‘یک قطعه’ فصل 984 نکات در نزدیک شدن به شروع جنگ بین كلاه داد & وحش دزدان دریایی

یک قطعه را ندارید قوس همچنان برای رسیدن شدید به عنوان جنگ تمام عیار بین استراو کلاه دزدان دریایی اتحاد و ترکیب نیروهای وحش دزدان دریایی کاپیتان و امپراتور Kaido و Shogun Kurozumi Orochi است به زودی انتظار می رود برای شروع در زمین را ندارید. در آخرین فصل از One Piece manga, اعضای باقی مانده استراو کلاه دزدان دریایی داد که روی عرشه زیردریایی از قلب دزدان دریایی کاپیتان ترافالگار D. آب قانون را به سرانجام رسیده و عقب ورودی وحش دزدان دریایی’ ستاد در Onigashima.

این شامل وفادار بندگان اواخر پروردگار Kozuki Oden, یعنی, Raizo, عاشورا Doji, Kiku, Kawamatsu کاپا و Inuarashi. دقیقا همان زمان که گروه ورود یک قطعه فصل 984 همچنین برجسته ظاهر Inuarashi و دو نفر از لشکر فرماندهان Whitebeard دزدان مارکو ققنوس و Izo در Onigashima. هنگامی که آنها را جدا از راه به در Zou, Inuarashi رفت و در یک سفر برای متقاعد کردن بقایای Whitebeard دزدان دریایی به پیوستن به آنها را در جنگ خود علیه نیروهای مشترک امپراتور Kaido و Shogun Orochi.

مارکو ققنوس و Izo فکر نمی کنم دو بار قبل از دادن استراو کلاه دزدان دریایی داد دست. مارکو ققنوس ساخته شده است یک رابطه خوب با خداوند Oden در طول مدت کوتاهی خود را به عنوان یک عضو از Whitebeard دزدان دریایی است. در ضمن قبل از اینکه او را سوار موبی دیک Izo شد نگهدارنده از خداوند Oden. او همچنین برادر بزرگتر یکی از نه قرمز Scabbards, Kiku.

دیگر اعضای استراو کلاه دزدان دریایی نیز در پست های مربوطه خود را. Jinbe, Nico Robin و سایبورگ Franky نی کلاه دزدان دریایی موفق به نفوذ به سالن ضیافت بدون اینکه متوجه شده همراه با گروهی از سامورایی led سابق Yakuza رئیس Hyogoro از گل. Kinemon و Kyoshiro منجر شد گروه های جداگانه در شرق و غرب طرف Onigashima و همانطور که در حال حاضر آنها فقط باید منتظر سیگنال برای حمله به.

One Piece features Luffy, Zoro, and Sanji.
  NMH.توهم / فلیکر (CC BY 2.0 بریدن و تغییر اندازه)

در راه خود را به محل امپراتور Kaido Luffy در بر داشت بسیار قدرتمند متحد در Yamato. هر چند او دختر امپراتور Kaido, Yamato می خواستم به مبارزه در کنار کلاه نی دزدان دریایی داد و تحقق پروردگار Oden رویای آزادی مرزهای سرزمین را ندارید به جهان است. در ضمن بچه دزدان دریایی کاپیتان Eustass “کاپیتان” بچه و نی کلاه دزدان دریایی معاون کاپیتان, Roronoa Zoro در حال حاضر مشغول مبارزه با Gifters اما پس از آن که جنگ تمام و در نهایت شروع می شود از آنها انتظار می رود برای پیوستن به مرحله اصلی به زودی.

با همه اعضای نی کلاه دزدان دریایی در حال حاضر در مواضع خود وجود دارد تنها یک چیز است که در سمت چپ آنها را به انجام است که به سر امپراتور Kaido و Shogun Orochi. با این حال انجام ماموریت خود را نمی خواهد بود آسان برای نی کلاه دزدان دریایی داد. ترکیب نیروهای امپراتور Kaido و Shogun Orochi نه تنها دست بالا را از نظر تعداد اما آنها نیز یکی دیگر از امپراتور دریا مبارزه برای کنار زدن مامان دزدان دریایی کاپیتان شارلوت Linlin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>