پاتریک Mahomes’ دختر بریتنی ماتیوز Flaunts Her Booty Fat ساق پوش برای فیلم تمرین

بریتنی ماتیوز – طولانی-زمان دختر NFL سوپراستار پاتریک Mahomes – flaunted ورزشی او رقم در یک سری از فیلم تمرین برای او آخرین Instagram post. در این کلیپ او sported یک کراوات رنگ سینه بند ورزشی و skintight ساق پوش که نمایش خود انحنا پشت.

24 ساله تا به حال نشان داده او تعریف derriere در پست های اخیر در رسانه های اجتماعی پلت فرم و در این vids او ارائه شده طرفداران راهنمایی در مورد گرفتن یک مجسمه های پایین تر بدن. او و شوهر او در خانه بدنسازی انجام چهار تمرین. ماتیوز او پیتزایی در یک موی دم اسبی و را لرزاند هلو-رنگ کراوات رنگ سینه بند ورزشی و تنگ, سیاه, ساق پوش.

برای اولین بار او ثبت شد از طرف. سابق فوتبال حرفه ای بازیکن تا به حال یک هالتر بر روی شانه های او در حالی که او انجام شده سه چهارم squats به چمباتمه زدن. این زاویه مجاز بینندگان را به تحسین او شکل همراه با کون گنده, که برجسته با هر تکرار.

تناسب اندام مدل انجام گام به گام تا به چمباتمه زدن برای تمرین بعدی. او فیلم برداری شده بود از همان زاویه به کلیپ قبلی در حالی که او پا بر روی یک تمرین نیمکت برگزاری یک دمبل و پس از آن پا کردن به انجام کامل چمباتمه زدن. متیوز به آرامی خم پاهای خود را تمام راه را برای هر هرزه.

در سومین کلیپ تگزاس مادری ملحق شد توسط سگ او که راه می رفت در اطراف ورزشگاه و در حالی که او کار می کرد. ماتیوز برگزار شد یک دمبل در هر دست در حالی که شخص خود را مطرح بدن و سپس انجام چمباتمه زدن. او با آن مواجه لنز برای نهایی ورزش. تناسب اندام, مدل, برگزار دمبل زیر چانه خود را در حالی که انجام تک پا چمباتمه در مقابل یک تمرین نیمکت.

ماتیوز شامل دستورالعمل های دقیق برای تمرین در عنوان و به راهنمایی در مورد چگونه به انجام تمرینات مشابه در خانه و بدون وزنه. او با اشاره به ساز و برگ بود از Lululemon.

بسیاری از رسانه های اجتماعی تاثیر گذار است 523,000 Instagram followers متوجه پست و بیش از 22,000 نشان داد قدردانی خود را با ضربه زدن بر روی “مانند” را فشار دهید. او تا به حال بیش از 130 نظرات به طرفداران تشکر متیوز برای راهنمایی و چندین سمت چپ سوالات در بخش نظرات.

“شما بسیار الهام بخش! با تشکر برای به اشتراک گذاری” یکی سپاسگزار فن نوشت.

“چگونه یک لبخند بسیار زیبا در حالی که همه عرق?” توصیف پیرو اظهار نظر.

“آیا شما هر گونه پیشنهادات خود را برای افراد مبتلا به ضعف زانو از آسیب های ورزشی?” یکی Instagram کاربر خواسته.

“آیا دور دیگری برای من!!! آرزوی من انگیزه” طرفداران پاسخ داد.

به عنوان پوشش Inquisitr, هفته گذشته ماتیوز flaunted پرت پشت در حالی که او کاشته بوسه در Mahomes. که ها به دست آورده بیش از 100,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>