پاتریشیا Altschul مذاکرات ‘جنوبی جذابیت’ فصل 7, راه اندازی خانه مجلل خط

پاتریشیا Altschul باز کرد تا در مورد آینده فصل هفتم از جنوب جذابیتو آینده او خانه خط در طول یک مصاحبه با دنی Pellegrino را, پادکست, همه چیز نمادینهفته گذشته.

به عنوان او و co-ستاره از جمله Cameran Eubanks کاترین Dennis, Shep, گل رز, Craig کونوور آستن Kroll, ویتنی Sudler-اسمیت و مدیسون LeCroy باقی می ماند تحت قرنطینه در چارلستون کارولینای جنوبی به عنوان coronavirus نگرانی همچنان به رشد Altschul صحبت در مورد تولید در قسمت جدید قبل از به اشتراک گذاری الهام بخش در پشت خط جدید.

“بله از امروز آنها در حال انجام یک زن و شوهر از مصاحبه اما آره” Altschul تایید از تعطیل از تولید در جنوب جذابیت فصل 7.

به عنوان طرفداران براوو سری واقعیت ممکن است به خاطر تولید در فصل جدید از جذابیت جنوبی به طور معمول آغاز می شود نسبت به پایان سال گذشته است. پس از یک تاخیر ربطی به زمان قرنطینه فیلمبرداری آغاز شد و خیلی زود تر از حد معمول است. در حال حاضر با برخی از کشور محدود به خانه های خود را با هیچ وعده داده پایانی معلوم نیست زمانی که تولید در فصل 7 سر گرفته خواهد شد.

در میان مداوم قرنطینه Altschul گفت Pellegrino که sh شده است ماندن مشغول “همه چیز” را به عنوان او همچنان به کار با هر روز تا ساعت 2 بعد از ظهر و آماده برای آینده راه اندازی از خط جدید از صفحه اصلی محصولات از خانه خرید.

“ما می رویم به انجام مجلل چیز برای خانه زیبا و مجلل همه چیز. بنابراین ما در حال تغییر کل مفهوم طراحی داخلی بر اساس ماریو Buatta حس زیبایی شناسی” او توضیح داد.

Altschul سپس گفت که در حالی که او نمی تواند می گویند خیلی در مورد آنچه تا کنون اتفاق افتاده است بین جنوب جذابیت بازیگران, او امیدوار است که آنها قادر خواهد بود برای از سرگیری فیلمبرداری به زودی.

“به نظر می رسد مثل من. من نمی توانم بیش از حد صحبت کردن در مورد آن, اما من امیدوار هستم که اگر همه خواهد ماند قرار داده و نمی شود در حال اجرا در اطراف و قرار دادن افراد دیگر در معرض خطر است که ما می توانیم بیش از این خیلی دیر. آن را بسیار وحشتناک به توسط خودتان است.”

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده بازیگران جذابیت جنوبی شروع به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها از تولید در فصل 7 در اواخر فوریه. در آن زمان, Us Weekly magazine نشان داد Danni بیرد تایید کرده بود شروع فیلمبرداری با یک عکس از دوربین های نصب شده بر روی داشبورد ماشین خود را. او همچنین گفت که او حاضر طرفداران و پیروان که هفتم “زمان جذابیت است.”

در حدود همان زمان اعضای بازیگران Naomie Olindo و چلسی Meissner تایید آنها با هم بودند و به ظاهر برای فیلمبرداری قسمت های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>