پاتریشیا Altschul پسر ویتنی Sudler-اسمیت ‘doesn’t Like’ فیلمبرداری ‘جنوبی جذابیت,’ جدید پروژه های آینده

پاتریشیا Altschul به نظر می رسد در دنی Pellegrino را, پادکست, همه چیز نمادینهفته گذشته به بحث در مورد جذابیت جنوبی و در قسمت او اعتراف کرد که او پسر ویتنی Sudler-Smith, ندارد, تم آهنگ براوو سری واقعیت و یا ظاهر شدن در مقابل دوربین.

با توجه به Altschul, Sudler-اسمیت نیست یک فن از تم آهنگ حتی اگر بقیه بازیگران که شامل کاترین Dennis, Shep, گل رز, Craig کونوور, Naomie Olindo آستن Kroll Cameran Eubanks, Chelsea Meissner و مدیسون LeCroy برخوردار لحن.

“او بسیار… مردم باندهای من هرگز شنیده می شود او فکر می کند این نوع از احمقانه تم آهنگ” Altschul توضیح داد: به Pellegrino.

در حالی که جذابیت جنوبی طرفداران ممکن است بر این باورند که Sudler-اسمیت قدرت برای تغییر موسیقی متن فیلم از آمار نشان می دهد عمدتا به دلیل این واقعیت است که او نه تنها یکی از سازندگان این سری نیز یکی از نمایش های اجرایی تولید Altschul اشاره کرد که او در واقع ندارد به همان اندازه کشش بیش از این سری به عنوان برخی ممکن است فرض کنیم. به عنوان او توضیح داد: به دلیل Sudler-اسمیت برجسته عضو بازیگران در نمایش آن خواهد بود تضاد منافع اگر او قادر به ویرایش قسمت.

Altschul سپس اعتراف کرد که زمانی که آن را به او آمد و او ترجیح می دهم به پشت صحنه.

“او واقعا نمی خواهم به نشان می دهد. او آن را از آنجا که آنها می خواهند او را به نشان می دهد. و آنها در نوع خود snarkiness,” او توضیح داد.

“او دوستانه با همه حتی اگر او آنها را به وظیفه در هر زمان که به مناسبت ارائه” او ادامه داد. “اما من فکر می کنم او ترجیح میدهد به بیرون رفتن برای صرف شام با آنها و یا نوشیدنی و فیلم برداری می شود.

اگر چه Sudler-اسمیت است که انتظار می رود به نظر می رسد در کنار خود شرکت ستاره و دوستان در هر صورت تمام وقت یا پاره وقت موقعیت برای فصل 7 مادرش تایید کرد که او در حال حاضر در شش یا هفت نفر دیگر پروژه های بزرگ قبل گفت که نقش او در پشت دوربین بود که در آن شور و شوق واقعی نهفته است.

Sudler-اسمیت ستاره دار در جنوب جذابیت در یک موقعیت تمام وقت به صورت سری اول سه فصل است. سپس پیش از فصل 4 او در تکرار نقش در نشان می دهد.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده فیلمبرداری در آینده فصل هفتم از جذابیت جنوبی آغاز شد و در ماه گذشته در چارلستون کارولینای جنوبی که در آن بازیگران استوار است. در آن زمان, Us Weekly , مجله گزارش داد که تعدادی از ستاره ها نشان می دهد از جمله کاترین دنیس Madison LeCroy, Naomie Olindo و چلسی Meissner حال مشترک رسانه های اجتماعی پست از تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>