بیش از 200k شغل در فرودگاه خصوصی در تبر

دهلی نو: این COVID-19 انداخته headwinds که عمیقا تحت تاثیر هواپیمایی و بخش مهمان نوازی در حال حاضر در برخواهد داشت خطر عمده برای امنیت شغلی بیش از 2,00,000 نیروی کار شاغل در این کشور از فرودگاه خصوصی اپراتورهای.

بر این اساس انجمن از فرودگاه خصوصی اپراتورها (APAO) خواسته است تا این مرکز به بیرون آمدن با یک اقتصادی بسته امداد نه تنها برای جلوگیری از کوچک سازی بلکه برای حفظ زیرساخت های کلیدی دارایی است که این بخش را حفظ می کند.

در حال حاضر حدود 2,40,000 افراد شاغل در سایت فرودگاه از جمله فرودگاه اپراتور” کارکنان مشاغل در معرض خطر هستند.

این کوچک سازی تاثیر خواهد احساس در سراسر کشور به دهلی نو و بمبئی و بنگلور و حیدرآباد برخی از فرودگاه های بزرگ که توسط نهادهای خصوصی.

در حال حاضر هیچ خارجی یا داخلی پرواز مسافر عملیات مجاز هستند تا ضرب الاجل مارس 14. تنها باری عملیات در حال وقوع وجود دارد با برخورد به خط پایین این شرکت.

نه تنها درآمد کم اما این اشخاص نیز در استرس برای پرداخت بخش عظیمی از درآمد خود را به دولت تحت های مختلف مدیریت معاملات مربوطه فرودگاه.

“ما با نزدیک شدن به دولت درخواست بلافاصله به ارائه برخی اقدامات امداد برای فرودگاه خصوصی اپراتورها که به طور مستقیم کاهش بار مالی برای فرودگاه ها با توجه به COVID-19 شیوع” Satyan Nayar, دبیر کل انجمن فرودگاه خصوصی اپراتورها گفت: سرپرستان.

“در غیاب هر گونه اقدامات امداد, آن فقط یک ماده از روز و ماه نیست که این اپراتور ممکن است در یک رکود عظیم شامل هزینه. این بخش قادر نخواهد بود برای حفظ نیروی انسانی آن را در حال حاضر.”

با توجه به Nayar صنعت به دنبال تعویق مالیات و دیگر حق قانونی و یک زمان چشم پوشی از درآمد سهم پرداخت دولت به اجرای شریک اشخاص (AAI).

“به علاوه به عنوان یک زیرساخت ارائه دهنده ما نیاز فوری وام حیاتی برای حفظ و آماده نگه داشتن این امکانات مهم,” او گفت:.

“هند”s ترافیک هوایی در سال 2020 ممکن است سقوط به شدت. این باعث خواهد شد به طور پیش فرض در سمت ما نیز به عنوان شرکت های هواپیمایی و دیگر بخشهای مرتبط مانند مهمان نوازی و گردشگری. آن حیاتی است که دولت به سرعت حرکت می کند به موسسه امداد اقدامات است.”

به تازگی مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران است کاهش داد رتبه دهلی فرودگاه بین المللی محدود شرکت است که مدیریت فرودگاه IGI”s (شماره گیری) به Ba3 از Ba2.

“جمع و جور کردن به Ba3 نشان دهنده انتظار ما از یک کاهش شدید در قیمت های مسافری و ترافیک هواپیما در فرودگاه دهلی نو در ماه های آینده و عدم اطمینان در طول زمان و میزان بهبودی که همزمان با افزایش بدهی صدور به فرودگاه وارد مرحله اوج آن Rs 98 میلیارد گسترش پروژه” اسپنسر Ng یک مودی”s معاون و تحلیلگر ارشد گفت: در یک گزارش.

Furthemore مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران قرار داده است GMR حیدرآباد فرودگاه بین المللی محدود”s (HIAL) Ba1 شرکت خانوادگی امتیاز (CFR) در نقد و بررسی برای پو ssible جمع و جور کردن.

به طور مشابه Fitch در رتبه تجدید نظر در چشم انداز در شماره”s بلند مدت صادر کننده به طور پیش فرض امتیاز (IDR) و اوراق قرضه صدور رأی به “منفی از ثبات و تأیید اد رأی در “BB+””.

Fitch در رتبه بندی نیز تأیید GMR حیدرآباد فرودگاه بین المللی محدود است “بلند مدت صادر کننده به طور پیش فرض امتیاز (IDR) و اوراق قرضه خود را با مسئله رتبه بندی در “BB” با یک چشم انداز منفی”.

در آن بخش آنجلا gittens می, مدیر کل فرودگاه های شورای بین المللی (ACI) در نامه ای به تاریخ مارس 31, نخست وزیر نارندرا مودی گفت که درآمد پیش بینی ها نشان می دهد 2020 تاثیر این بیماری همه گیر در حال حاضر در $23.9 میلیارد دلار برای آسیا و اقیانوس آرام تنها, تأثیر فرودگاه ها از تمام اندازه ها.

“تجزیه و تحلیل مقدماتی هفتگی مسافر داده ها از ژانویه تا اواسط ماه مارس در 12 عمده هاب در آسیا و اقیانوس آرام دست زدن به حدود 22 درصد از ترافیک در این منطقه از جمله ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی نشان می دهد که افزایش ترافیک زوال منجر در به طور متوسط کاهش ترافیک بیش از 80 درصد در هفته دوم ماه مارس در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019,” gittens می گفت.

“فرودگاه ها در حال موتور خود را در اقتصاد ملی در شرایط شغل های ایجاد شده و رشد تولید ناخالص داخلی… هر مسافر از دست رفته توسط یک شرکت هواپیمایی که به همان اندازه یک مسافر از دست رفته توسط یک فرودگاه است. ما می خواهیم اقتدار خود به ارائه اقدامات امداد برای بخش حمل و نقل هوایی به نفع همه اشخاص ذینفع از بخش حمل و نقل هوایی و خواهد شد که استراتژیک برای راهاندازی مجدد اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان بحران است.”

(Rohit فقط می توان در تماس [email protected])

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>