تنها یک “5-هفته ملی مستند’ می تواند شامل کروناویروس در آمریکا MIT-آموزش دیده و متخصص بیماری های همه گیر اعلام

حتی به نیویورک و کالیفرنیا و همچنین چندین کشورهای دیگر تحمیل ایالت “stay-at-home” سفارشات بسته شدن کسب و کار و نیاز است که ساکنان باقی می ماند در داخل خانه به جز برای انجام کارهای ضروری مانند مواد غذایی, خرید پیشرو متخصص در بیماری های همه گیر جهانی روز شنبه گفت که این اقدامات را نمی خواهد به اندازه کافی برای متوقف کردن این جریان از coronavirus. او نوشت: کل ایالات متحده باید به طور کامل قفل شده است و برای پنج هفته.

همانطور که از ساعات اولیه صبح روز یکشنبه ، 345 نفر کشته شده بود در ایالات متحده با توجه به coronavirus با تعداد کل موارد شکوه 26,800 — با 2,681 موارد جدید ظاهر می شود در روز شنبه به تنهایی با توجه به جمعیت داده های سایت Worldometers. در سراسر جهان از این بیماری همه گیر کوروناویروس ادعا کرده 13,069 زندگی از بیش از 308,000 موارد در سراسر جهان است.

گسترده رکود در فعالیت های اقتصادی در آمریکا نیز باعث ویرانی با بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس پیش بینی یک رکورد 24 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه دوم سال 2020 به عنوان یک رکود عمیق نوردد سراسر کشور است.

تنها راه برای قرار دادن یک توقف به انسانی و اقتصادی تخریب با توجه به بیماری های همه گیر متخصص Yaneer نوار-یام — یک فیزیکدان و متخصص در سیستم های پیچیده آموزش دیده در موسسه تکنولوژی ماساچوست است “پنج هفته ملی مستند.”

Andrew Cuomo speaks.
فرماندار نیویورک اندرو کومو تحمیل ایالت مستند سفارش در روز جمعه. بنت Raglin / گتی ایماژ

نوشتن در ایالات متحده آمریکا امروز شنبه در نوار یام گفت که “ما آرام با رویکرد اجتماعی فاصله کافی برای متوقف کردن رشد نمایی COVID-19,” شدید بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

به جای نوار یام نوشت: آمریکایی ها باید “به طور مداوم اتخاذ اجتماعی قوی فاصله توصیه — یک مستند” که او گفت: تنها امید برای متوقف کردن این بیماری از گسترش “نمایی.”

چه پنج هفته مستند نگاه مانند? با توجه به MIT-آموزش کارشناس آمریکایی ها در سراسر کشور خواهد بود مجبور توسط “فدرال و ایالتی و مقامات محلی” را به باقی می ماند در خانه های خود را به جز برای غذا و مراقبت های پزشکی و یا برای انجام کار حیاتی برای حفظ جامعه از عملکرد.

علاوه بر این همه سفر ممنوع خواهد بود — نه تنها با بستن مرزها و بستن فرودگاه ها بلکه با جلوگیری از سفر بین کشورهای شهرستانهای استان و حتی شهرستانها و شهرهای کوچک با توجه به نوار یام را op-ed مقاله در ایالات متحده آمریکا امروز. دولت را ملزم به ارائه کمک به آمریکایی ها که نمی تواند کسب درآمد در ملی مستند.

در حالی که تحمیل چنین دقیق پنج هفته مستند ممکن است به نظر می رسد مانند یک اقدام شدید در واقعیت آن است که “سریعترین و حتی تنها راه” برای محدود کردن coronavirus اپیدمی نوار-Yam نوشته است. این مستند را “به شدت کاهش موارد” با اجازه دادن به کسانی که در حال حاضر آلوده به بهبود می یابند در حالی که جلوگیری از جدید انتقال این بیماری است. این مستند نیز به ایالات متحده بسیار مورد نیاز به زمان “به طور چشمگیری مقیاس ما عرضه COVID-19 کیت های آزمایش و ظرفیت پردازش آنها” Bar-Yam نوشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>