پاملا اندرسون آخرین Instagram photo صحبت می کند جلد به عنوان او به ظاهر خطاب به او 12-بعد از ازدواج به یک ستاره متولد شده است تولید Jon Peters و به نظر می رسد برای قرار دادن بخشی از تقصیر را به گردن خودش است.

یکشنبه, فوریه 9, یاد, Playboy , مدل, مشترک, یک عکس برهنه از خودش روی تخت دراز کشیده تحت پوشش تنها با یک ورق.

پاملا گذاشته شده در معده او در سیاه و سفید, شات, arching پشت او زیر ملحفه. او خیره شد واژن, در یک چشم انجام می شود تا در یک نگاه چشم دودی به عنوان دیگر پنهان شد توسط بازوی او. او مشخصه نازک ابروهای پر شد با یک مداد و کلاسیک مو بور امواج سقوط کردن او خورشید را بوسید و برگشت. او قفسه سینه فشرده شد نزدیک به تخت اما بینندگان هنوز هم می تواند یک نگاه اجمالی از او مجسمه نیم تنه.

در حالی که او را گذاشته و خودش را به معنای واقعی کلمه سر در تصویر او نیز به نظر می رسید به سر روح او در زیرنویس ذکر است که او نه یک “آسان” شریک است. او افزود: بر روی احساسات در بخش نظرات به ظاهر صحبت کردن در مورد پیدا کردن خودش و از خود استقلال در شعر.

“من می خواهم / به / به نوبه خودم به من,” او نوشت. “آیا خود من مو آرایش من. / سبک خودم. / در ابریشم / و ژاکت.”

به عنوان Inquisitr گزارش داد اوایل این ماه پاملا و جان از هم جدا فقط 12 روز پس از آنها گره خورده است گره — قبل از آنها حتی برای ثبت ازدواج خود گواهی.

اگر آنها تا به حال تنها ازدواج کمتر از دو هفته جفت ارز تا به حال شناخته شده هر یک از دیگر برای بیش از سه دهه و تا به حال در اصل به تاریخ بیش از 30 سال پیش. اتحادیه خود را مشخص پنجم ازدواج برای پاملا که قبلا ازدواج به تامی لی Kid Rock و ریک Salomon دو بار. جفت بود جان را پنجم ازدواج به عنوان به خوبی.

پاملا پیروان وفادار بلافاصله رنگی به نظرات به دفاع از ستاره.

“خوب Jon Peters نبود مرد حق…او بیش از حد قدیمی برای شما” یک کاربر معتقد بودند. “شما در نهایت پیدا کردن یک حق…”

“بهترین آنهایی که هستند آسان نیست” دیگر نوشت.

پاملا اغلب با استفاده از معنی دار نقل قول و یا اشعار به عنوان نوشتن شرح تصاویر و به او پست و این اولین بار نیست که Baywatch ستاره در زمان به Instagram به عنوان خروجی خلاق برای بیان احساسات خود در روز تقسیم شود.

تنها چند روز پس از اعلام جدایی خود را از این مدل در زمان به Instagram به قول آلبرت انیشتین. او زوج قول در کنار یک عکس از خودش در ساحل, راه رفتن را از طریق آب.

“عشق یک خطر است,” او نوشت: با یک گل رز از emoji. “‘جنون است که همیشه همان چیزی که به انجام و در انتظار نتایج متفاوت است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de