‘یک قطعه’ فصل 984 می تواند از ویژگی های خیانت در تازه تشکیل اتحاد بین Kaido و مادر بزرگ

جانور دزدان دریایی کاپیتان و امپراتور Kaido و مادر بزرگ دزدان دریایی کاپیتان و امپراتور شارلوت Linlin شوکه کل جهان از یک قطعه زمانی که آنها تصمیم به تشکیل یک اتحاد در زمین را ندارید. پس از درگیر شدن در یک نبرد نفس گیر در وحش دزدان دریایی’ ستاد در Onigashima امپراتور Kaido و امپراتور بزرگ, مادر, آمد, به یک توافق به کنار رقابت خود را و پیوستن به نیروهای خود را در دستیابی به هدف مشترک برای از بین بردن Monkey D. Luffy و کلاه نی دزدان دریایی و تسخیر جهان است. با این حال هر چند جانور دزدان مادر بزرگ دزدان دریایی هنوز انجام نشده هر چیزی به عنوان اعضای همان اتحاد در حال حاضر وجود دارد یک باور در حال رشد در میان طرفداران که اتحادیه بین این دو از چهار امپراتور دریا می تواند به زودی برخورد خیانت.

با توجه به یک قطعه طرفداران در Redditآینده فصل One Piece manga می تواند از ویژگی های امپراتور Kaido و امپراتور بزرگ مامان خیانت هر یک از دیگر. برای ویرایش کاربر Legit_tv او فکر می کند که امپراتور بزرگ, مامان و خدمه او را تجربه خواهد کرد همان چیزی که آنها را به Germa 66 مراسم عروسی در بین Vinsmoke Sanji و شارلوت پودینگ.

“من نمی دانم چرا اما احساس می کند مانند مادر بزرگ دزدان دریایی ممکن است خیانت وحش دزدان دریایی نوع ام مانند آنچه که مادر بزرگ را به germa و شاید به همین دلیل است perospero می کند به توافق برسند. فقط فکر من می خواستم را تا به دیدن آنچه که شما بچه ها فکر می کنم.”

امپراتور Kaido و امپراتور بزرگ مادر ممکن است هر دو نگاه جدی زمانی که آنها اعلام کرد تصمیم خود را برای تشکیل داد اما به عنوان نشان داد استراو کلاه دزدان دریایی هدایتگر Nico Robin دزدان دریایی اتحاد اغلب مشخص شده توسط خیانت. به عنوان کاپیتان دو تا از قدیمی ترین فعال دزدان دریایی خدمه در جهان امپراتور Kaido و امپراتور بزرگ مادر باید آگاه باشید که اتحاد آنها شکل گرفته نیست به آخرین ساخته شده است از آنجایی که آنها هر دو با هدف پیدا کردن بزرگترین گنج یک تکه و تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی بعدی.

آن را هنوز هم یک علامت سوال بزرگ اگر امپراتور Kaido و جانور دریایی را در حال حاضر با ادامه طرح خود را به خیانت امپراتور بزرگ, مادر, در یک قطعه فصل 984 اما اگر آنها انتظار نمی رود که برای به انجام رساندن ماموریت خود را که به راحتی. در فصل قبل از یک قطعهشارلوت Perospero نشان داده شد در مجاورت وحش دزدان دریایی’ خاک در Onigashima. در حالی که برادران و خواهران خود را هنوز در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای ورود به زمین را ندارید, Perospero تصمیم گرفت برای رفتن به Onigashima خود را در حالی که سوار آب نبات موج او ایجاد شده با استفاده از خود شیطان میوه توانایی.

مانند اکثر اعضای بزرگ, مامان دزدان Perospero قبول نمی کند با کاپیتان تصمیم به تشکیل یک اتحاد با امپراتور Kaido و جانور دزدان دریایی است. هنگامی که او می بیند که این جانور دریایی در حال برنامه ریزی برای انجام کاری که قرار امپراتور بزرگ, مادر, زندگی در خطر Perospero قطعا نمی کنم دو بار قبل از رفتن یک داد و بیداد در Onigashima.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>