‘یک قطعه’ قسمت 924 نکات پیش نمایش در درگیری میان Sanji و صفحه یک, مادر بزرگ دزدان دریایی در مقابل هیولایی دزدان دریایی

قسمت های آینده از یک قطعه “سرمایه در داد و بیداد! یکی دیگر از Assasin اهداف Sanji!,” است به ویژگی های یک نبرد حماسی در گل پایتخت در زمین را ندارید که شامل كلاه دزدان دریایی طبخ Vinsmoke Sanji و یکی از قوی ترین جانور دریایی headliners صفحه یک. این امر همچنین نشان می دهد جانور دزدان دریایی در تلاش برای جلوگیری از امپراتور شارلوت Linlin و مادر بزرگ دزدان دریایی را از ورود به زمین را ندارید.

“خودنمایی دندان های نیش تیز. غول پا است که همه چیز را له. صفحه یک سر و صدا پژواک. زمانی که Sanji می شنود سخت کوش مردم جیغ غافل از خود غرور و ایمنی او می ایستد در صفحه یک راه است.”

در حالی که کار خود را در soba, فروشگاه, Sanji بازدید شده توسط قلب دزدان دریایی کاپیتان ترافالگار D. آب قانون است. Sanji دستور داد قانون بلافاصله پس از دولت کسب و کار خود و یا ترک به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از هر گونه سوء ظن است. قانون گفته Sanji برای پنهان کردن. Sanji خواسته قانون اگر آن را تا به چیزی برای انجام با اعضای یاکوزا که او را شکست داد و پیش از آن روز. Sanji گفت که اگر آنها بازگشت به soba, فروشگاه, او فقط می خواهد به ضرب و شتم آنها را دوباره.

قانون گفته است که yakuza اعضای نبود مشکل واقعی اما این مردم بودند که فرستاده شده توسط جانور دریایی All-Star ملکه طاعون برای گرفتن انتقام آنها. گذشته از قدرت باور نکردنی, قانون نشان داد که برخی از آنها عبارتند از آگاهی از هویت واقعی خود را. یک تکه قسمت 923 معرفی دو نفر از اعضای این پرواز با شش و یک گروه از قوی ترین headliners وحش دزدان دریایی است. یکی از آنها X دریک کاپیتان دریک دزدان دریایی و مانند قانون او همچنین یکی از به اصطلاح بدترین نسل.

با توجه به یک تکه قسمت 924 پیش نمایش X دریک نخواهد بود که Sanji خواهد بود, مبارزه با, اما دیگر او رفیق به نام یک صفحه. صفحه یک تصمیم به شروع یک اغتشاش در گل سرمایه به عنوان مثال مجموعه برای کسانی که در حال برنامه ریزی برای رفتن در برابر وحش دزدان دریایی در زمین را ندارید. پس از دیدن مردم بی گناه صدمه Sanji نمی تواند کمک به خویشتن و بازگشت به گل سرمایه و چهره دشمن است. در مقایسه با قبلی خود دعوا Sanji آینده نبرد در برابر یک صفحه آسان نخواهد بود که نیروی نی کلاه دزدان دریایی طبخ به استفاده از Germa 66 کت و شلوار به او داده شده توسط یکی از برادران خود را.

یک تکه قسمت 924 پیش نمایش نیز اشاره کرد در درگیری میان وحش دزدان مادر بزرگ دزدان دریایی در این آبشار به عنوان ورودی از زمین را ندارید. امپراتور Kaido به زیردستان خود یک شرکت به منظور اجازه نمی هر عضو از مادر بزرگ دزدان دریایی پا در خاک خود است. در قسمت های آینده از یک قطعهوحش دزدان دریایی به رهبری پادشاه آتش سوزی در مجموعه ای به کمین بزرگ, مامان دزدان دریایی است.

پادشاه در اژدها خود را شکل خواهد شد راه اندازی یک مجموعه از حمله به مامان دزدان دریایی در حالی که Linlin و فرزندان او دفاع از ملکه مادر خواننده. هر چند از آن شده است که در پیش نمایش امپراطور بزرگ مادر تنظیم شده بود جدا از خدمه خود را از دست داده و حافظه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>