‘یک قطعه’ فصل 981 اخلال گران, روکش: قاتل نشان می دهد راه ساده برای مقابله با Apoo شیطان میوه قدرت

آخرین فصل از One Piece manga برجسته اغتشاش در جریان ضیافت در Onigashima مربوط به برخی از اعضای بدترین نسل میمون D. Luffy و Roronoa Zoro از كلاه دزدان Eustass “کاپیتان” بچه و قاتل از بچه دزدان دریایی و هوایی دزدان دریایی کاپیتان و جانور دزدان دریایی سرمقاله روزنامه Scratchmen Apoo. قبل از بچه و قاتل به نظر می رسد Apoo بود برای اولین بار دیده می شود شکار لوفی و زورو.

با وجود بهبود مشاهده Haki آن بسیار قابل توجه است که Apoo قادر به زمین critical strike در لوفی و زورو. Zoro رو بدن او کاهش از یک شمشیر است که از هیچ جا آمد در حالی که لوفی تقریبا حذف شده پس از انفجار. خوشبختانه در یک قطعه فصل 981 رمز و راز در پشت Apoo شیطان میوه قدرت شده است در نهایت نشان داد.

در حالی که آنها در تلاش بودند برای فرار از دشمنان قاتل به برخی از اطلاعات مفید در مورد Apoo شیطان میوه قدرت. قاتل نشان داد که طیف وسیعی از Apoo حمله بستگی دارد هدف خود را از محدوده شنوایی. این به این معنی است که هر کسی که می شنوید برای تلفن های موبایل است که Apoo تولید یک احتمال قوی بودن آمار. وجود دارد یکی از راه های ساده برای مقابله با Apoo را با توانایی های عجیب و غریب.

از او استفاده می کند برای تلفن های موبایل در حملات خود را قاتل نشان داد هدف به راحتی می تواند به جلوگیری از ضربه توسط فقط پوشش گوش خود را. لوفی, Zoro, و, بچه, به دنبال قاتل مشاوره و موفق به دریافت خود را از Apoo محدوده. بعد از دیدن اهداف خود را مقابله با روش خود Apoo شروع به اذیت.

آن را تعجب آور نیست که قاتل می دانست Apoo شیطان میوه قدرت بسیار خوبی است. در مختصر خود را به عنوان اعضای همان دزدان دریایی اتحاد قاتل باید جمع آوری اطلاعات در مورد آنها و آنها را شاهد استفاده از تکنیک های خاص در فرد است. زمانی که بچه Apoo و هاوکینز دزدان دریایی کاپیتان و جانور دزدان دریایی سرمقاله روزنامه ریحان هاوکینز تشکیل یک دزد دریایی داد هدف اصلی خود را به چالش چهار امپراتور دریا ساخته شده و موهای قرمز دزدان دریایی کاپیتان Shanks اول خود را هدف.

متاسفانه حتی قبل از اینکه آنها را درگیر در یک نبرد در برابر امپراتور Shanks خود را داد دزدان دریایی بود و در حال حاضر ملاقات با خیانت. در یک قطعه فصل 981 بچه تلاش کرده تا انتقام خود را در برابر Apoo برای خیانت آنها. بچه نشان داد که از زمان آنها ساخته شده خود را دزدان دریایی اتحاد Apoo بود در حال حاضر برای امپراتور Kaido به عنوان یک خبرچین. بچه گفت که او باید شده اند مشکوک Apoo زمانی که او اصرار داشت در حال تبدیل شدن به متحد خود را.

Apoo گفت: بچه که از همان آغاز او نمی باید اعتماد به نفس خود را که داد واقعا قادر به در نظر گرفتن هر یک از چهار امپراتور دریا. Apoo همچنین گفت که یک اتحاد تشکیل شده توسط دزدان دریایی خواهد never gonna یک پایان خوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>