اپرا ستارههای به آواز خواندن آنلاین برای ملاقات های جدید Livestreamed سری

A socially distanced version of Verdi's 'La Traviata' from Madrid features American tenor Michael Fabiano.

اجتماعی و تعهدی نسخه وردی La Traviata از مادرید ویژگی های امریکایی تنور مایکل Fabiano. خاویر دلم واقعی

هیچ دولت opera طبیعی نیست و در عین حال; در واقع آنچه که ما در حال دیدن این هفته احتمالا حتی جدید طبیعی است. اما شرکت اپرا در سراسر جهان به تدریج در حال ارائه جدید اجرای زنده به جای آرشیوی جریان است که از اوایل در COVID-19 بیماری همه گیر.

در خصوص پروژه بلند پروازانه اعلام کرد صبح روز شنبه, the Metropolitan Opera وعده یک سری از رسیتال انفرادی توسط بسیاری از هنرمندان محبوب ترین. خوانندگان مانند روبرتو Alagna فرشته آبی, خاویر Camarena جویس DiDonato, Renée Fleming, Anna Netrebko, Bryn Terfel و زیبا Yende انجام خواهد شد زنده “در محل” در سال های مختلف زیبا از قلعه ها و کلیساها و بناهای تاریخی در روزهای شنبه از هم اکنون از طریق پایان سال 2020 است.

سری آغاز بکار با جوناس کافمن در قرن 18 ابی در بایرن بستن کمربند آریاس از توراندخت, توسکا, Roméo et Juliette, کارمن و آندریا Chenier در بعد از ظهر جولای 18 و همچنان دو هفته بعد با فلمینگ در یک برنامه نشات گرفته از Dumbarton Oaks موزه در واشنگتن هر رسیتال در دسترس خواهد بود برای دو هفته برای $20 pay-per-view هزینه.

علاوه بر این پرداخت سری ملاقات خود را ادامه خواهد داد streaming آرشیوی ویدئوها شبانه در 7:30 p. m. نکات برجسته این هفته شامل یک Wozzeck از زمستان سال گذشته با طراحی و کارگردانی ویلیام Kentridge و واقعی انفجار از گذشته: یک برنامه تلویزیونی از تقریبا چهار دهه پیش از برتر فصل Franco Zeffirelli را محترم La Bohème تولید.

در سراسر اقیانوس اطلس که در آن COVID تر است تقریبا تحت کنترل شرکت جسارت زنده صحنه اپرا با ویژه پیکربندی مخاطبان فضاهای توصیه می شود برای حفظ اجتماعی فاصله. در پیشتاز است Teatro رئال مادرید است که با ارائه چند قالب در La Traviata از طریق پایان ماه ژوئیه. شما می توانید به اشتراک گذاری تجربه پنج شنبه بعد از ظهر شروع در 2:00 p. m. زمانی که این شرکت ارائه می دهد رایگان جریان اجرای زنده شامل مارینا Rebekah و مایکل Fabiano.

شاید حتی جسورانه پروژه Rigoletto تولید شده توسط رم Opera اما اجرا در فضای باز سیرک ماکسیموس (Maximus). اپرا را به طور کامل در صحنه دامیانو Michieletto و شروع به چیز بزرگ بعدی رزا Feola به عنوان Gilda. این تولید بیش از حد خواهد شد در برنامه تلویزیونی زنده در 3:15 بعد از ظهر به وقت نيويورك در روز پنج شنبه.

در نهایت اشتوتگارت اپرا رنگارنگ را در واگنر حلقه چرخه همچنان ادامه دارد در این هفته با Die Walküre. جالب و کمی عجیب و جالب برای دیدن یک اپرا از 20 فصل پیش که هنوز شوک نیروهای جدید است.

با هر نوع شانس ما نیویورکی این شانس را به حیرت در تئاتر در اوایل سال 2021. تا پس از آن وجود دارد بیش از اندازه کافی آنلاین اپرا در دسترس ما را مشغول نگه دارید در صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>