نظر: جلوگیری از تماس مردم از شرق ‘Coronavirus’. این غیر قابل قبول است.

در حالی که ویروس ها نمی تبعیض بین میزبان بسته به نژاد و ملیت و یا قومیت آن آشکار است که اطلاعات غلط و انگ انجام دهد. پس COVID-19 قائل نه باید به ما.

منn بار به سرعت در حال رشد جهانی بهداشت عمومی اورژانس, آن را آسان به وحشت. با تشکر از جدید کروناویروس (COVID-19) همه گیر مردم مجبور به سهام تا در منابع اجتناب از حد تماس فیزیکی با جهان خارج به عنوان امکان پذیر است و اقدامات تهاجمی برای اطمینان بهتر استانداردهای بهداشت. در حالی که جامعه پزشکی و غیر نظامی دولت در حال مبارزه با COVID-19 وجود دارد که متاسفانه ویروس دیگری است که ما به عنوان یک جامعه نیاز به آدرس.

ارتقاء

که ویروس خطرناک کوکتل نژادپرستی و بیگانه ستیزی.

در طول هفته گذشته من به عنوان خوانده شده و به تماشای چند شهادت دانش آموزان از شمال شرقی هند که تمسخر به عنوان ظروف COVID-19 و پرهیاهو برچسب ‘چینی’.

در حالی که کارشناسان پزشکی هنوز در تلاش برای ردیابی شیوع COVID-19 به منبع آن کلی تفسیر نشان می دهد که این ویروس ممکن است پدید آمده از یک مرطوب بازار در ووهان چین.

به عنوان یک بیماری زئونوز (آنها به مردم از حیوانات) برخی از کارشناسان گمان می کنند که خفاش ها بودند که میزبان اصلی این ویروس که اولین بار wreaked ویران کردن در چین است. امروز این جهانی و همه گیر.

چه این همه باید با نژادپرستی و بیگانه ستیزی در مردم از شرق?

یکی از شهروندان از شمال شرقی کار در سراسر نقاط مختلف هند به طور منظم در معرض نژادپرستانه تهمت مانند ‘چینی’, ‘C***ki’, ‘نپالی و اغلب ملیت خود را زیر سوال برد. دو نیز وجود دارد که خطرناک ادراک در میان بسیاری در سرزمین اصلی است که مردم از شرق مصرف ‘کثیف و نجس غذا’.

با گسترش COVID-19 خطرناک کلیشه northeasterners به عنوان ‘وحشیانه’ خواران از مار و سگ و قورباغه ها بدست بیشتر شهرت, به ویژه در رسانه های اجتماعی. این معمولا ترجمه به عبارات مانند “C***ki ورود toh kuch bhi خط hain, unse dur raho” (این مردمی با Mongoloid امکانات را به خوردن هر چیزی و بهتر است به دور ماندن از آنها).

به عنوان یک نتیجه از بیگانه ستیزی متصل به شیوه های مواد غذایی از منطقه بسیاری از مهاجر northeasterners اغلب رد مسکن اجاره ای. این منجر به ghettoisation از جامعه که در آن آشپزی گزینه تعیین می کند که در آن یکی می توانید اقامت.

در نیکلاس Kharkingor درخشان فیلم “Axone’, دو, دوستان, زندگی در Humayunpur منطقه جنوب دهلی نو تصمیم به تعجب دوستان خود را در یک مراسم عروسی خود را با یک ظرف گوشت خوک پخته شده با axone/akhuni یک تخمیر سویا رب لوبیا استفاده می شود به عطر و طعم غذاهای که به جای عطر تند. آنچه رخ یک سری از کمیک-تراژیک misadventures که شامل برخورد با همسایگان خود و صاحبخانه بیش از حق خود را به خوردن هر آنچه که آنها می خواهند.

از آنجا که عمده شیوع گزارش شده در چین و ویروس زئونوز گاه به گاه نتیجه بسیاری از سرزمین سرخپوستان رسم است که کسانی که با Mongoloid امکانات به نحوی حامل این بیماری حتی اگر غرب نشده گزارش یک مورد.

