‘یک قطعه’ فصل 973 اخلال گران: Kyoshiro هویت واقعی در نهایت نشان داد!

یک قطعه فصل 973 هنوز به طور رسمی منتشر شد اما اخلال گران در حال حاضر رویه در وب است. با توجه به اخلال گران ارسال شده در Redditآینده فصل از یک قطعه در نهایت فاش کردن هویت واقعی Kyoshiro. زمانی که او برای اولین بار به نظر می رسد در مانگا Kyoshiro برای اولین بار معرفی شد به عنوان رئیس یکی از بدنام ترین yakuza گروه در زمین را ندارید و یک متحد نزدیک Shogun Kurozumi Orochi و جانور دزدان دریایی کاپیتان و امپراتور Kaido. اما معلوم شد Kyoshiro واقعا گم شده عضو از نه قرمز Scabbards یک گروه قدرتمند samurais که وفادار به اواخر Kozuki Oden.

بر اساس اخلال گران, یک قطعه فصل 973 خواهد از ویژگی های بانوی Kozuki توکی در نظر گرفتن آخرین نفس پس از ارسال پسرش Kozuki Momonosuke و samurais به آینده با استفاده از شیطان میوه توانایی. بانوی توکی کمک به آنها را از طریق زمان سفر به جلوگیری از آنها را کشته و به آنها این فرصت را برای انتقام خداوند Oden از Shogun Orochi و امپراتور Kaido. Shogun Orochi است خشمگین است که او نمی تواند پیدا کردن اثبات این که خداوند Oden کودکان و samurais کشته شدند.

هر چند بسیاری از آنها را به سفر با Momonosuke به آینده برخی از نه قرمز Scabbards از جمله Denjiro بودند پشت سر گذاشت. در حالی که انتظار برای ورود رفقای خود یک قطعه فصل 973 اخلال گران نشان داد که Denjiro پنهان هویت خود را تغییر ظاهر خود را به تصویب رسید به نام “Kyoshiro” و شروع به جمع آوری زیردستان. پس از تبدیل شدن به محبوب در زمین را ندارید, Kyoshiro تصمیم به تبدیل شدن به Shogun Orochi متحد و نقش Hyogoro گل به عنوان رئیس جدید از yakuza در گل و سرمایه است.

گذشته از اینکه شناخته شده به عنوان بدنام سامورایی Shogun Orochi را متحد یک قطعه فصل 973 اخلال گران نیز نشان داد که Denjiro نیز Witching Hour پسر. این Witching Hour پسر مرموز ارشد در زمین را ندارید. او به سرقت برده پول از شهروندان ثروتمند از گل سرمایه داد و آن را به مردم فقیر از ابیسو شهر.

در حالی که خدمت Shogun Orochi, Kyoshiro آموخته است که Kozuki Hiyori جدا شد و از Kawamatsu کاپا. Kyoshiro بلافاصله شروع به پیدا کردن Hiyori و هنگامی که او را دیدم او فکر نمی کنم دو بار قبل از آشکار کردن هویت واقعی خود را. Kyoshiro گفت Hiyori به فاش کردن هویت خود را به هر کسی حتی به متحدان نزدیک خود را تا لحظه ای که Momonosuke و دیگر اعضای نه قرمز Scabbards می رسند و نبرد در برابر Shogun Orochi و امپراتور Kaido شروع می شود. از آن پس Kyoshiro در زمان مراقبت از Hiyori و تغییر هویت خود را به Komurasaki.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>