آنلاین UPSC مربیگری داده شده توسط این دولت Govts: چگونه به درخواست

ظاهر می شود برای CSE 2020? در اینجا برخی از آنلاین UPSC مربیگری پورتال شما می توانید بررسی کنید.

ارتقاء

تیاو جذبه از ترک خوردگی و راه خود را از طریق خدمات مدنی آزمون است که بدون شک یکی از قوی کشیدن lakhs از دانش آموزان در هر سال به خستگی راه رفتن را از طریق ماه-آماده سازی طولانی.

متاسفانه مربیگری مراکز در سراسر کشور تبدیل شده CSE آماده سازی را به یک پول-ساخت دستگاه شارژ مبالغ گزاف از دانش آموزان که هیچ انتخاب دیگری اما به پرداخت هزینه است.

اما آنچه در مورد دانش آموزانی که نمی توانیم این هزینه سازه ؟

به کمک چنین دانش آموزان, بسیاری از دولت های ایالتی و موسسه راه اندازی طرح های مختلف و بعضی بصورت رایگان و بعضی ها که می تواند availed بر یک اسمی پرداخت.

در اینجا یک لیست از چند.

تامیل نادو

نام آکادمی: همه هند خدمات ملکی مربیگری مرکز چنای.

اطلاعات بیشتر: این برنامه در حدود 325 کرسی 225 نفر برای مسکونی نامزدها و 100 برای غیر مسکونی.

داوطلبان باید برای واریز هزینه های نرم افزار Rs 1000 و احتیاط سپرده 4000 تومان.

داوطلبان می توانند انتخاب کنید و به بخشی از تمام وقت یا پاره وقت برنامه. کسانی که انتخاب کردن برای زمان کامل خواهد شد مورد نیاز برای شرکت در کلاس از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر و بخشی از زمان کلاس ها برگزار خواهد شد از 6.30 بعد از ظهر تا 8.30 بعد از ظهر

جزئیات دیگر را می توان در اینجا یافت نشد.

دهلی نو

نام آکادمی: Dikshant مرکز آموزش

جزئیات: آن را فراهم مربیگری رایگان به دانش آموزان از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش ها از جمله نامزدهای متعلق به برنامه ریزی طبقات (SCs) و دیگر عقب کلاس (OBCs) را قادر می سازد آنها را به نظر می رسد در امتحانات رقابتی مانند UPSC.

برای دریافت جزئیات بیشتر در ساختار دوره آموزشی شما می توانید با آنها تماس بگیرید در +91-7428092240 یا e-mail خود را به پرس و جو [email protected]

بمبئی

نام آکادمی: موسسه دولتی برای مشاغل اداری

جزئیات: این موسسه دولتی برای مشاغل اداری (SIAC) در بمبئی ارائه می دهد رایگان UPSC مربیگری. ایجاد شده توسط دولت ماهاراشترا در سال 1976 آن واقع شده است در Hazarimal Somani Marg مقابل Chhatrapati Shivaji پایانه.

این است که تمام وقت موسسه مسکونی اختصاص داده شده به رایگان UPSC مربیگری/برنامه های آموزشی و شما می توانید با تماس با موسسه در +91-22-22070942, +91-22-22061071.

Odisha

UPSC آنلاین مربیگری.


نام آکادمی:
Utkal Pragati بنیاد بلسر

جزئیات: راه اندازی شده توسط IRS افسر Ashis پاندا برادرش Debashis پاندا است که یک دستیار فرمانده در BSF و چند نفر دیگر این UPSC آنلاین مربیگری برنامه باز است به تنها 50 نفر از دانش آموزان از SC, ST دسته و 50 رده بندی کلی دانش آموزان با 20 از EWS دسته.

کلاس های برگزار شده از طریق زوم و ویدئوها نیز در YouTube آپلود. آموزش نیز خواهد بود برای ارائه جزوات خود را به توسعه توانایی تحلیلی در برنامه ریزی دو روز کلاس. این جزوات نیز داده می شود خانه های مختلف تکالیف را حل کند در بقیه مدت پنج روز.

برای اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

کارناتاکا

نام آکادمی: سردار Vallabhbhai آکادمی بنگلور

جزئیات: این موسسه از لحاظ اقتصادی محروم دانش آموزان برای آماده شدن برای امتحانات رقابتی. آکادمی کمک می کند تا دانش آموزان آماده شدن برای UPSC و کارناتاکا خدمات عمومی کمیسیون (KPSC) امتحانات.

با توجه به این گزارش ، “سردار Vallabhbhai آکادمی ابتکار در ارتباط با BBMP و وزیر ارشد برنامه ریزی شهری پروژه به نفع ضعیف دانش آموزان در امتحانات رقابتی.”

پرورش آینده

اطلاعات بیشتر: این یک دولت هند آغاز منحصر به فرد آموزشی برنامه. تحت این طرح خدمات کشوری probationers اتخاذ نوجوانان به عنوان mentees و راهنمای آنها را در طول آموزشی و حرفه ای زندگی می کند.

در اولین دسته ای 425 کودکان از 11 روستا از نزدیک Kevadiya گجرات انتخاب شدند.

با prelims 2020 در اطراف گوشه بهتر هند شده است آوردن راهنمایی و استراتژی برای جزوات از CSE رتبه-دارندگان و تریلر. برخی از این مقالات را می توان در اینجا یافت نشد.

اگر شما می دانید هر مطلب, آیا به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با ما.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>