‘Outlander فصل 5: سوفی Skelton نشان می دهد چرا Brianna نشان داد رحمت به استفان کلاه سر گذاشتن قسمت 10

SPOILER ALERT: این مقاله در 10 قسمت با عنوان “رحمت باید دنبال من” از Outlander فصل 5. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Stephen درب موتور را (Ed Speleers) سرنوشت شد و در نهایت مهر و موم شده در آخرین قسمت از Outlander. اما سوفی Skelton نشان داد به انواع چرا شخصیت او Brianna نشان داد کلاه سر گذاشتن رحمتی در پایان.

قسمت 10 دیدم Stephen کلاه سر گذاشتن ربودن Brianna و تلاش برای ایجاد عجیب و غریب “مبارک” خانواده بین آنها و Brianna پسر ارمیا. قبلا در Outlanderکلاه سر گذاشتن تا به حال raped Brianna و به عنوان یک نتیجه از این معلوم بود که آیا ارمیا — یا Jemmy — او بود یا راجر (ریچارد رنکین) ،

در حالی که کلاه سر گذاشتن اصل بی علاقه در شناخت او ممکن است پدر یک پسر, وقتی که او متوجه شدند که Jemmy بود وارث Jocasta را (ماریا بویل کندی) املاک و قریب به اتفاق او به طور ناگهانی بسیار علاقه مند به پول است. در روند تخمگذار مالکیت به Jemmy کلاه سر گذاشتن نیز اقدام به خواستگاری Brianna داشتن هیچ ایده چقدر تجاوز به عنف واقعا ویران و تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای.

به عنوان یک نتیجه از این وجود دارد لحظه های در طول قسمت که Brianna شروع به دیدن چگونه کلاه سر گذاشتن سخت تربیت و حوادث در زندگی او ساخته شده او را به هیولا او می دانستند. بنابراین او شروع به نشان دادن برخی از حس ترحم نسبت به این شخصیت که به ستم او تا بد.

Richard Rankin as Roger and Sophie Skelton as Brianna, as seen in Episode 10 of Starz's 'Outlander' Season 5
  Starz

“در آن لحظات کوچک شما نمی تواند کمک کند اما احساس او شده است از طریق برخی از چیزهای بد ساخته شده است که او عمل راه او کل طبیعت در مقابل تربیت چیز” سوفی Skelton گفت: تنوع.

“او در آن لحظات از ترحم بیش از همدردی.”

کلاه سر گذاشتن همچنین نشان داد یکی از بزرگترین ترس در آخرین قسمت از Outlander. و هنگامی که Brianna شد و در نهایت آزاد و کلاه سر گذاشتن متهم شد برای جنایات خود آن را با برخی از مرتب کردن بر اساس شاعرانه عدالت است که او محکوم به مرگ را غرق شدن است. اما Brianna داشتن یاد گرفتم در مورد این ترس از کلاه سر گذاشتن در نهایت او را به ضرب گلوله به جای او رنج می برند برای یک مدت طولانی طول زمان.

“او می تواند لذت بردن از این و غرق تماشای او و اجازه دهید او را می دانم که او با بهره گیری از آن اما او تصمیم می گیرد او می تواند انجام این کار یک کمی از خوبی های او می تواند خود را در فراق لحظه از جهان که خوبی وجود دارد” Skelton بیشتر توضیح داده.

Skelton همچنین اشاره می کند که آن را می دهد Brianna حس بسته شدن و یقین است که انسان در نهایت مرده به جای انتظار دیگر برای طبیعت به اجرای آن دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>