پاملا اندرسون می رود بی انتها در رجعت ضربه او به عنوان تایید Kanye West برای رئیس جمهور

پاملا اندرسون دستگیر طرفداران او توجه با سیگار کشیدن رجعت شات که نشان داد او در لباس حداقل. عکس اضافه شد به او خوراک در اوایل این بعد از ظهر و تولید مقدار زیادی از وزوز از 1 میلیون پیروان.

داغ تصویر گرفته شده Anderson مطرح شده در مقابل یک پس زمینه بنفش. این Baywatch کودک نیست به اشتراک گذاری جزئیات خاص به عنوان به که در آن عکس گرفته شده بود و در چه سالی اما در عنوان او وصل Jasmin Official — یک محل که در آن Instagrammers می توانید با اتصال های مورد علاقه خود را اثرگذارندهها. این مدل همچنین برچسب زده شده هر دو کنی وست و کیم کارداشیان را در این پست و تایید رپ برای رئیس جمهور با استفاده از یک سری از هشتگهای.

مدل سمت چپ کمی به تخیل در عکس به عنوان او رفت ، اندرسون تحت پوشش قفسه سینه خود را با سلاح های خود را و در معرض روشنایی ضعیف تابیدن از سینه اش در این فرآیند است. بازیگر برنز را شانه ها و بازوها شد بر روی صفحه نمایش کامل و با نشاط و برگ نیز کمک به نمایش گذاشتن در شکم washboard.

در پایین نیمه اندرسون sported یک جفت سفید لباس شنای زنانه دوتکه پایین و پوشاک نازک طرف پوشیده بودند در باسن او و کمک به او با تکیه تلفظ کردن دور کمر کوچک و abs. آن بالا برش طراحی همچنین نشان داد یک نگاه اجمالی از او برنز ران.

اندرسون مطرح شده در این مرکز از قاب و نگاه به دوربین با اغوا کننده خیره. او خود را نگه داشته جانبی ساده و عینک, وب کم, گردنبند بر روی یقه و مدل همچنین به نظر می رسد به پوشیدن مطابق دستبند روی مچ دست. پاملا مدل دهید او بلند, بور فر با قسمت وسط و او موی چتری جاروب بیش از او چشم چپ. او به نظر می رسد به چند انگیز امواج شل در مانه و طلایی بور قفل آبشاری بر شانه و پشت. آن را مانند نگاه او به مقدار کمی از گلم که شامل تیره ریمل مژه و ابرو و نور براق روی لب های او.

پست دریافت کرده است سهم عادلانه خود را از توجه از اندرسون طرفداران با بیش از 12000 دوست دارد و 228 نظرات. اکثر کاربران رسانه های اجتماعی اظهار نظر در سنگ سخت شکل در حالی که دیگران بی شماری chimed در انتخاب کنی برای رئیس جمهور. چند نفر دیگر تا به حال هیچ کلمه و تصمیم گرفتند به استفاده از شکلک به جای بیان نظرات خود.

“روزهای خوب!” یکی از اندرسون طرفداران بانگ زد.

“همیشه تا به حال پیروز شدن بر شما و خیره کننده” دوم Instagrammer chimed در کنار شست و قلب قرمز از emoji.

“شما کاملا زرق و برق دار” یک سوم پیرو نوشت.

“امیدوارم که شما انجام شده است در مستند نگه قوی. شما یک موجود زیبا” یک بیشتر اضافه شده با علاوه بر این از چند شعله های آتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>