پاتریک Mahomes’ دختر بریتنی ماتیوز نشان می دهد او مناسب در آخرین پست

بریتنی ماتیوز – طولانی-زمان دختر NFL سوپراستار پاتریک Mahomes – به طرفداران یک نظر ورزشی او رقم در آخرین Instagram update. برای پست, آپلود او چهار عکس با لباس تنگ و کوتاه که او در داخل و شوهر پیاده روی در گنجه.

تناسب اندام مدل انباشته قابل ملاحظه زیر در رسانه های اجتماعی و مدل سازی برخی از قطعات از تعادل Athletica برای این جرقه بزند. هر تصویر یک آینه عکاسی از خود و دیوار به صف کردند و با کفش و عینک آفتابی و لباس های دیگر اقلام است.

در اولین عکس, این زن 24 ساله را لرزاند نور-ژاکت خاکستری و یک جفت skintight ساق پوش بودند که سفید و خاکستری و کراوات رنگ الگوی. متیوز در زمان عکس از سمت قرار داده و پای راست خود را پشت سر او کمک کرد که به تشدید انحنا او غنیمت است. او عینک خود را بلند مو بور مستقیم و برگزار تلفن فقط در مقابل دهان او را به عنوان او را دیدم یک غول لبخند.

ماتیوز روشن به شورت و تیره-خاکستری تمرین بالا برای تصویر دوم. شورت تا به حال یک الگوی مشابه به عنوان ساق پوش. این بار او قرار داده و پای راست خود را در مقابل بدن خود را به عنوان او به نمایش گذاشت او باب روز است.

تگزاس بومی را به یک روشن-نارنجی لباس برای عکس سوم. او را لرزاند یک ژاکت نارنجی همراه با رنگ سفید و نارنجی کراوات رنگ ساق پوش. متیوز رو دوربین و عینک مو خود را به عنوان او مطرح شده در مقابل آینه. در فینال اسلاید از پست او عکس گرفته شده از طرف. رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار عینک نارنجی و سفید پوش که شبیه قبلی جفت و روشن-نارنجی ورزشی بالا. این زاویه درمان طرفداران به یک شات روشن از او مجسمه پایین. او سگ خال خال شد تخمگذار بر روی زمین در کنار او.

بسیاری از 500,000 Instagram followers اطلاع از زمان selfies و بیش از 33 ، 000 از آنها نشان داد قدردانی خود را با ضربه زدن بر روی “مانند” را فشار دهید. این مدل تا به حال بیش از 270 نظرات به عنوان پیروان قدردانی او هیکل گروه و خانه تزئینات.

“عشق نارنجی! عشق سگ” یکی از فن اظهار نظر.

“بسیار زیبا بریتنی” یکی دیگر اضافه شده است.

“دختر! می تواند ما همچنین بحث در مورد صندلی اداری خود را. من میخوام باید یکی از کسانی که” یک زن پیرو نوشت.

“OK دستاوردهای آن در حال نشان دادن” یک Instagram کاربر پاسخ داد.

به عنوان پوشش Inquisitrماه گذشته ماتیوز آپلود دو-مجموعه عکس های گرفته شده از همان پیاده روی در گنجه. در این عکس او عینک بدن آغوش یوزپلنگ-نسخه قابل چاپ بالا که به بینندگان یک شات از دارایی های خود را. این پست را به دست آورد بیش از 45,000 دوست دارد و 6770 نظرات از طرفداران وفادار.

مشاهده این پست در Instagram

“چه کسی اهمیت میدهد مهم نیست” برخی از بهترین توصیه های من تا کنون بدست! من استفاده می شود برای پیدا کردن خودم همیشه نگرانی در مورد آنچه دیگران فکر می کنم همیشه در تلاش برای ایجاد همه مبارک همیشه در تلاش برای مطمئن شوید که من یک راه خاص و امروز قبل از اینکه من اجازه دهید که هر چیزی را به من و یا ناراحت من با خودم فکر می کنم آیا این واقعا مهم است ؟ آیا من واقعا مشروع در واقع در مورد مراقبت از این ؟ & ترین زمان جواب این است: هیچ! در حالی که برخی از چیزهایی که مهم & من در مورد مراقبت زیادی در این زندگی من زندگی می کنند امروز من در نهایت در بر داشت یک خط بین آنچه که من اجازه دهید به من و آنچه که من لازم نیست و اگر من می تواند هر گونه مشاوره به هر دختر و یا هر کاری در این جهان امروز این چیزی است که من می خواهم به آنها بگویم “چه کسی اهمیت میدهد مهم نیست که تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید کنترل” #muchlove????❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط بریتنی متیوز (@brittanylynne) در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>