Owaisi را اجداد ‘غارتگران’ ساخته شده است که قلعه قرمز: Giriraj

مرتا: اتحادیه وزیر Giriraj سینگ در روز یکشنبه با دیگر بحث برانگیز بیانیه ای این ادعا که پدران از AIMIM رهبر و Telangana MLA Akbaruddin Owaisi شد “غارتگران” ساخته شده است که قلعه سرخ.

“کسی از حیدرآباد گفت که اگر پلیس برداشته و به مدت 15 دقیقه و سپس آنها را آموزش هندوها درس. عضو مجلس Owaisi برادر (Akbaruddin Owaisi) شد و گفت که اجداد خود را ساخته شده است قلعه سرخ و منار. من می خواهم بگویم که آنها نه پدرانتان آنها غارتگران است. سپس بزرگتر غارتگران به Britishers آمد و شما فرار” سینگ گفت: در یک رویداد در اینجا.

“یک تعداد انگشت شماری از مغول آمد. آنها می آیند به لطف برخی از تنبل برخی حریص و برخی خائن در میان ما است. ما شاهد ما Evellyn معبد در حال غارت…ما شد Jaichand و (Rajput پادشاه) Prithviraj Chauhan دستگیر شد. تاریخ ما را به عقب می رود به هزاران سال,” او گفت:.

او گفت که پس از پارتیشن هندوها در هند می تواند به سمت چپ به تنهایی اما این اتفاق رخ نداد.

“آنها صحبت از قطع مرغ را گردن از ساخت دولت اسلامی از به راه انداختن یک جنگ علیه مسلمانان هند به نام Ghazwa-e-Hind. یک دانش آموز در AMU می گوید که هر کس مبارزه با quam او نابود شده است. او را تهدید. این شرایط” سینگ گفت.

او گفت که مسلمانان هند در حال لیبرالها در حالی که “آنها” بنیادگرایان.
“ما گفت: “vasudhai kutumbakam’ آنها گفت که باور نمی کند (در دین خود) است ‘کافر’. گفت: ما که شاهد Ekadashi هندو است و کسی که می خورد و گوشت گاو بیش از حد هندو است. آنها گفتند: ما را به جهاد علیه کفار” وزیر گفت.

وزیر گفت که نسل جدید در حال مسموم شدند.
“یک کودک درگذشت با توجه به سرد است. اما آنها می گویند او شهید شده است.”

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر