نظر: پزشکان ما در حال صرفه جویی در زندگی در طول COVID-19. آیا آزار و اذیت آنها را!

حساب های متعدد پدید آمده در رسانه های اجتماعی چگونه پزشکان از سراسر کشور هستند که تبعیض در جوامع مسکن و اخراج توسط خود صاحبخانه. #CoronaVirusUpdates

یکt 5 بعد از ظهر در مارس 22, در پاسخ به نخست وزیر نارندرا شیپور بسیاری از سرخپوستان در آمد خود را از بالکن خود را برای ابراز همبستگی با پزشکان و سلامت عمومی کارگران مبارزه در خطوط مقدم به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

متاسفانه همان پزشکان بودند که تحسین خود را به کار گرفته اند به رسانه های اجتماعی به روایت چگونه آنها را مورد آزار و اذیت و تبعیض در مجتمع های مسکن و یا اجاره ای اقامت. یک دولت دکتر برای مثال خواسته شد خود را مسکن پیچیده به دور ماندن از او درمان بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

دیگران مجبور به تخلیه خود را اجاره محل اقامت آنها را ترک رشته با هیچ چیز اما توشه خود را. هر اندازه گیری توسط این نوع از درمان پرداخت به پزشکان غیر قابل قبول است.

دکتر خدمت در بیمارستان دولتی برای درمان بیماران مشکوک به COVID-19 در دهلی نو تایید کرد این در مصاحبه ای با بهتر هند به شرط ناشناس ماندن.

“زندگی من با خانواده ام در یک مسکن اجاره ای در خوبی کردن محل در جنوب دهلی نو است. روز قبل از دیروز زمانی که من در وظیفه برخی از ساکنان شروع به اذیت و آزار پدر و مادر من. حتی اگر من گرفته اند ممکن است تمام اقدامات احتیاطی در بیمارستان آنها شروع به گفتن پدر و مادرم به گام برای مواد غذایی و برای انتقال یک پیام به من که من باید دوباره به محل تا زمانی که این بیماری فروکش,” او گفت:.

پس از گوش دادن به پدر و مادر خود را’ مصیبت دکتر به نام پلیس محلی. خوشبختانه آنها در پا و هشدار در برابر ساکنان درگیر شدن در چنین رفتاری. “خوشبختانه هیچ اتفاقی برای من و خانواده ام اما من شنیده ام حتی بدتر از حساب پزشکان در شهرهای دیگر. ما سزاوار نیست این نوع از درمان است.”

صحبت جدید هند اکسپرس به شرط ناشناس ماندن یک کاربر در حیدرآباد را MGM بیمارستان گفت: “آنها تشخیص ما با ما آزمایشگاه کت و بلندگو. بسیاری از پزشکان خواسته شده تا خود را تخلیه خانه های اجاره ای خود را صاحبخانه به عنوان آنها بر این باورند که پزشکان ماندن در خانه های خود ممکن است آنها را بیشتر مستعد ابتلا به Covid-19. یکی (خانه)-مالک حتی گفت ما شدند. آنها از ما خواست به تخلیه بدون هیچ گونه اطلاع قبلی. بسیاری از پزشکان در حال حاضر در خیابان و جایی برای رفتن است.”

در نتیجه مقامات مرکزی و دولت سطح در زمان cognisance از این اعمال و وعده داده اند را لازم کیفری اقدام علیه کسانی که درگیر شدن در چنین رفتاری.

در پاسخ به این گسترده آزار و اذیت, ساکن, دکتر انجمن, خارج از هند موسسه علوم پزشکی در نامه ای به اتحادیه خانه وزیر درخواست “اقدام مناسب در برابر اخراج از متخصصان مراقبت های بهداشتی از خانه های خود و ارائه تسهیلات حمل و نقل.”

حتی فدراسیون مقیم پزشکان انجمن در کلکته نوشت: نامه ای مشابه به اتحادیه وزارت بهداشت با ابراز نگرانی های خود را.

Doctors
یک کپی از رزیدنت دکتر, انجمن نامه. (منبع: توییتر)

“هند فقط یک دکتر برای 1,445 سرخپوستان”

کسانی که مشغول به کار در بخش بهداشت و درمان مراقبت ویژه پزشکان بودند overworked حتی قبل از COVID-19 اپیدمی زده هند است.

با اپیدمی گسترش شاخکهای خود بیشتر فشار بر روی آنها رشد کرده است و حتی بیشتر. پاسخ به یک سوال در Rajya سبها, اتحادیه وزیر از دولت برای سلامت Ashwini Choubey گفت: در نوامبر سال 2019 که هند فقط یک دکتر برای 1,445 سرخپوستان است که بسیار پایین تر از این که تجویز هنجار 1:1,000.

Doctors
(منبع: توییتر/Prasar Bharati)

این پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی را به خطر می اندازند زندگی خود را هر روز در تضمین این که بقیه از ما نمی سقوط طعمه به این بیماری همه گیر. اجازه دهید ما اضافه نمی کند به فشار است که آنها در حال حاضر در دست. اگر بقیه از ما در ادامه به نمایشگاه وحشتناک چنین رفتار مبادا آن مطمئن شدید تلفات در سلامت روان خود را به عنوان به خوبی.

حداقل ما می توانید انجام دهید این است که خدا را شکر و آزار و اذیت آنها.


همچنین بخوانید: بمبئی پسر پست های دلگرم کننده نوای مادر پرستار خدمت در COVID-19 قرنطینه مرکز


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>