پان هند سفر دوچرخه برای شروع یک جنگل: 6 الهام بخش سالمندان اثبات این است که سن فقط یک عدد است!

ما همه شنیده ایم گفت: “سن چیزی جز یک تعداد” و اگر وجود دارد هر گونه شک و تردید در مورد اینکه آیا درست است که این افراد ثابت شما می توانید جهان را تغییر دهید و حتی پس از بازنشستگی!


این مقاله شده است اسپانسر شده از طرف HDFC life.


Retirement (/rɪˈtʌɪəm(ə)nt/)
اسم
-قانون ترک کار و توقف کار معمولا به این دلیل شما قدیمی هستند.

یا نه!

وجود دارد بسیاری از کسانی که پرتاب فرهنگ لغت خارج از پنجره خود را تعریف. برای آنها بازنشستگی است نه نقطه ای که در آن کار متوقف و جای خود را فعال و زندگی شروع می شود. یک شروع جدید از انجام آنچه شما همیشه می خواستم به انجام.

بود آن هجوم سن محدودیت تبدیل زندگی و یا حتی تغییر جهان این افراد به همه. داستان های خود را با شکوه حماسه لجام گسیخته و شجاعت بی پایان ذخایر قدرت و فداکارانه نیت برای تغییر مثبت است.

دیدار با برخی از کسانی که الهام بخش مردم:

1.دیلیپ و Pooja Chauhan

این ایندور و شوهر هرگز خیالی زندگی آرام پس از بازنشستگی است. به طوری که آنها معامله متعارف برای پان هند سفر جاده در یک Royal Enfield دوچرخه.

Pooja (57) و دیلیپ (61) Chauhan شده تور کشور پس از 28 سپتامبر 2017. طرح خود را به پوشش 5,500 کیلومتر در 150 روز از له به آگرا است.

“ما از دست رفته هیچ زمان و پس از بازنشستگی من در اوایل سال گذشته است. ما بسیار مشتاق به سر کردن و دیدن جهان اطراف ما. شعار اصلی ما در پشت این سفر این است که به افراد جوان که زندگی همچنان ادامه دارد پس از بازنشستگی,” دیلیپ گفت: به روزانه یک نشریه.

مصمم به تحقق یک رویای مادام العمر اواز یا موسیقی دو نفری تحت آموزش های مناسب و سوار بر یک سفر فوق العاده ای. آنها braved آن همه جاده ها با خم پیچ تند جاده ها لغزنده با برف, درجه حرارت زیر صفر و حتی چهار ماه توقف به علت یک آسیب جدی است.

“سن ممکن است تحت تاثیر قرار بدن اما نه ذهن. و این ذهن است که چالش های بدن برای نگه داشتن در حال حرکت. چه نگه می دارد ذهن می گذرد ؟ تحقق است که شما در زندگی تنها یک بار بودن نترس از ابهامات و تمایل به کشف تنوع و جهان” این زوج گفت: انتشار.

2. ماریا D’souza

تهدید از محلی شنیدها ساکنان و حتی corporators—هیچ چیز متوقف 68 ساله d’souza از انجام آنچه درست است.

با توجه به قابل تحسین حس هدف و شجاعت این معلم بازنشسته با موفقیت اجرا 100 درصد تفکیک زباله در 44 مسکن جوامع در سراسر بمبئی.

“هنگامی که مردم شروع به مخالفت و یا نقد و کار خود را هنگامی که شما متوجه است که شما را در راه راست” سهام d’souza که در حال حاضر کار به سمت تبدیل Bandra, ایران و, Santacruz به زباله رایگان در مناطق. او در حال حاضر با موفقیت در 20 جوامع مسکن در این مناطق..

D’souza معلم بود در Bandra سنت استنیسلاس و در حال حاضر او سر پیشبرد محل Management (ALM) شماره 33 موسسه تنظیم توسط شهرداری شرکت بیشتر بمبئی (MCGM) به عنوان یک پل ارتباطی بین شهروندان و دولت است.

او اختصاص داده شده است زندگی خود را به آوردن impactful تغییر در مدیریت پسماند است و در حال حاضر یک فانوس دریایی الهام بخش برای نسل جوان.

3.RN Pasrija

پس از بازنشستگی این نویدا-بر اساس سابق مهندس شناسایی به ظاهر عادی مشکل است که در ادامه به ail مردم در تمام سنین است. او آن را بر خود برای پیدا کردن یک راه حل پایدار برای این موضوع است که اغلب می تواند باعث آسیب های جدی به بسیاری از.

“چرخه rickshaws محیط زیست هستند و ارزان در بر داشت و عملا در هر شهر هند; من هم استفاده از آنها را بسیار اغلب. اما صعود به آنها یک مبارزه واقعی برای بسیاری از مردم” Pasrija (89) می گوید بهتر از هند است.

اشاره به مشکل او اضافه می کند که تنها راه برای نشستن در یک ریکشا به گام بر روی پلت فرم است که معمولا بسیار بالا است. بسیاری از اغلب اجرا در دام خطر و سقوط در حالی که بالا رفتن از پایین یا بالا به آن است.

