‘Outlander فصل 5: Sam Heughan و Caitriona Balfe بحث خانه وحشت برجسته در قسمت 3

SPOILER ALERT: این مقاله در قسمت 3 (با عنوان “هزینه خواهد شد”) Starz را Outlander فصل 5 و همچنین سری کتاب بر آن استوار است. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز مشاهده این قسمت و می خواهید برای جلوگیری از پتانسیل اخلال گران.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, قسمت 3 از Outlander وعده داده شده را به یک “Stephen King-esque” احساس می کنم به یک قسمت پر محتوا تاریک. پس از این قسمت پخش Sam Heughan که نقش جیمی فریزر و Caitriona Balfe (کلر Fraser) صحبت به SyFy در مورد آن.

یکشنبه شب قسمت دیدم جیمی و کلر انجام یک سمت ماموریت پس از آنها کشف کردند که تازه وارد Josiah Beardsley (پل Gorman) تا به حال پنهان گذشته است. هنگامی که او ناشنوا دوقلو Keziah (پل Gorman) به نظر می رسد در اردوگاه و تاریک خود گذشته بود و نشان داد Frasers مجموعه های خارج برای پیدا کردن صاحب خود و خرید این جفت ارز به طوری که به آنها ارائه حفاظت از ظلم و ستم.

هنگامی که صحبت کردن به SyFy, Heughan اظهار نظر در مورد چگونگی این قسمت احساس مستقل قسمت احساسات است که شده است به اشتراک گذاشته شده توسط طرفداران در رسانههای اجتماعی از این قسمت پخش شد.

“این جشن این واقعیت است که آن را احساس می کند متفاوت” Heughan گفت.

طرفداران این کتاب را می دانم که این وقایع و بسیاری از بیشتر مفاهیم صرفا یک طرف داستان چیزی است که Heughan همچنین اشاره می کند.

“آن را مانند یک فصل کوچک در خارج از بزرگتر داستان اما در واقع بسیاری از پیامدهای بیشتر پایین.”

Richard Rankin as Roger, Paul Gorman as Keziah, and Caitriona Balfe as Claire, as seen in Episode 3 of Starz's 'Outlander' Season 5
  Starz

این قسمت کاملا نگران کننده در زمان آشکار یک زن فانی Beardsley (Bronwyn جیمز) که شکنجه شوهرش پس از او دچار سکته مغزی. فانی تا به حال دلیلی برای انجام این کار به عنوان نه تنها به حال Beardsley پسران رنج می برد تحت این مرد قانون بود اما او به عنوان به خوبی.

با این حال وجود دارد برخی از لحظات سبکتر برای فیلمبرداری قسمت با توجه به Balfe.

“بنابراین وجود دارد کسانی که بز در اتاق نشیمن,” او گفت:.

“هر زمان آنها گفت:’, ‘Action’ و ما در مورد به پیاده روی در آنها از بین بردن خود است. هر واحد زمان.”

Heughan سپس با اشاره به این که همه از “بوی اقدام” بود که دیده می شود در قسمت 3 واقعی بود با تشکر از حیوانات در حال حاضر و ثابت خود را در توالت, عادات. این نیز کمک به مجموعه ای از صحنه خاورمیانه در آنچه که او به عنوان یک “بسیار نگران کننده قسمت.”

حرکت رو به جلو به هفته آینده قسمت Outlander را بازگشت به حالت عادی فرمت به عنوان جیمی آگهی خود را شبه نظامیان به پست تجارت از Brownsville.

فصل 5 Outlander خواهد شد بازگشت به Starz در مارس 1 در 8 p. m. EST.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>