پاکستان ما را دعوت به سرمایه گذاری در CPEC

اسلام آباد: یک پاکستانی رسمی اعلام کرد که ایالات متحده دعوت شده به سرمایه گذاری در پروژه ها از چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) پکن را به چند میلیارد دلار پروژه.

“ما نشان داده است علاقه به انرژی و نفت و گاز و کشاورزی و پردازش مواد غذایی” اکسپرس تریبون به نقل از Abdul Razak داوود مشاور نخست وزیر بازرگانی عنوان کرد و گفت: در روز پنج شنبه.

“پاکستان-ما دسترسی به بازار است که نقطه اصلی. ما می خواهیم دسترسی به بازار ایالات متحده,” او گفت:.

داوود اظهارات یک روز پس از بازدید ما اداره ویلبر راس یک جلسه در اینجا با مقامات پاکستانی.

های, جزییات جلسه مشاور گفت که مقامات آمریکایی نیز ابراز علاقه در تجارت الکترونیکی.

“آنها توافق کرده اند که ما بین المللی توسعه و سرمایه گذاری شرکت کمک خواهد کرد در حال توسعه کسب و کارهای جدید در پاکستان” داوود گفت. “وزیر آماده است به ارسال یک تجارت هیئت برای هماهنگی.”

او گفت: آنها در مورد روابط دو جانبه و مسائل مورد علاقه متقابل و اضافه کرد که آنها توافق کردند به منظور افزایش تجارت دو جانبه به سطح حداکثر.

در دیدار با Ross در چهارشنبه نخست وزیر عمران خان بر نیاز به استفاده کامل از تجارت و فرصت های سرمایه گذاری در پاکستان تأکید کرد که باید به منظور افزایش کسب و کار به کسب و کار همکاری بین دو کشور.

استقبال از راس به اسلام آباد خان گفت که سفر خود را کمک خواهد کرد که در تحقق چشم انداز مشترک پاکستان-ایالات متحده رهبری برای تبدیل روابط میان دو کشور را گسترده و چند وجهی و اقتصادی محور همکاری.

ما اقدام دستیار وزیر جنوبی و مرکزی وزارت امور خارجه و آلیس چاه بود به شدت مورد انتقاد بین المللی توسعه پروژه ها و شیوه های وام دهی خود کمربند و جاده ابتکار (BRI).

چاه بود و تلقی CPEC یک فرم مالی حصول اطمینان از تضمین سود برای شرکت های دولتی و با اشاره به این که چند میلیارد دلار پروژه خاص به تلفات در اقتصاد پاکستان در زمان بازپرداخت بدهی و تقسیم سود در سال های آینده.

او همچنین نگرانی خود را از عدم شفافیت در این پروژه گفت که آن می تواند ترویج فساد و افزایش هزینه های پروژه در نتیجه و در نتیجه حتی سنگین تر از بار بدهی برای پاکستان است.

اما نگرانی های رد شده توسط پاکستان با تائید اسلام آباد تعهد به چند میلیارد دلاری چینی ها در پروژه.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>