پاکستان COVID-19 موارد مثبت پیش افتادن از 2000 علامت

اسلام آباد: تعداد کل تایید COVID-19 نفر در پاکستان افزایش یافت به 2,039 با 26 مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور با توجه به آخرین آمار منتشر شده در وب سایت وزارت بهداشت و درمان در روز چهارشنبه.

این کشور در شرق استان پنجاب و جنوب استان سند شد بدترین آمار مناطق با 708 و 676 موارد به ترتیب دنبال غرب استان خیبر پختونخوا که 253 مورد تأیید, Xinhua news agency گزارش.

تعداد موارد به 184 در شمال گلگت-بلتستان منطقه 158 در جنوب غربی استان بلوچستان و 54 در پایتخت اسلام آباد.

داده گفت: 82 نفر مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی.

در پایان ماه فوریه پاکستان تا به حال در مجموع چهار مورد تأیید اما اعداد شروع به رشد پاکستانی پس از برگشتم از همه گیر-ضربه کشورهایی مانند ایران است.

پیشتر در روز سه شنبه دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت ظفر میرزا گفته است که دولت این است که افزایش سخت اقدامات پیشگیری و اجتماعی فاصله سیاست در حالی که بررسی دستورالعمل های بین المللی.

روز سه شنبه نخست وزیر عمران خان همچنین ریاست یک نشست سطح بالا برای بررسی coronavirus تلاش های کنترل و تجزیه و تحلیل عوامل از جمله تشخیص امکانات سرگیری بخش صنعتی و اقتصادی بسته برای مشترک مردم و صنایع تامین و توزیع اقلام ضروری.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>