بیش از 10 ، 000 نهفته: IIT-ایان را بچه خود را در یک پلاستیک-رایگان قهرمان در 1.5 ساعت

Ambily Adithyan کار کرده با دانش آموزان مدرسه پزشکان و دیگر متخصصان برای حفظ پلاستیک زباله از محل های دفن زباله. این آخر هفته شما می توانید عضویت خود را بیش از حد!

Despite ممنوعیت و جریمه هند رقم 9.46 میلیون تن پلاستیک مشکل را نمی توان حل شد فقط با قوانین و مقررات. مصرف کنندگان بیش از حد سهم در شرایط پلاستیکی استفاده کنید. تک استفاده و غیر قابل بازیافت پلاستیک است که هنوز هم مورد استفاده در میان وعده بسته های نوشابه, بطری لفافه و ثابت ، و یک مصرف کننده بزرگ پایه از جمله پلاستیک کودکان است.

Ambily Adithyan یک بمبی-کنپور alumna و یک محیط صلیبی می خواهد برای ایجاد این تغییر در درون کودکان و کمک به آنها را پلاستیک-رایگان انتخاب شیوه زندگی. در سفر با RNisarg پایه یک تانه NGO کار به سمت زباله مدیریت Ambily در حال حاضر نهفته 10,000 مردم!

و در حال حاضر شما می توانند یاد بگیرند که از او بیش از حد. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به Ambily آنلاین کارگاه در مورد درک پلاستیک خود را به انتخاب آگاهانه.

در مورد تانه ضد پلاستیکی جنگهای صلیبی:

understanding plastic workshop

Ambily کردم و مدرک کارشناسی ارشد خود را از IIT Kanpur در سال 2012 در MTech در مهندسی محیط زیست و مدیریت. او شروع به کار در شرکت های چند ملیتی (MNCs) به عنوان یک مشاور زیست محیطی. “من هفت سال صرف در این زمینه و در پایان از آن من می دانستم که نه من خواستار است. من کمک MNCs بیشتر سازگار با محیط زیست آگاه است اما من واقعا ایجاد یک تاثیر در شهروند سطح. من حسرت به بخشی از یک سازمان است که با این نسخهها کار در سطح توده مردم. و پس از آن نزدیک به دو سال پیش آشنا شدم Dr Lata Ghanshamnani,” او می گوید بهتر است هند (TBI).

Dr Ghanshamnani یک از بنیانگذاران تانه مبتنی بر RNisarg. سازمان غیر دولتی “تمرکز بر بهبود مسائل مدنی از شهرستان از طریق مشارکت شهروندان”. به شهروندان مسئولیت بیشتر در مورد زباله های مدیریت RNisarg سازماندهی مدرسه کارگاه های آموزشی زیست درایوهای فراهم می کند و زباله پزشکی راه حل های مدیریت, مشاوره, خدمات و ابزار عملی. این دقیقا چیزی بود که Ambily دنبال شد.

“ایده این است که به توسعه زیست محیطی راه حل های است که کمک به مردم برای مدیریت زباله های خود را در سطح فردی است. تغییر آهسته است اما آن ثابت است. ما در انجام کارگاه های آموزشی در 13 مدرسه و تا کنون اکثر کودکان ما با تبدیل شدن به “پلاستیک شانزه” از خانواده خود را. ما همچنین کار با پزشکان و دیگر متخصصان برای درک و مدیریت خشک و زباله پزشکی. در طول زمان با RNisarg من انجام 250 کارگاه های آموزشی برای بیش از 10000 نفر”-31 ساله-سازگار با محیط زیست جنگجو می گوید TBI.

در طول سال RNisarg متوقف شده 1.5 لاخ قطعه از زباله های پلاستیکی از پایان در محل های دفن زباله.

این آخر هفته Ambily خواهد شد انجام یک کارگاه آنلاین برای بچه ها و بزرگسالان برای درک پلاستیکی مصرف می کنند. پیوستن به او در زیر این لینک.

چه انتظار می رود در کارگاه آنلاین:

1.5-ساعت کارگاه آموزشی با هدف ساخت کودکان و بزرگسالان خود را آگاه پلاستیکی مصرف میکند. با درک که پلاستیک را می توان بازیافت و یا نه آن را امیدوار به تغییر عادات مصرف برای بهبود محیط زیست است.

در اینجا چه خواهد بود پوشش داده شده در کارگاه:

  • آشنایی با انواع مختلف پلاستیک: Ambily شما راه رفتن را از طریق پلاستیک است که می تواند بازیافت و کسانی که به شدت تک-استفاده از
  • چگونه هر نوع پلاستیک ما تاثیر می گذارد سلامت و همچنین محیط زیست – به خصوص زمانی که آنها در تماس با ما مواد غذایی و نوشیدنی
  • دست در فعالیت های برای شناسایی رزین کدهای: “ما از شرکت کنندگان به ممیزی پلاستیکی در خانه های خود. این به یک تصویر واضح و روشن از ما چگونه عادات مصرف بر محیط زیست می گوید:” Ambily.
  • او اضافه می کند که هنگامی که کودکان و بزرگسالان واقعا به دانستن انواع پلاستیکی آن تاثیر خود را در عادات خرید. “کودکان و نوجوانان تمایل به دور از تنقلات است که در تک-استفاده از پلاستیک و رفتن برای بیشتر کشورهای عضو اکو آگاهانه گزینه به جای” او می گوید.
  • چگونه RNisarg شما می توانید برای شروع یک مجموعه درایو های غیر قابل بازیافت پلاستیک در محله خود را.

صحبت کردن در مورد تجربه خود از Ambily کارگاه, 11-year-old Anandita Nair می گوید: “این کارگاه تحت پوشش اطلاعات در مورد انواع مختلف پلاستیک چگونه آنها را شناسایی و چگونه برای اطمینان از دفع ایمن و همچنین چند راهنمایی در استفاده مجدد و بازیافت آنها است. کارگاه بسیار مفید است. آن را به من آموخت که چگونه برای آگاهی از پلاستیک خرید و نحوه استفاده مجدد و یا بازیافت مسئولانه است. پس از کارگاه من قصد دارم به استفاده از غیر قابل بازیافت پلاستیک موجود در خانه گسترش آگاهی در هر وسیله ممکن و همچنین پشتیبانی از مجموعه درایوهای.”

هیجان زده به زمین دوستانه, شیوه زندگی? تاریخ Ambily آنلاین کارگاه با کلیک کردن بر روی این لینک.


همچنین بخوانید: کشاورز کمک می کند تا پونا پلیس کاهش هزینه ضد عفونی تونل از 5 لاخ به 8,500 تومان


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>