‘پالم اسپرینگز’ نقد و بررسی: پیدا کردن هدف در یک رشته بی پایان از امروز

Andy Samberg and Cristin Miloti in Palm Springs

زمانی که بی خیال Nyles (Andy Samberg) و تمایلی ندیمه سارا (Cristin Milioti) باید احتمال برخورد در پالم اسپرینگز عروسی, همه چیز پیچیده هنگامی که آنها پیدا کردن خود را قادر به فرار از محل کار خود یا هر یک از دیگر. Hulu

در حال حاضر تمرکز ما درمانگران به ما گفته اند تا کنون از جهان ما منتقل شده خطرناکی در نیمه ماه مارس. ما در حال حاضر زندگی در یک رشته بی پایان از امروز آنها می گویند در یک فرم و یا دیگری بیش از زوم جلسات تنها به تازگی تایید شده توسط بیمه ما. در لحظه ای می شود.

“این است که امروز” توضیح می دهد Andy Samberg را پیراهن هاوایی پوشیدن Nyles جدید Hulu, طنز, فیلم پالم اسپرینگز. “امروز دیروز و فردا نیز امروز.”

بر خلاف ما درمانگران که ابداع on-the-fly حل پازل غیر ممکن است برای از بین بردن ما خارج از کنترل اضطراب Nyles است که تحت اللفظی. روز در سوال نوامبر 9 در نامشخص سال و زمانی که ما برای اولین بار ملاقات Nyles او شده است reliving زمانی که او با حضور یک بد بخت مقصد عروسی در عنوانی شهر کویری کالیفرنیا برای چندین سال یا پس از آن دشوار است برای گفتن. بر خلاف شما من و او نیست صرف آن بی شماری بینام و ساعت عذاب پیمایش (توییتر بود در اطراف آن?) و یا تماشای Netflix بکشد. (این فیلم تا حد زیادی عاری از فرهنگی یا فن آوری مایل نشانگر است که ممکن است میخ داستان به یک سال خاص.)

همچنین نگاه کنید به: خیره کننده تصویری آلبوم های ساخته شده توسط هنرمندان 30 در قرنطینه

به جای Nyles صرف روز خود را با نوشیدن Tecates شناور در استخر هتل در یک پیتزا به شکل floaty و تکیه به شاد نیهیلیسم از مخمصه خود را. “من تصمیم گرفتم مدتی پیش به” او می گوید: صدایی مانند خیلی افتضاح از ما—اگر نه در حال حاضر و پس از آن شاید در چند ماه زمان است. “ما هیچ چاره ای اما برای زندگی, بنابراین بهترین طرح است به رنج می برند وجود دارد.”


پالم اسپرینگز ★★★1/2
(3.5/4 ستاره)
کارگردان: Max Barbakow
نوشته شده توسط: اندی Siara
بازیگران: Andy Samberg, Cristin Milioti, J. K. Simmons, مردیت Hagner Camila مندس, Tyler Hoechlin, Peter Gallagher
مدت زمان: 90 دقیقه.


آن است که عجیب و قابل توجه ترفند کشیده شدن توسط Samberg خود Lonely Island کوهورت که در خدمت و در کنار او به عنوان تولید کنندگان و همچنین به عنوان یک جفت از اسکریپت فیلم برای اولین بار-تایمر در مدیر Max Barbakow و فیلمنامه اندی Siara هر دو نسبتا اخیر AFI فارغ التحصیلان. آنها را ساخته اند یک فیلم وجود ندارد و از زمان است که احتمالا نمی تواند بیشتر از لحظه ای.

تماشای Samberg را Nyles و Cristin Milioti سارا (او یک برنده جایزه گرمی و تونی-نامزد ستاره برادوی موسیقی هنگامی که بازی عنوانی مادر در فینال دو فصل How I Met Your Mother) چرخه را از طریق مراحل شوک و غم و اندوه و پذیرش است عمیقا مسهل و شگفت انگیزی در حال حرکت است. نه تنها به دلیل پالم اسپرینگز نشان داده تا در زندگی ما را در مارس eleventy-effing-هفتم یا هر goddamn بعد از آن است—هر چند که غیر طبیعی و تصادفی قطعا کمک می کند.

این فیلم کمدی در یک بار یک گره کور و کاملا مسخره—موفق و بنابراین فوق العاده در درجه اول به دلیل عاطفی و فیزیکی مرکز از هر دو منجر شود و حمایت از هنرمندان.

Andy Samberg plays the carefree Nyles in Palm Springs

Andy Samberg نقش Nyles در پالم اسپرینگز. ویلارد کریستوفر/Hulu

Samberg و Milioti معدن قطعات طنز نوآوری را به خوبی پیموده خاک به عنوان فیلم نقش را از طریق تغییرات بی شماری از همان روز است. یک صحنه های اولیه که در آن Nyles بچه سارا با نان تست و یک طراحی رقص در عروسی یک الهام بخش کمی از دیوانگی است که احساس می کند مانند یک ترکیبی از استیو مارتین و جین کلی. Milioti—که در همراهی با این تم می آید به عنوان ترکیبی از Gilda Radner و آدری هپبورن—یکی از کسانی که بی وقفه رسا چهره که در آن حتی کوچکترین تنظیم از بشقاب مانند چشم می تواند انتقال یک دهانه به اندازه پرش از بی اعتقادی به تعجب.

پرواز در جوانه زدن عشق وعاشقی است Roy, بازی های برگزار شده توسط برنده اسکار, J. K. Simmons, در یک عملکرد است که به نحوی به طور همزمان مهار و unhinged. او یک کمان-و-کلید-دارای حق اعمال مهمان عروسی که بعد از کک و سوخت شب مهمانی با Nyles می شود به دام افتاده در کنار او در داخل چه به طور متناوب به نام “حلقه زمان” و یا “جعبه انرژی.” نیاز خود را به شکنجه و قتل Nyles (که همیشه از خواب بیدار صدمه ندیده هنگامی که مصیبت است و بعد دوباره شروع می شود) می افزاید: مقدار کامل از آرسنیک در این سورئالیست عاشقانه شیرینی.

آن را متزلزل و شاید حتی مرگبار برای یک کمدی به برچسب های مهم و یا حتی یک معنی داری لازم بازتابی از جامعه است که در آن حباب های جلو. تنها تعداد انگشت شماری از فیلم—کار از چارلی چاپلین, Preston Sturges و ساشا بارون کوهن به ذهن می آیند—تمایل به زنده ماندن چنین تشریع در حالی که هنوز موفقیت در پایین-و-کار ساخت ما میخندند.

این فیلم در حالی که بسیار خوب است و نه کاملا در آن سطح است. هنوز هم آنچه در آن است برای گفتن در مورد تنهایی و پیدا کردن هدف در زمانی که ما زندگی محروم هستند از تاثیر و پیشرفت بسیار عمیق و brims با فوریت. این فیلم به ما نشان می دهد که چگونه هنگامی که آن را شلیک در تمام سیلندر کمدی می تواند به ما کمک کند تغییر شکل و بازبینی اضطراب ما در راه است که درام به ندرت می کند.

ما ممکن است—مانند Nyles سارا و روی—به دام افتاده در یک رشته بی پایان از امروز; اما حداقل یک فیلم مانند پالم اسپرینگز می تواند کمک به ایجاد یک بعدی فقط کمی بیشتر survivable.

پالم اسپرینگز آغاز بکار در Hulu در جولای 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>