می خواهم به بزرگ در آن, بنابراین من عصبی بیش از حد. آنها نمی داد, برش, بنابراین من نمی خواهم به غیر حرفه ای و توقف بنابراین هراس نوع قفل شده است و من حدس می زنم من پاسخ بود به تخلیه هر بیت از جنگ ستارگان و فرهنگ پاپ چیزهای بی اهمیت من در مغز من. که مثل من معادل یک ماهی مرکب ساطع جوهر من حدس می زنم.

بنابراین شما تا به حال تهیه شده است که کل spiel?
من فقط تصمیم به نگه داشتن در حال اجرا است. من هر چیزی آماده است. من فقط در صحنه بود و مثل من شروع به این و پس از 10 ثانیه آنها را برش داد. چقدر سخت است که خواهد بود؟’ و سپس آه-اوه پسر.

این مقایسه بسیار مطلوب با معشوق خود را نشکن سه گانه زمین از چند سال پیش.
که چند سال بعد از آن اما بود که بیشتر از یک چیز آماده. چیزی که من تا به حال شده فکر کردن در مورد برای مدت زمان طولانی. من فکر نشکن یکی از بهترین فیلم های سال از آن بیرون آمد که به اعتقاد من شد 2000. [Eds. توجه داشته باشید: درست در یک پاتون. این فیلم را در سال 2000 است.] من فکر می کردم که فیلم داغ درخشان و مثل همه فیلم های بزرگ در سمت چپ آن شما را به تعجب: چه اتفاقی می افتد به این شخصیت در پایان آن ؟ آن را مانند فیلم نگه می دارد و نورد در سر خود را. نشکن یکی از کسانی که “چه چیزی قراره اتفاق می افتد در حال حاضر ؟” فیلم های که در آن من می توانم قیاس به آینده است. به طوری که کمی آماده تر از پارک ها و Rec چیزی بود که بیشتر در حال حاضر.

آیا شما می دانید که خانم میشیگان در واقع استفاده می شود خود را در پارک ها و Rec بیهوده گویی در طول یک شهرستان جلسه filibuster در ماه فوریه ؟
من که شنیده ام. کسی که ارسال آن را در توییتر و من از او تشکر کرد. من بسیار flattered.

واکنش شما چه بود که به گفتار با ساخت راه خود را به زندگی واقعی شهر های کوچک سیاست درست مانند پارک ها و Rec?
آن را می سازد شما احساس می کنید مانند “وای شاید من چیزهای نوع تراوش به زبان بومی به اتمسفر است.” من حدس می زنم آن را خارج وجود دارد در بخشی از این جریان است. این احساس خوبی است.

این جنگ ستارگان عاقبت سه گانه کامل است و صفحه نمایش بزرگ آینده نامشخص است. مارول سینمایی جهان بسته شده است این کتاب در نهایت حماسه است و رفتن به سمت نرم-راه اندازی مجدد ندارم. آنچه شما می خواهم برای دیدن از هر دو فرانچایز حرکت رو به جلو ؟
من می خواهم برای دیدن هر دو آنها را به انجام آنچه آنها انجام داده ایم زمانی که آنها در بهترین خود را. پس از [1977] در جنگ ستارگانجورج لوکاس دست آن را به نویسندگان مختلف و مدیران برای حفظ گسترش در جهان است. مارول بهترین فیلم در سری خود بودند آنهایی که در آن آنها رفت و با نه انتخاب اول مدیران. برای اولین بار در خارج از دروازه با جان فاورو کارگردانی Iron Man ساخته شده است آن را مانند یک فیلم منحصر به فرد. او یک چشم انداز منحصر به فرد به عنوان یک مدیر. و سپس آنها نگه داشته و انجام آن—چیدن مردم مانند Taika Waititi و Scott Derrickson. نگه دارید انجام این کار نگه داشتن شانس گرفتن بیشتر منحصر به فرد رویایی مدیران.

چسبیده با تعجب طرفداران بسیار هیجان زده برای متحرک M. O. D. O. K. سری. چه چیزی می تواند مخاطبان انتظار دارند ؟
من نمی خواهم به آنها بگویید که چه به انتظار. که لذت بخش است. بخش سرگرم کننده است که آنها را به رفتن در ازدواج و سپس آنها را به من بگو آنچه که من از دست رفته در مورد چیزی که من مشغول به کار در. که بیشتر سرگرم کننده است. من نمی خواهم به طور مستقیم آنها را تا زمانی که آنها آن را ببینید.

اگر شما می توانید شام با یک شخصیت داستانی که می شود آن را و چرا ؟
احتمالا رویای بی پایان از نیل گیمن را بی پایان کمیک فقط تا بعد از شام من می توانم پور یک لیوان شراب و نگاه را از طریق کتابخانه خود را از تمام کتاب هایی که نویسندگان بزرگ از رویای نوشتن اما هرگز نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>