دهلی نو: مواد غذایی آلی جشنواره را فرصتی برای کارآفرینان برای ظرفیت سازی و توانمندسازی اقتصادی گفت: اتحادیه وزیر صنایع غذایی Harsimrat Kaur Badal در اینجا در روز جمعه.

افتتاح 3-در طول روز جشنواره Badal برجسته نیاز برای ارائه این سیستم عامل به طور منظم برای شمول مالی و توانمندسازی زنان و گفت که دولت در حال برنامه ریزی برای نگهداری مواد غذایی آلی جشنواره بیشتر و در نقاط مختلف کشور بسته به شرایط منحصر به فرد محصولات ارگانیک از یک منطقه خاص.

آلی جشنواره غذا برای زنان کارآفرین در نتیجه این تفاهمنامه که با هدف ساختن ظرفیت های زنان کارآفرین امضا شده بین وزارت صنایع غذایی (MoFPI) و وزارت زنان و رشد کودک (WCD).

Badal گفت: هند دارای پتانسیل عظیمی برای آلی تولید و بازار است. او افزود که بسیاری از مناطق کوهستانی و مناطق قبیله ای در هند به طور طبیعی آلی است. او گفت که در حالی که سایر نقاط جهان در حال ساخت ویژه تلاش به نوبه خود به سمت تولید ارگانیک هند مزایای طبیعی است که باید قوی تر باشد.

ایرانی گفت که وزارت صنایع غذایی می تواند از طریق مواد غذایی ارگانیک در جشنواره شرکت با تکنولوژی گروه به طوری که آخرین تکنولوژی موجود می توان ساخته شده به زنان کارآفرین.

گسترش بیش از یک منطقه از 6000-sqms از فضای این اولین بار است که چنین رویداد که در آن 180 به علاوه زنان کارآفرین و کمک به گروه های شرکت کننده از بیش از 25 متحده و اتحادیه سرزمین های بسیار جالب محصولات بر روی صفحه نمایش از سراسر کشور است.

آموزش و ظرفیت سازی زنان کارآفرین و SHGs دیگری است که تمرکز اصلی منطقه آموزش و, پس از برداشت, مدیریت نوآوری در محصول و بسته بندی و صدور گواهینامه فرآیندهای در حال سازماندهی بیش از سه روز.

با توجه به گزارش APEDA هند تولید شده در اطراف 1.70 میلیون تن (2017-18) گواهی محصولات ارگانیک است که شامل همه انواع محصولات غذایی یعنی دانه های روغنی نیشکر و غلات و millets پنبه و حبوبات و گیاهان دارویی, چای, میوه ها و ادویه جات ترشی جات خشک میوه ها و سبزیجات و قهوه و غیره.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im