پاکستان دکتر بازداشت شده در آمریکا در تلاش برای کمک به داعش

واشنگتن: پاکستان, دکتر, در روز جمعه به اتهام تلاش برای کمک به داعش و ابراز تمایل خود را برای انجام “گرگ تنها’ حملات تروریستی در آمریکا, مقامات گفت.

محمد مسعود, 28, ساخته, اظهارات چند به دیگران در بین ماه های ژانویه و مارس از جمله حمایت و وفاداری خود را به دولت اسلامی عراق و شام (داعش) و رهبر آن و ابراز تمایل خود را برای سفر به سوریه برای مبارزه با گروه تروریستی با توجه به دستیار دادستان کل برای امنیت ملی جان Demers و وکیل اریکا مک دونالد برای منطقه مینه سوتا است.

مسعود همچنین ابراز تمایل خود را برای انجام “گرگ تنها’ حملات تروریستی در آمریکا گفتند.

او دستگیر شد و در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی ساخته شده و ظاهر اولیه خود قبل از دادرس قاضی دیوید شولتز در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در مینیاپولیس, مینه سوتا. او دستور داده شده است برای ماندن در زندان در انتظار رسمی بازداشت شنوایی است که برنامه ریزی شده برای مارس 24.

مسعود مجوز پزشکی دکتر در پاکستان بود که قبلا به کار به عنوان هماهنگ کننده تحقیقات برای یک کلینیک پزشکی در روچستر مینه سوتا تحت ویزای H-1B.

در فوریه 21, مسعود خریداری یک بلیط هواپیما از شیکاگو به عمان, اردن و از آنجا برنامه ریزی برای سفر به سوریه است. در تاریخ 16 مارس سال 2020 خود را از برنامه سفر را تغییر داد چرا که اردن مرزهای خود را بسته به ورودی سفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به شکایت.

مسعود یک طرح جدید برای پرواز از مینیاپولیس به لس آنجلس برای دیدار با فردی که به اعتقاد او خواهد کمک به او را با سفر از طریق کشتی باری به تحویل او به داعش به خاک این ادعا.

روز پنجشنبه سفر او از روچستر به مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی (MSP) به هیئت مدیره پرواز عازم لس آنجلس ، به محض ورود در MSP, مسعود چک در برای پرواز خود را و پس از آن بازداشت توسط FBI مشترک با تروریسم وظیفه نیروی, مقامات گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>