دهلی نو: تصویری از دو مسافر که در زمان شدید مراحل برای جلوگیری از عفونت کروناویروس گرفته است رسانه های اجتماعی توسط طوفان.

مسافران در هیئت مدیره پرواز در استرالیا پیچیده خود را در ورق پلاستیکی تنها به تصویر می کشد چگونه ترس مردم پس از شیوع ویروس در ماه دسامبر است که به کشته شدن بیش از 2,300 مردم تا کنون.

ترس مسافران همچنین با استفاده از هود و armholes همراه با ماسک صورت است که در سمت چپ بسیاری در رسانه های اجتماعی در تجزیه.

یک کاربر توییتر الهام مشترک تصویری در توییتر با عنوان: “در حال حاضر پشت سر من در هواپیما. هنگامی که شما فوق العاده می ترسم از #coronavirus #COVID2019.”

در اشتراک ویدیو زن مسافر به نظر می رسد به خواب پوشیدن صورتی پلاستیکی لباس و چاپ ماسک صورت و مرد او همراه بود سفید و روشن همراه با دستکش و ماسک و همچنین.

وضعیت خود را هر چند احساساتی وادار به واکنش هایی است که خنده دار است.

یک کاربر نوشت: “بهتر امن تر از متاسفم…با توجه به انتخاب من نمی خواهم به مرگ خفگی….”

دیگری نوشت: “او هنوز هم تنفس در هوا به عنوان هر کس دیگری در هواپیما.”

یک پست به عنوان خوانده شده, “متاسفانه پس از آن ویروس است که متصل به پلاستیک زمانی که شما آن را با شما در تماس آمده است. فقط فکر می کرد که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

یک کاربر گفت: “شاید آنها می دانند که چیزی که بقیه جهان نیست. من امیدوارم که او خوب است, همه, که, پلاستیک. من نمی خواهم او را به مرگ خفگی است.”

استرالیا تایید کرده است 15 مورد از این ویروس همه آنها را با یک ‘به صورت مستقیم یا غیر مستقیم لینک” برای شهر ووهان در مرکز شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im