COVID-19 بود که اولین گزارش از ووهان چین که در هسته خود یک موقعیت جغرافیایی. داشتن Mongoloid امکانات را ندارد کسی که بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس و یا بیشتر مسری است.

این است که بسیار سخت به درک.

“در حال حاضر تهمت به کارگردانی نسبت به مردم با Mongoloid امکانات در هند است که بدون شک ادامه نژادپرستی موجود در هند است. من آن را به عنوان یک شکست در یک سطح اجتماعی و دولت تا حدی. آن majorly ناشی از عدم آگاهی و حس برتری فرهنگی و یا فاصله. جهل رنگ و لعاب با تعصب می یابد زمین در نژاد پرستی. ناشناخته به سختی امور به مردم در سرزمین اصلی است. در عوض آنها به نوبه خود به تعصبات خود را به کاریکاتور دیگر در حالی که نادیده گرفتن شخصیت های گوناگون از هر ایالت در شمال شرقی می گوید:” ریچارد Kamei یک دانشجوی دکترا در موسسه تاتا علوم اجتماعی در بمبئی صحبت کردن بهتر هند.

ارتقاء

Coronavirus
(منبع: Facebook/Avitoli Zhimo Pame)

به گفته محققان Minakshi Bujarbaruah و Rituparna Kaushik باتاچاریا وجود دارد چیزی اساسی تر در محل کار در اینجا. “مواد غذایی, با تمام معنی یک ابزار سیاسی برای ایجاد و یا دسته بندی متمایز از دیگر. سنگدلانه استفاده از خلوص و ناخالصی لفاظی برای توجیه میزان تبعیض در برخی از جوامع خود را بر اساس انتخاب های غذایی بدون دانستن این مجموعه تاریخ و فرهنگ مناطق و جوامع با مشکل مواجه است. Takeaways از شیوع کروناویروس برای مردم منشاء چینی بهم زدن در روايت مشابه از مواد غذایی تابوها و نژادپرستی نسبت به northeasterners در هند” که نوشتن برای جوانان کی Awaaz.

در حالی که ویروس ها نمی تبعیض بین میزبان بسته به نژاد و ملیت و یا قومیت آن آشکار است که اطلاعات غلط و انگ انجام دهد. پس COVID-19 قائل نه باید به ما. چه این تبعیض می کند در طول یک بیماری همه گیر است که ایجاد یک حس ترس و خصومت است که لطمه می زند و مردم را از شرق. این نوع از آزار و اذیت در طول زمان افزایش اضطراب و ترس می تواند قابل توجه تلفات در سلامت روان خود را.

Coronavirus
ویروس ها نمی تبعیض بین میزبان بسته به نژاد و ملیت و یا قومیت. برای بازنمودی اهداف تنها.

“من واقعا مطمئن نیستید از چه توصیه من باید به mainlanders به عنوان کسی که همیشه در پایان دریافت از چشم انداز خود را نسبت به ما. آن است که بار خود را و آنها باید با تدبیر در میان خود به آن آدرس. من فقط می توانم اشاره کنم که چگونه من احساس می کنم می گوید:” ریچارد.

آنچه می تواند سرزمین سرخپوستان انجام دهید ؟ صحبت تا زمانی که شما شاهد تبعیض مرتبط با coronavirus سقوط در حقایق از این بیماری همه گیر و گفتگو را تغییر دهید. تلاش برای درک بی شمار از فرهنگ های مختلف و غذاهای از شرق. هنگامی که این Coronavirus بیماری همه گیر است که بیش از تلاش و تعامل با این جوامع در شهرستان خود را.

به یاد داشته باشید رنگ پوست نیست یک علامت است. کسانی که رنج می برند نژادپرستانه و بیگانه با طعنه و ناعادلانه به عنوان برچسب ‘آلوده’ ارائه زیرچشمی نگاه کردن به آب و هوا از ترس ما ایجاد کرده اند که در واقع می تواند باعث به مراتب بیشتر آسیب جدی به جامعه از COVID-19 خود را.


همچنین بخوانید: کروناویروس در هند: هنگامی که و چگونه به قرنطینه خودتان در خانه برای COVID-19


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>