پاکستان تعلیق ورودی پروازهای بین المللی برای 2 هفته

اسلام آباد: دولت پاکستان اعلام کرده است که تمام ورودی پروازهای بین المللی به این کشور را به حالت تعلیق باقی می ماند برای دو هفته آینده در تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت کرونا ويروسی از طریق خارجی مسافران خواهد شد.

تصمیم گرفته شد روز یکشنبه در جلسه کمیته هماهنگی ملی به ریاست نخست وزیر, عمران خان, سحر نیوز به نقل از دستیار ویژه نخست وزیر در امنیت ملی Moeed یوسف عنوان کرد و گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

یوسف گفت: پاکستان هفته گذشته قرار داده شده این بیماری در بین مسافران پس از رسیدن در پاکستان را با آنها منفی coronavirus صدور گواهینامه.

اما با در نظر گرفتن وضعیت فعلی یک “مشکل” تصمیم گرفته شد تا ممنوعیت تمام ورودی پروازهای بین المللی به پاکستان شروع 8 p. m. روز شنبه به مدت دو هفته تا 8 بعد از ظهر در مارس 4, او اضافه شده است.

محدودیت اعمال خواهد شد به همه مسافر منشور و خصوصی پرواز. اما خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) اجازه خواهد داشت تا به آن هواپیما که در حال حاضر در خارج از کشور.

تعلیق پروازهای نه خواهد شد به دیپلمات ها و بار پرواز.

یوسف نیست که آیا دولت خروجی پروازهای بین المللی از پاکستان خواهد بود و متاثر از تصمیم گیری است.

“ما می دانیم که این (تصمیم) ایجاد خواهد شد مشکلات او گفت:” و اشاره کرد که حدود 200000 مسافران قرار می رسند در پاکستان در دو هفته آینده.

در این راستا یوسف گفت: تمام پاکستان ماموریت های خارج از کشور معطوف شده برای تسهیل مسافران متاثر از تصمیم طلوع نیوز گزارش داد.

یوسف گفت: این ویروس تا به حال وارد شده در کشور از خارج از کشور و دولت نمی تواند “خطر بیشتر عفونت ها” را از مردم پس از رسیدن از COVID-19 هاب.

زمانی که پروازهای بین المللی به این کشور از سر مسافران دیگر نمی خواهد نیاز به تولید COVID-19 منفی گواهینامه و غربالگری خود را تقویت خواهد کرد او اعلام کرد.

یوسف را تکذیب کرد به گزارش قریب الوقوع مستند از شهرستانها در کشور اصرار مردم به تنها اعتماد اطلاعات منتشر شده توسط دولت است.

تصمیم می آید را به پاکستان تا کنون ثبت نام 645 تایید coronavirus موارد با سه مرگ و میر.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>