یک دانشمند دانشگاه آکسفورد می گوید که او امیدوار واکسن برای رمان coronavirus می تواند نشان دادن اثر ژوئن اگر چه او نمی ارائه یک جدول زمانی برای زمانی که این واکسن در دسترس خواهد بود به صورت گسترده استفاده NBC اخبار گزارش.

آقا جان بل صحبت به پاسخگویی به مطبوعات روز یکشنبه و صحبت در مورد کار خود را در تیم Jenner, موسسه و آکسفورد واکسن گروه در حال انجام در تولید واکسن برای ویروس. به عنوان کسب و کار خودی گزارش آکسفورد تیم در حال حاضر تولید یک واکسن — hAdOx1 nCoV-19 — و سپس حمل آن را به یک آزمایشگاه در مونتانا به آزمایش می شود در rhesus macaques. حیوانات را به معرض فوق العاده-غلظت بالایی از ویروس. پس از 28 روز هیچ یک از پستانداران نشان داد هر گونه نشانه ای از بیماری از واکسن خود را یا از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

هر چند آزمايش انجام شده بر روی حیوانات و در انسان وینسنت مونستر سر از ویروس محیط زیست واحد در آزمایشگاه گفت که بیولوژیکی شباهت های بین این دو گونه به این معنی که نتایج امیدوار کننده برای واکسن استفاده در انسان است.

“این rhesus نوعی میمون دنیای قدیم است که تقریبا نزدیک ترین چیزی که ما باید به انسان” مونستر گفت.

MADISON, WI - JUNE 28: Jennifer Post, a research specialist at the Wisconsin National Primate research Center (WNPRC) at the University of Wisconsin-Madison, takes a saliva sample from a pregnant rhesus macaque monkey infected with the Zika virus on June 28, 2016 in Madison, Wisconsin. Researchers at the University released a study today detailing how research at the facility has found the Zika virus persisted in the blood of pregnant monkeys for 30 to 70 days but only around 7 days in others. The study also found that monkeys previously infected with the virus were resistant to a second infection, which suggests the animals have a naturally occurring immunity. Health professionals in the United States are preparing for the possibility of an epidemic of Zika which can be transmitted by mosquitoes. (Photo by Scott Olson/Getty Images)
  اسکات اولسون / گتی ایماژ

بل برای صعودی در نتایج تا کنون.

“همانطور که هر روز می رود, احتمال موفقیت بالا می رود” بل گفت.

او گفت که او امیدوار است که داده خواهد شد قطعی در ماه ژوئن که واکسن آماده برای آزمایش بر روی انسان است.

بل اشاره می کند که ایمنی انسان آزمایش افراد است و این تیم در اولویت است.

“من فکر می کنم ما باید دلیل به این باور است که اثر اثر این واکسن از نظر تولید قوی آنتی بادی پاسخ این است که احتمالا رفتن به OK. سوال واقعی این است که آیا مشخصات ایمنی خوب میشه. به طوری که در واقع تمرکز اصلی مطالعات بالینی,” او گفت:.

حتی اگر بل که پیش بینی نقطه عطف کلیدی خواهد رسید در ماه ژوئن صادق است که لزوما به این معنا نیست که یک واکسن مستقر خواهد شد برای استفاده گسترده در انسان که در آن زمان.

بیشتر بل تکرار یک روحیۀ قبلا بیان شده توسط بیل گیتس: یعنی که در حال توسعه این واکسن می تواند یک تلاش بیهوده اگر آن را تنها مستقر در کشور است که می تواند استطاعت به پرداخت برای آن است. به گزارش Inquisitr, گیتس, مانند زنگ امیدوار است یک واکسن توسعه یافته خواهد بود به زودی. اما تولید و توزیع و تزریق واکسن یک فرایند است که رفتن به هزینه پول و او مانند بل نگران است که دولت های کشورهای فقیر و شهروندان خود را ممکن است پشت سر گذاشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im