حیدرآباد: AIMIM رئیس Asaduddin Owaisi روز یکشنبه به نام هر دو نفر که باز آتش در دهلی جامع منطقه و شاهین باغ به عنوان “تروریست”.

“یک وزیر در یک جلسه انتخابات گفت: ” desh ke gaddaro ko گلی maaro saalo ko’. پس از بیانیه Naturam Godse را فرزند نامشروع اخراج در یک جامع دانشجو بود که بخشی از گروه حمل تجمع ما.

ما باید او را یک تروریست است. او زنده telecasting on Facebook. یک مرد نیز در نظر است که Owaisi نیز باید کشته,” Owaisi گفت: در یک رویداد در اینجا.

“مرد دیگری رفت و به شاهین باغ و باز شلیک. او گفت که این کشور برای مسلمانان. من می خواهم بگویم که تروریستی که این کشور نه تنها برای دین. این کشور نیز متعلق به کسانی است که باور ندارد در هر دین است. ما باید برای نجات کشور از Hindutva,” او گفت:.

قبلا یک مرد باز آتش در دهلی شاهین باغ در حالی که در دیگر حادثه یک نوجوان brandished یک کشور ساخته شده تپانچه و اخراج در که در آن یک جامع دانشگاه, دانش آموز, Shadab فاروق بود که بخشی از این گروه بود که در اعتراض به تابعیت متمم قانون (CAA) زخمی شدند.

Lok سبها MP از حیدرآباد ادعا که کسی که صحبت می کند در برابر نخست وزیر نارندرا مودی است که به اتهام شرارت.

“یک بار در حال رفتن به می آیند زمانی که ما تصمیم به راه اندازی ‘زندان bharo andolan’. تمام زندان های کشور می تواند تسلیم تنها 3 لاخ مردم, اگر مردم آمد در جاده ها و زندان های کافی خواهد بود,” او گفت:.

ادامه سخنرانی دراز وشدیداللحن, Owaisi گفت: “شما در حال مبارزه با افرادی که بر این باورند در RSS ایدئولوژی Hindutva. شما باید به صورت مردم می خواهم که. ما ثبت یک مورد در برابر کا و NRC در دیوان عالی کشور… شما باید آماده برای یک مبارزه بزرگ است. ما ایستاده معترضان در سراسر کشور است.”

“ما نمی توانیم فراموش کنیم که دانش آموزان از AMU و جامع میلیا Islamia مطرح شده صدای خود را در برابر این… پس از خشونت در اوتار پرادش, CM گفت که آنها را به انتقام. تا پلیس 24 مسلمانان مرده و… ما را نکنید که خود را قربانی. این مبارزه برای نجات کشور و قانون اساسی آن” او گفت:.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de