پاریس هیلتون نشان می دهد نئون هنر کولاژ او شده است ساخت در طول همه گیر

پاریس هیلتون نشان می دهد کولاژ آثار هنری او از “همه emojis.” پاریس هیلتون / YouTube

در حالی که اجتماعی, فاصله, بسیاری از ما آغاز کرده اند صرف وقت در سرگرمی است که ما قبلا نیست که انرژی و یا انگیزه برای. برای برخی از مردم است که به معنی غوطه ور شدن در بازی های ویدئویی و یا یادگیری نحوه پخت شیرینی استادانه درست شده. برای دیگران مانند یاد مقتدر و کارآفرین پاریس هیلتون جهانی همه گیر داده است به او این فرصت را به نزول او به هنر به عنوان توسط خانه تور او آپلود به یوتیوب کانال این هفته است. همچنین آن را به توان گفت که اگر شما تعجب که پاریس هیلتون باعث می شود هنر در اوقات فراغت خود را با توجه به حرفه ای: چه ساده زندگی اگر نه-فرم عملکرد هنر ؟

همچنین نگاه کنید به: چه Kylie Jenner را بادی, Jeff Koons دلفین می گوید در مورد طعم و مزه در هنر

در این ویدئو هیلتون درب باز می شود به او “اتاق هنر” است که پر از نیمه تکمیل نقاشی های کلاژ و مواد. از یک نگاه گذرا به نظر می رسد به عنوان اینکه هیلتون نعمت های روشن رنگین کمان-مانند رنگ و اواسط aughts زیبایی که عوامل کاملا به صورتی رنگی, بورلی هیلز-کالیبره تصویر عمومی. یکی از آثار هنری جادوها “ستاره کور” نام یک آهنگ پاپ از هیلتون کوتاه اما تاثیرگذار حرفه ای آواز با نقره حروف. یکی دیگر از گیج کننده نئون قطعه توضیح داده شده است توسط هیلتون به عنوان یک “حالت کولاژ از همه مورد علاقه من, جمجمه” و او اشاره می کند که یکی از مورد علاقه های شما است که یک کولاژ او ساخته شده از “تمام emojis.” “این چنین خلق و خوی” او می افزاید.

نزدیک از هیلتون در کولاژ خود را ” مورد علاقه جمجمه است.’ پاریس هیلتون / YouTube

“این اتاق هنر” هیلتون توضیح می دهد که در این ویدئو. “من می دانم که این یک فاجعه کامل بود من صرف مقدار زیادی از زمان در اینجا. من به معنای واقعی کلمه دیوانه فقط مانند برش همه چیز. من مثل هر مجله ام من نقاشی شده است. حتی اگر آثار هنری نیست به سلیقه خود شما را مجبور به اعتراف است که هیلتون قطعا به یک چشم انداز روشن و قوی زیبایی: اساسا لیزا فرانک در دیدار الکساندر مک کوئین در دیدار iMessage.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>