راه ما-خیلی-زود 2021 اسکار پیش بینی (که قطعا کاملا راست)

Oscars 2021 Predictions

بیش از حد به زودی برای پیش بینی برندگان 2021 جوایز اسکار? Nah. جف Kravitz/FilmMagic

92 مراسم اهدای جوایز اسکار آمده اند و رفته اند. با وجود این تنبل مراسم و تمام وقت رتبه های پایین ما نمی تواند کمک کند اما نتیجه گیری در مراسم اسکار امسال فوق العاده موفقیت است. که چه اتفاقی می افتد زمانی که آکادمی جوایز بهترین فیلم و بونگ جون هو دیدنی انگل است که فقط. اما قبل از ما به طور کامل عقب نشینی از جامع فصل جوایز اجازه دهید در پایان این مسابقه موش در یک سرگرم کننده توجه داشته باشید ساخت یک (مضحک) تلاش در پیش بینی 93 جوایز اسکار.

به روشنی این بسیار زود و پیش بینی بیشتر از مستی دارت پرتاب بر اساس نام و نام خانوادگی قدرت, مفهوم, اسکار, تاریخچه و نرمترین صنعت زمزمه. ما خوش شانس خواهید بود اگر 10 درصد از این میدارد در واقع ضربه. اما حداقل این را به ما می دهد یک فرصت خوب برای نگاه در تمام ترشح فیلم ما را به نگاه به جلو به این سال است.

همچنین ببینید: هیچ براد پیت اطمینان داد ما او را استخدام نمی کنند یک Speechwriter برای اسکار

بهترین تصویر

ممکن است نامزد:

داستان وست ساید: هرگز شرط در برابر استیون اسپیلبرگ حتی زمانی که آخرین موسیقی فیلم گربه, سرفه تا یک توپ خز. در سال 1961 اصلی داستان وست ساید همچنین برنده 10 (!) اسکار که ضرری ندارد.

Mank: دیوید فینچر دو بهترین عکس نامزد زیر کمربند خود را و نه یک فیلم سینمایی پس از سال 2014 را رفته دختر. Mankکه به شرح زیر فیلمنامه Herman J. Mankiewicz را پر سر و صدا توسعه اورسن ولز’ یاد شاهکار شهروند کیناست دقیقا همان نوع از هالیوود-محور تصویر آکادمی دوست دارد به پاداش.

فرانسه اعزام: وس اندرسون هدایت کاملا انباشته بازیگران است که بسیار پر استعداد است که ما لازم نیست که تعداد کلمه فضا به لیست همه آنها را در اینجا.

من فکر پایان دادن به همه چیز: از سال 2008 11 از 13 بهترین تصویر برندگان نیز ادعا کرد یک فیلمنامه اسکار. چهار چارلی کافمن فیلم را به دست آورده فیلمنامه نامزد. من فکر پایان دادن به چیزهاییاست که به ارمغان می آورد ازدواج داستان vibes به داستان یک زن با توجه به شکستن تا با دوست پسر خود است که فیلمساز اول کارگردان تلاش در پنج سال.

دا پنج Bloods: اسپایک لی است که پس از برنده جایزه اسکار BlacKkKlansman. خود را ویژگی بعدی حول محور یک گروه از سربازان از جنگ ویتنام بازگشت به جنگل برای پیدا کردن خود را از دست داده و بی گناهی.

تلماسه: آکادمی طولانی-برگزار تعصب علیه علمی-تخیلی است که به خوبی مستند شده است اما مدیر Denis Villeneuve گل نامزد بهترین فیلم اسکار خود را برای سال 2016 بیگانه از ویژگی های ورود. تطبیق یکی از ادبیات کلاسیک sci-fi رمان ممکن است او را به یکی دیگر از شات.

مولان: دیزنی live-action بازسازی استراتژی کشیده شده است سهم عادلانه خود را از مخالفان. اما Niki Caro را مولان به نظر می رسد منحصر به فرد reimagining که غرفه خود را در آن به جای تکیه صرفا بر آشنا نوستالژی. دیزنی مانند یک کرگدن در لحظه حال است که آن را محدود به کوه یکی دیگر از اسکار فشار به زودی.

کابوس کوچه: Guillermo del Toro می گرداند پس او برنده جایزه اسکار اجرا بر روی شکل آب برای یک بازسازی از سال 1947 فیلم در مورد یک فاسد باهم-مردی که تیم با یک زن روانپزشک برای فریب مردم به آنها پول است. بردلی کوپر رونی مارا و کیت بلانشت همه ستاره دادن به کابوس کوچه کاملا اعتبار فهرست.

