bong joon ho parasite academy awards

مدیر بونگ جون هو به نظر می رسد پشت صحنه در طول 92 سالانه جوایز اسکار در دالبی تئاتر در فوریه 09, 2020 در هالیوود کالیفرنیا. مت Petit – جزوه/A. M. P. A. S. via Getty Images

در حالی که این سال را لیست اسکار نامزد شد ناامید کننده در بیش از چند روش حداقل آکادمی بود یک چیز راست: رفتن همه در انگلاست که هنوز هم با بهره گیری از آن در دراز مدت در تئاتر. جنوبی, کره ای, کمدی, هیجان انگیز شایسته ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین زبان غیر فارسی فیلم برنده بهترین تصویر همراه با سه (!!) دیگر اسکار. که برد بیش از هر فیلم دیگر این سال است.

همچنین ببینید: فهرست کامل 2020 برندگان جایزه اسکار

“من لال,” تولید کننده Kwak گناه-ae گفت: او به عنوان پذیرفته بهترین تصویر روی صحنه. “ما هرگز تصور این که تا به حال اتفاق می افتد. ما خیلی خوشحال هستند. من احساس بسیار بهتری لحظه در تاریخ اتفاق می افتد در حال حاضر.”

انگل همچنین برنده بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین های بین المللی از ویژگی های فیلم است. اما شاید حتی بیشتر از آمار نسبت به انگل در امشب اسکار شد و مدیر آن بونگ جون هو که اسیر دل بینندگان را با خود جذاب و refreshingly صادق سخنرانی. (به یاد داشته باشید این است همان کسی که به نام اسکار “بسیار محلی” در حالی که مبارزه برای فیلم های خود را.)

Kim family parasite

کیم خانواده زندگی می کنند که در تاشو جعبه های پیتزا در ابتدا از انگل. نئون فیلم

“پس از برنده جایزه بین المللی بهترین ویژگی من فکر کردم من انجام شد برای روز و آماده بود برای استراحت” مدیر بونگ شوخی در حالی که ادعا بهترین کارگردان را برای بار سوم در این مرحله است که شب.

“زمانی که من بود جوان و تحصیل در رشته سینما وجود دارد و گفت که من حک شده قلب من است که ‘ترین و شخصی ترین و خلاق است.’ که نقل قول است از مارتین اسکورسیزی” او اضافه قیافه به همکار نامزد اسکورسیزی در مخاطب است. طرفداران این فیلم مانند چاقو از مدیر Rian Johnson, به سختی می تواند شامل شادی خود را در توییتر به tweeting از جشن های خود را به عنوان سخنرانی آمار:

این همه گفت: به عنوان Vox برجسته این برد کمی تلخ و شیرین, با توجه به این که هیچ یک از انگل‘s (nonwhite) بازیگران به رسمیت شناخته شد. اما hey baby steps; آکادمی تنها می تواند رسیدگی کوچک مقدار تغییر در یک زمان.

در ضمن حداقل ما در حال اعطای فیلم که gleefully خوردن غنی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de