بیش از 2000 runners آهنگ ضربه در هند برای اولین بار تا کنون ‘فرودگاه اجرای’

حیدرآباد: قبل از ازدواج ‘حیدرآباد فرودگاه اجرا” برگزار شده توسط GMR led حیدرآباد فرودگاه بین المللی شد یک موفقیت بزرگ امروز با بیش از 2000 دونده نقطه از نقاط مختلف حیدرآباد و در سراسر هند از جمله چند اتباع خارجی و بسیاری از فرودگاه جامعه اعضای شرکت کننده در این 5K و 10K دسته. اجرا شده با 10K در ساعت 5.15 به دنبال 5 K at 5.30 pm از نقطه شروع در GMR عرصه است.

اجرا شد و پرچم توسط Mr SGK Kishore مدیر عامل شرکت GMR حیدرآباد فرودگاه بین المللی (GHIAL) و دیگر بزرگان از فرودگاه جامعه است.

پس از اتمام این اجرا آقای Kishore روساي برندگان 10K اجرا با مدال و جوایز. اولین جایزه برندگان در زمان خانه یک مدال برنده جایزه همراه با جایزه, مبلغ تومان. 30,000/. اول و دوم نفرات دوم داده شد یک جایزه مقدار Rs. 20000-/ و 10000/- بود.

ضعیف حیدرآباد فرودگاه اجرا در روز شنبه.

مخاطب جمع بود در حدود 4000 که شامل خانواده و دوستان از شرکت کنندگان در اجرا.

شرکت کنندگان شامل بسیاری از شهروندان به طور منظم از حیدرآباد شهر دیگر نقاط کشور و اعضای فرودگاه جامعه مانند CISF, آداب و رسوم, مهاجرت, شرکت های هواپیمایی, فرودگاه Concessionaires و کارکنان GHIAL.

چشم انداز زیبا از حیدرآباد فرودگاه بود در خور اطراف برای یک شب اجرا که شامل تفریح و فعالیت های اوقات فراغت و همچنین ساخت آن را یک راه خوب برای خانواده ها به صرف تعطیلات آخر هفته. حیدرآباد خود Capricio باند نگه داشته و مخاطب رو در پست اجرا با سرحال medleys از محبوب اعداد و موسیقی پا بهره برداری.

دونده لذت می برد, یک شب با اجرای سرگرم کننده و متحرک در حیدرآباد فرودگاه اجرا در روز شنبه.

شرکت کنندگان می برد میزبان از فعالیت های سرگرم کننده گذاشته در محل از جمله بازار کک منطقه سرگرم کننده برای کودکان, دکه مواد غذایی با غذاهای لذیذ و دیگر فعالیت های تفریحی.

آقای SGK Kishore مدیر عامل-GHIAL گفت: “ما هیجان زده به میزبان یک گردهمایی بزرگ که شامل بیش از 2000 دونده و خانواده و دوستان خود. این رویداد منحصر به فرد است که در بسیاری از راه های ترسیم شد برای پیوند با همه ذینفعان از فرودگاه جامعه و ایجاد ارتباط با مردم حیدرآباد. ما خدا را شکر برای تمام شرکت کنندگان حامیان مالی ما و اختصاصی سازمان که ساخته شده این امکان پذیر است. موفقیت این رویداد ما را تشویق به در حال حاضر آن را سالانه از ویژگی های.”

دونده آمار آهنگ در حیدرآباد فرودگاه اجرا در روز شنبه.

در اولین از نوع خود در این مناسبت از فرودگاه نیز درهای خود را برای ثبت نام کنندگان از ابتدای ثبت نام پرنده که داده شد یک تور منحصر به فرد از امکانات مانند هواپیما MRO (نگهداری و ترمیم و تعمیرات اساسی) پرواز, شبیه سازی مرکز و پرواز آشپزخانه بود که به خوبی دریافت.

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>