اوپک قرار می دهد سر هم بیش از تولید نفت کاهش

لندن: برترین تولید کنندگان نفت در تلاش بودند برای نهایی حیاتی توافق در خروجی کاهش در این ساعت از روز جمعه در تلاش برای مقابله با سقوط قیمت ها با توجه به کروناویروس و عربستان و روسیه به قیمت جنگ.

ویدیو کنفرانس در نشست اوپک و کشورهای خود را در اوپک+ متحدان از جمله روسیه و همچنین کلید های دیگر غیر از اعضای آغاز شد و فقط پس از 1440 GMT در روز پنج شنبه و رفت و در اواخر شب.

وزیر نفت ایران بیژن نامدار زنگنه گفت: دولت های تلویزیون در پنجشنبه شب که یک معامله بود: “80 درصد” از راه به توافق رسیدند.

“از آنجا که از بیماری همه گیر کوروناویروس اگر ما نمی کاهش تولید نفت روزانه 15 میلیون بشکه در روز در ماه مه ما را ببینید بیش از عرضه است که باعث خواهد شد قیمت شوک” زنگنه گفت.

گزارش رسانه های محلی در روسیه و الجزایر گفت که توافق رسیده برای جلوگیری از تولید 10 میلیون بشکه است اما این هنوز به تایید شود.

در این جلسه دیده می شود به عنوان بهترین فرصت برای حمایت از قیمت ها شده اند که چنان غرق در نزدیکی دو دهه پایین و اجتناب از دیگر تند فروش.

در ابتدای نشست دبیر کل اوپک محمد Barkindo هشدار داد که سریع اقتصادی آسیب های ساخته شده توسط این ویروس به معنای صنعت “عرضه و تقاضا اصول هستند هولناک”.

“صنعت ما است خونریزی; هیچ کس قادر به جلوگیری از خونریزی” Barkindo گفت: bemoaning شرکت در حال حاضر تشکیل پرونده برای ورشکستگی و ده ها هزار شغل از دست رفته اند.

الجزایر و وزیر انرژی محمد Arkab همچنین هشدار داد “غیر قابل تحمل free-fall” در بازار با توجه به APS آژانس.

جهانی متوقف

“این فوق العاده تولید-کشورهای جلسه تنها امید در افق بازار است که می تواند به جلوگیری از مجموع سقوط قیمت” گفت: Bjornar Tonhaugen سر از بازارهای نفت در Rystad انرژی است.

عربستان سعودی روز جمعه میزبان جداگانه مجازی گردهمایی وزیران انرژی از G20 گروه عمده اقتصادهای مشابه پیشنهاد برای اطمینان از “ثبات بازار”.

قیمت های نفت کاهش یافت پس از آغاز سال به عنوان COVID-19 همه گیر می فرستد بخش های بزرگی از این سیاره به زمین افتاده و به ارمغان می آورد اقتصاد جهانی برای متوقف مجازی.

مشكل ریاض و مسکو باید هر دو ramped تا خروجی در تلاش برای حفظ سهم بازار و فروختن ما شیل تولید کنندگان.

“عربستان سعودی و روسیه شده است بسیار روشن است که آنها را قطع تولید اگر و تنها اگر — دیگر تولید کنندگان عمده نفت در پیوستن همچنین گفت:” SEB نفت تحلیلگر ها Schieldrop.

وجود دارد نگرانی در مورد شرکت ما تولید کنندگان.

آمریکا در مبارزه برای نفس کشیدن زندگی جدید به آن صنعت شیل است که تبدیل این کشور به جهان را تولید بالا اما که نمی تواند حفظ هزینه های بالای آن پایه به قیمت سقوط.

در عین حال آن بخش به نظر می رسد تمایلی به وضعیت تولید و پس از استخراج نزدیک به رکورد 13 میلیون بشکه در روز در هفته پایانی ماه مارس ، این کاهش به 12.4 میلیون بشکه در هفته گذشته.

در همان زمان عرضه جهانی تقاضا — در حال حاضر وزن در بازارهای نفت قبل از coronavirus بحران کشیده تا به ظرفیت ذخیره سازی نفت به محدودیت های خود را وادار بسیاری از تولید به مقیاس خروجی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که او می خواست برای نجات شغل.

“بدیهی است که برای سال های بسیاری از من استفاده می شود به فکر می کنم اوپک بسیار ناعادلانه… من متنفر اوپک… اما در جایی در امتداد خط که خراب شد و رفت راه مخالف,” او گفت:.

در بیانیه افتتاحیه به جلسه انجام شده توسط Rossiya 24 کانال وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک با استقبال از حضور چندین کشور در خارج از اوپک+ داد, یعنی, کانادا, نروژ, آرژانتین, کلمبیا, مصر, اندونزی, چاد اکوادور و ترینیداد و توباگو است.

آژانس بین المللی انرژی روز دوشنبه هشدار داد که جهان مجموعه ای را برای کاهش سالانه در مصرف نفت در بیش از یک دهه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شیوع بیماری تعطیل شده swathes بزرگ اقتصاد جهانی از جمله بخش های کلیدی مانند مسافرت هوایی و تولید و خرده فروشی.

جهانی نفت ادامه دارد می تواند رسیدن به 25 میلیون بشکه در ماه آوریل با توجه به Rystad انرژی است.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>