پاکستانی ها ناراضی عمران دولت عملکرد: بررسی

اسلام آباد: یک بررسی انجام شده توسط پاکستان واحد بین المللی بررسی بدن گالوپ نشان داده است که 66 درصد از پاکستانی ها را راضی نمی کند با عملکرد Imran Khan-led دولت است.

بررسی انجام شده در ماه فوریه تنها 32 درصد مردم راضی بودند با عملکرد حاکم پاکستان تحریک-e-Insaf, پارتی (PTI) دولت است.

در گالوپ پاکستان نظرسنجی 59 درصد مردم گفت: عمران دولت در عملکرد بدتر از قبلی دولت است. تنها 22 درصد گفت که دولت فعلی بهتر است.

شصت و دو درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفت: پاکستان در حال رفتن به مسیر درست در حالی که 35 درصد گفت که این کشور در حال حرکت است در جهت.

با توجه به نظرسنجی گالوپ 16 درصد از مردم در سند 13 درصد در بلوچستان و 34 درصد در پنجاب با ابراز رضایت از عملکرد Imran Khan-led دولت است.

تنها در خیبر پختونخوا استان 64 درصد از مردم گفت که آنها راضی عمران دولت است.

این بررسی نشان داد 70 درصد از مردان و 60 درصد از زنان ناراضی بودند با کار عمران دولت است.

ناامیدی پیدا شد در میان جوانان در مورد دولت را سبک عملکرد به عنوان 66 درصد جوانان زیر سن 30 گفت: آنها با این کار از دولت فدرال است.

با توجه به بررسی 76 درصد از رای دهندگان سنتی از PTI حزب گفت که این کشور در حال رفتن در مسیر درست است اما 26 درصد از رای دهندگان گفتند که آنها فکر نمی کنم این کشور در حال رفتن در مسیر درست است.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>