محاکمه شیکاگو 7: Aaron Sorkin ساخته کارگردان خود را اولین با مولی است بازیکه به خود جلب کرد به طور کلی مطلوب بررسی و بهترین فیلمنامه اقتباسی نامزد. او بعد از تلاش پشت دوربین زیر مردان به اتهام توطئه و تحریک به شورش پس از اعتراض به جنگ ویتنام در سال 1968 دقیقا نوع سنگین مواد آکادمی را دوست دارد.

پدر: بزرگترین برنده از ساندنس با تشکر از گزارش استرلینگ اجرای برنامه از آنتونی هاپکینز و Olivia Colman.

برنده: فقط یک بار در آکادمی تاریخچه بازسازی برنده بهترین تصویر (2006 The Departed) بنابراین داستان وست ساید است کار خود را برای آن قطع است. در عین حال با یک اسکریپت از تونی کوشنر (مونیخ, Lincoln) به موقع تم مورد مهاجرت و زرق و برق دار نمایشگری هالیوود نمی تواند مقاومت در برابر ما میخ آن را به عنوان اوایل frontrunner.

بهترین مدیر

ممکن است نامزد:

استیون اسپیلبرگ (داستان وست ساید)
الیزا Hittman (هرگز به ندرت گاهی اوقات و همیشه)
دیوید فینچر (Mank)
Aaron Sorkin (محاکمه شیکاگو 7)
اسپایک لی (Da پنج Bloods)

برنده: هر چند او هنوز برای برنده شدن یک مجسمه دیوید فینچر سه بهترین کارگردان گره را به نام خود. Netflix را افزایش پذیرش در میان رای دهندگان آکادمی می تواند کمک به او را زمین جایزه اول خود را.

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

ممکن است نامزد:

کیت وینسلت (Ammonite)
ویولا دیویس (Ma Rainey سیاه پایین)
جنیفر هادسون (احترام)
راشل Zegler (داستان وست ساید)
کیت بلانشت (کابوس کوچه)

برنده: مراقب امی ادامز, Ana de Armas و Frances McDormand در این دسته نیز هست. Viola Davis, کیت بلانشت و, کیت وینسلت هستند اسکار مهره های اصلی در این نقطه و راشل Zegler می تواند تحت تاثیر قرار دادن به عنوان یک جوان تازه وارد. اما پس رنه زلوگر را پیروزی برای جودیکنیم با uber-با استعداد Jennifer Hudson او به عنوان ستاره به عنوان Aretha Franklin در احترام.

بهترین بازیگر نقش اول مرد

ممکن است نامزد:

آدم راننده (آخرین دوئل)
Chadwick Boseman (Da پنج Bloods)
آنتونی هاپکینز (پدر)
دنزل واشنگتن (MacBeth)
Gary Oldman (Mank)

برنده: ویل اسمیت نیز ممکن است دریافت نظر برای شاه ریچارد در حالی که هاپکینز’ عملکرد پدر منفجر همه دور ساندنس. اما Adam Driver‘s مسیر رو به بالا ادامه می دهد به عنوان او را فراهم می کند این نسل بهترین ادغام یک جوان Al Pacino و ادوارد نورتون. این تنها یک ماده از زمان تا زمانی که او ادعا می کند اولین مجسمه.

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

ممکن است نامزد:

Saoirse Ronan (Ammonite)
Jodie Comer (آخرین دوئل)
آنت بنینگ (مرگ در رود نیل)
گلن کلوز (جنگلی مرثیه)
اکتاویا اسپنسر (جادوگران)

برنده: پس از هفت نامزد و تعجب آور از دست دادن سال گذشته به Olivia Colman, Glenn Close ترین-محبوب نامزد بدون یک مجسمه. آن را به خوبی ممکن است وقت خود را.

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

ممکن است نامزد:

ویلم دافو (کابوس کوچه)
Mark Rylance (محاکمه شیکاگو 7)
اسکار آیزاک (تلماسه)
بیل موری (در سنگ)
Timothee Chalamet (فرانسه اعزام)

برنده: راستش این است که سخت ترین دسته به پیش بینی 12 ماه است. اما با توجه به فیلم جامعه را برای ویلم دافوخود را سازگار بر روی صفحه نمایش برتری و چهار اسکار بدون برنده شدن ما با او بروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر