یکی از سرقت فاز 2 نقاشی. اداره پلیس شهر نیویورک

در روز سه شنبه اداره پلیس نیویورک منتشر شد فیلم های نظارت از یک سرقت قرار گرفت که در شرق روستا در اواسط ژانویه که درگیر یک پرتابه یک سرقت و نهایی ناپدید شدن از کار های ساخته شده توسط یک هنرمند محلی. در ساعات اولیه صبح از ژانویه 15 سارق پرتاب یک آجر از طریق جلو پنجره حروف الفبا شهرستان تناسب اندام استودیو به نام A2Z و snagged سه نقاشی گران قیمت است که بر روی صفحه نمایش در داخل بنا به گزارش ها به ارزش $18,000. نقاشی های که ساخته شده توسط Michael Lawrence مغز (در غیر این صورت شناخته شده به عنوان فاز 2), نمایندگی کلید و نمونه هایی از این هنرمند را با نفوذ سبک نقاشی های دیواری که تا به حال یک اثر بزرگ در خیابان هنر در شهر نیویورک در اواخر 1970s و اوایل 80s.

همچنین نگاه کنید به: Banksy سرقت حل ؟ دو بازداشت در پاریس برای پمپیدو مرکز دزدی

فاز 2 که متولد منهتن و مطرح در برانکس درگذشت در دسامبر 2019 از بیماری لو گریگ. او یک پیشگام در برخی از سبک های نقاشی است که پس از گرفتار شده اند و گسترش شدید در سراسر گرافیتی جامعه از جمله گسترش sub-سبک بسیار متمایز نام مانند “له لذیذ” و “phasemagorical phantastic.” در اصل چه فاز 2 انجام شد ایجاد راه های جدید از رندر های دیواری حروف است که نگاه کاملا دیدنی و جذاب در کنار مترو اتومبیل که شدند اولیه بوم برای هنرمندان گرافیتی در نیویورک در ’70s و 80s در. به عنوان گرافیتی هنر به صورت تصاعدی افزایش یافته است ارزش بیش از دو دهه فاز 2 نیز می توان به عنوان یکی از با نفوذ ترین مؤلف از عمل.

همانطور که در حال حاضر NYPD است که به درخواست برای کمک در شناسایی دزد که به سرقت برده فاز 2 نقاشی در سوال اما این نشان میدهد که چقدر شهر تغییر کرده است که فاز 2 آثار هنری است و حتی یک کالا است که می تواند به سرقت رفته و در همه جای جمعی آثار هنری ضمیمه شده به سمت یک قطار است که هر کس می تواند مشاهده کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im