پاکستان اعزام ارتش به اجرا درآوردن مستند

اسلام آباد: پاکستان روز دوشنبه با اعزام ارتش برای کمک به دولت مدنی به اجرا در سراسر کشور مستند و انجام سایر وظایف به عنوان تعدادی از coronavirus موارد به شدت افزایش یافت به 875.

“ارتش کمک خواهد کرد فدرال و دولت های استانی در برنامه های مربوطه خود را برای مقابله با COVID-19,” سخنگوی ارتش Maj ژنرال بابر افتخار گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس خبری در راولپندی.

وی این اظهارات را پس از وزارت کشور به استناد ماده 245 قانون اساسی برای تماس با نیروهای مسلح.

تصمیم به استقرار ارتش در نظر گرفته شد به عنوان پلیس در مواجهه با مشکلات در اجرای اقدامات سخت به نگه داشتن مردم در داخل و پس از همه دولت های استانی اعلام کرد کامل و یا جزئی مستند.

افتخار گفت که تمام مراکز خرید و رستوران ها و حمل و نقل عمومی بسته باقی خواهد ماند در سراسر کشور و سربازان ارتش در دسترس خواهد بود برای کمک به.

“همه مرزها بسته شده اند اما مرز بین انسان و coronavirus که ما نیاز به بسته †â او گفت:, و اضافه کرد که اقدامات گرفته خواهد شد برای محدود کردن تعامل مردم است.

او همچنین گفت که فرمانده ارتش اهدا یک ماه حقوق و دستمزد برای مبارزه با کروناویروس در حالی که سفارش ارتش به استفاده از تمام منابع به شکست ویروس.

“کام (General قمر جاوید Bajwa) اهدا کرده است خود را یک ماه حقوق برای این مبارزه با کروناویروس” او گفت:, و اضافه کرد که افسران دیگر نیز تصمیم به اهدا خود را یک ماه حقوق.

حداقل شش نفر کشته شده اند که شش نفر دیگر از بهبود COVID-19 تا کنون با توجه به کشور”s ملی مدیریت بحران اقتدار.

از مجموع 875 موارد Sindh استان اختصاص با 394 موارد پنجاب (246, بلوچستان, 110, خیبر پختونخوا, 38, اسلام آباد 15 و گلگت-بلتستان 72 و 1 در پاکستان-کشمیر تحت اشغال.

سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی در یک پیام ویدئویی در روز دوشنبه تایید کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus شد و در حال حاضر در انزوا در خانه اش است.

غنی تست مثبت led به سند وزیر سید مراد علی شاه, آموزش تمام اعضای کابینه را به آزمون.

سند در نیمه شب روز یکشنبه شد اولین استان در پاکستان به زور و اجبار شروع 15 روز مستند با پلیس شبه نظامی تفنگداران و حتی سربازان ارتش در حال گشت در شهر و اجرای مستند.

پنجاب وزیر عثمان Buzdar روز دوشنبه اعلام کرد که 14 روز مستند در این استان از ساعت 9 صبح روز سه شنبه.

در طول مستند, فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, میوه و سبزیجات مغازه ها باز باقی خواهد ماند. “این است که نه حکومت نظامی و یا سنتی مستند و تمام لوازم ضروری در دسترس خواهد بود,” او گفت:.

قبلا فرمانده ارتش Bajwa بررسی سراسر کشور گسترش COVID-19 و ارتش”s آمادگی برای کمک به دولت مدنی.

Coronavirus شیوع منجر به پایین کلید جشن سالانه پاکستان روز.

روز پاکستان به رسمیت می شناسد قطعنامه تصویب شده توسط, پس از آن همه هند مسلم لیگ در 23 مارس سال 1940 که خواستار یک کشور جداگانه.

روز است که به طور سنتی مشخص شده توسط رنگارنگ, نظامی و فرهنگی رژه در پایتخت اسلام آباد. تمام رویدادهای برنامه ریزی شده بودند لغو شده در روز دوشنبه.

در پیام های جداگانه رئیس عارف Alvi و نخست وزیر عمران خان از مردم خواست برای نشان دادن نهایت وحدت و نظم و شور و شوق برای مبارزه با کروناویروس.

“ملت پاکستان این قابلیت را دارد تا در صورت هر گونه مصیبت و انشالله ما ایستاده پیروز در این آزمون” نخست وزیر خان گفت.

گلگت-بلتستان اجرا مستند در روز یکشنبه نیمه شب. پاکستان-کشمیر تحت اشغال نیز تحمیل سه هفته مستند.

در چندین شهر, جاده ها, عینک ترک نگاه به عنوان نیروهای امنیتی با قرار دادن ظروف در جاده های اصلی و خطوط برای جلوگیری از ترافیک.

چند بازداشت شد گزارش از برخی از شهرها در سند برای نقض این مستند در حالی که در بسیاری از مکان ها نیروهای امنیتی دیده می شود می تواند مجازات متخلفان ساخت آنها انجام تمرینات.

استان بلوچستان روز دوشنبه در گزارش اول خود را به مرگ. 65 ساله و بیمار با سابقه بیماری درگذشت فاطمه جناح بیمارستان.

پاکستان به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی به مدت دو هفته و محدود خدمات قطار.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>