پس چه شد راه حل ؟ کاملا ساده و مبتکرانه – متصل پای بقیه به ارزش 500 تومان.

“من در زمان یک عکس از این کالسکه ها و به اشتراک گذاشتن آن با دوستان من است. آنها همه آن را دوست داشتم و حتی بسیاری از آمد و رو به جلو به ارائه کمک مالی است. م. را (یک ریکشا-دستگاه کشش و Pasrija دوست) شور و شوق همراه با دوستان’ پاسخ به من اعتماد به نفس, و من یک دور برای رسیدن به هدف از نصب این مرحله در بسیاری از rickshaws که ممکن است در Noida” سهام مبتکر.

Pasrija موفق به نصب پا گام در پنج rickshaws تا کنون با Madhav کمک و کمک از دوستان و خانواده. و این طرح در حال حاضر باعث افزایش بیشتر سالمندان مشتریان برای کالسکه pullers ادعا می کند Madhav.

4.Thayammal

برای 37 سال از عمر 75 ساله Thayammal تدریس جغرافیا و تاریخ و ریاضیات در مدرسه دولت در تامیل نادو.

و بازنشستگی نمی تواند متوقف nurturer درون او را از ادامه برای شکل دادن به زندگی است.

“پس از بازنشستگی من نه تنها می خواستم چیزی در دست نداریم اما همچنین به دنبال چیزی است که من atma-trupti (روح رضایت),” او می گوید.

او در نهایت تصمیم گرفت به صرف زمان و انرژی رشد داده و از این رو شروع به سفر خود را از تبدیل شدن به Marangalin Thayar که به معنی “مادر درختان’. او صرف نزدیک به تومان 4 لاخ و او تبدیل به 8 هکتار زمین به یک بهشت سبز.

بسیاری از روستاییان و همکار معلمان دلسرد او را از صرف پول خود را در این تلاش اما Thayammal را حل و فصل شد و بی حرکت.

“حتی زمانی که من یک معلم در مدرسه دولت, من و همسرم متعلق به یک قطعه زمین که در آن ما تا به حال بسیاری از درختان نارگیل. پس از بازنشستگی من تا به حال زمان بیشتری را بر روی دست من و هم پول می آید که در هر ماه از حقوق بازنشستگی من. من فکر کردم این امر می تواند بهترین به استفاده از پول برای رشد درختان” می افزاید: معلم.

5.Abdul Khadar

تنظیم یک مثال برای بشریت, Abdul Khadar مبارزه علیه هند یکی از عمده مشکلات – گرسنگی است.

رفته از طریق چند تن از یو پی اس و فراز زندگی در گذشته بسیاری از دهه 66 ساله کرالا-بر اساس Khadar همیشه می خواستم برای شروع یک غذا طرح برای فقرا پس از بازنشستگی است.

“مواد غذایی است که حق هر کس است. نیازمند و فقیر نباید به ما بده. به عنوان هر کس مسئولیت ما باید معرفی یک مکانیسم که در آن مردم می توانند دسترسی به مواد غذایی به صورت رایگان. به عنوان به زودی به عنوان ما نقل مکان ما باز بانک” Khadar می گوید بهتر از هند است.

Khadar مواد غذایی بانک—Visakkunnavarkkoru Virunnu (جشن برای گرسنه) واقع شده است و در خارج از خانه خود در Iranjilikuda جاده و از آن باز می شود هر روز در ساعت 12: 30 PM.

یک گاندی در قلب Khadar شروع این طرح در 2 اکتبر 2019 با کمک همسرش, Sunitha. او در آغاز به ابتکار پس از بازگشت به زادگاه خود تریسور از عمان پس از 38 سال های طولانی. و از آن پس نجیب زن و شوهر شده است تغذیه فقیر هر روز.

این دستاوردها لزوما تا کنون حذف از آنچه که فرد به طور متوسط می تواند دستیابی به. این درست است که اکثر مردم خوشحال هستند برای خروج از جهان در دوران بازنشستگی خود را. آنها هم زندگی راحت و آرام زندگی می کند و یا در برخی از موارد آنها هنوز هم به کار به منظور حفظ استاندارد خود را از زندگی. اما با نوع درست از سرمایه گذاری که نیاز نخواهد بود.

با HDFC Life برنامه های بازنشستگی و بازنشستگی و طرح هایشما به جای می تواند همچنان به زندگی می کنند زندگی خود را بازنشسته راحتی حتی در حالی که شما به دنبال تمام رویاهای خود جوانان است. آنها اجازه می دهد شما را به اختصاص برخی از پس انداز خود را به عنوان شما در حال کار به تعلق و علاقه شما را با ارائه یک درآمد ثابت هنگامی که شما در حال غرق ،

وجود دارد بدون هیچ دلیل باید زندگی خود را پایان پس از بازنشستگی. به جای سرمایه گذاری در آینده خود را و زندگی خود را نقره سال “Sar Uthake”.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>