یک جلسه با الهام از اواز یا موسیقی دو نفری برای ایجاد شگفت انگیز محصولات ارگانیک از بیش از 8000 کشاورزان

“چشم انداز ما این است که به مواد غذایی خوب و جامع زندگی آسان برای مردم است. ما می خواهیم به توسعه و پرورش یک حس از هدف است که سبزتر و پایدارتر می گوید:” Akshay از بنیانگذاران.

Wمرغ آن را به سبزیجات بیشتر و درخشانتر ، نیست که چگونه شما را انتخاب کنید, فلفل, گوجه فرنگی و غذا خوردن? چرا که هر کسی را انتخاب کنید چیزی که به نظر می رسد کبود و کوچکتر است و یا حشرات یا دو در آن ،

ارتقاء

و Akshay Omprakash Agarwal هیچ تفاوتی ندارد. خوشبختانه برای او یک فرصت مراجعه به یک کشاورز زمینه در کولاپور منطقه تغییر چگونه او در سبزیجات است.

“من در بازدید از یک کشاورز که در حال رشد بود بامیه و بادنجان خود را در زمینه. تمام سبزیجات در این زمینه خود را نگاه بسیار تازه و خوشمزه است. وجود دارد در مورد دو ردیف از سبزیجات است که به نظر نمی آید به عنوان سالم به عنوان بقیه” به یاد می آورد 27 ساله.

Satvyk با این نسخهها کار با کشاورزان که تمرین کشاورزی ارگانیک و محصولات منبع از آنها را به طور مستقیم.

تصور کنید Akshay تعجب زمانی که کشاورز به او گفت که آن دو ردیف سبزیجات تنها آنهایی که امن برای مصرف. بقیه مزرعه تولید پمپ با مواد شیمیایی خطرناک مانند کاربید کلسیم است که برای کمک مصنوعي در رسیدن میوه ها و سبزیجات است.

“ما برای اولین بار غذا خوردن با چشم ما و سپس دهان ما” کشاورز گفت: Akshay و در گیر شدن با او. برای Akshay این حادثه که در نوامبر 2015 شد به اندازه کافی برای تمرین نقطه خانه است که غذا خوردن سالم, مواد غذایی تازه و عاری از جعل و تزویر مهم بود. علاوه بر این او نیز احساس کردند که کشاورزان که در زمان تلاش اضافی در تمرین کشاورزی ارگانیک باید خود را به علت.

Akshay مشترک خود را استنتاج با دوست خود Gajendra Raghunathram Choudhury بومی زادگاه خود ایچالکارانجی. Gajendra در حال حاضر دیده می شود کشاورز گلایه با نگاه به عمویش یک کشاورز مستقر در راجستان.

Cofounders (L-R) Akshay Agarwal, Gajendra چودری با پونا عملیات سر Sourabh Salunkhe

دوستان پیوست و نیروهای تاسیس Satvyk خود را سرمایه گذاری اجتماعی در ماه فوریه 2016. Satvyk یک پلت فرم است که procures آلی تولید از کشاورزان به طور مستقیم فراهم می کند و همچنین آنها را با دانش فنی در کشاورزی ارگانیک. اواز یا موسیقی دو نفری راه اندازی فروشگاه آنلاین خود را با 35 کشاورزان و 10 محصول.

در حال حاضر Satvyk فروش 250+ محصولات همراه با perishables مانند میوه ها و سبزیجات است. آنها نیز مقیاس عملیات به بیش از 15 متحده که در آن کار می کنند با 8000+ کشاورزان!

می خواهید به توسط Satvyk آلی محصولات ؟ اتمام مجموعه خود را با کلیک کردن بر روی این لینک.

Re-اتصال با ریشه

Satvyk اعضای تیم شخصا بازدید کشاورز زمینه به طور مداوم ارائه آنها را با ورودی آنها ممکن است نیاز به.

آکشی و Gajendra هر دو بزرگ شده در کولاپور منطقه ایچالکارانجی واقع شده است که حدود 200 متر از پونا.

پس از Akshay پایان تحصیل او را دنبال B.Com در Brihan ماهاراشترا دانشکده تجارت است. بعد از آن او خود را پاک خبره حسابداری و کار با Edelweiss به عنوان یک تحلیلگر سرمایه گذاری برای سال 2015.

Gajendra نیز به پایان رسید خود را B.Com رشته MBA از دانشگاه پونا. خانواده اش زد نساجی کسب و کار در زادگاه خود و او شروع مدیریت کسب و کار خانوادگی پس از مطالعات خود را.

زمانی در اوایل 2015, Akshay با حضور در یک رویداد به نام “Bhartiya Sanskriti Utsav’ سازمان Siddhagiri Gurukul بنیاد یک سازمان غیر دولتی مشغول به کار در سطح توده مردم.

“در این رویداد تعداد زیادی از کشاورزان آمده بود و وجود دارد بسیاری از بحث و گفتگو در کشاورزی ارگانیک. هفت روز جشنواره همچنین صحبت در مورد بومی (انجمن) دانه و چگونه آنها خیلی بهتر از اصلاح شده ژنتیکی (GMO) دانه است که بسیاری از کشاورزان با استفاده از این روزها” به یاد می آورد Akshay.

این چیزی است که تحت فشار قرار دادند و سپس 22 ساله به سفر در سراسر مزارع به خصوص در منطقه خود را هر زمان که او را به تعطیلات. همکاری نزدیک با سازمان های غیر دولتی او را سفر به مزارع در اوتار پرادش و کارناتاکا و ماهاراشترا.

“پس از بازدید از چندین مزارع, من متوجه شدم که ما در حال خوردن غذا اما چیزی مانند غذا” او صرفا. او ادامه می دهد “در بازار وجود دارد تقاضا برای مواد غذایی آلی و اگر چه وجود دارد بسیاری از کشاورزان رشد آن وجود ندارد هر گونه ارتباط و با توجه به زنجیره تامین ناکارآمدی” توضیح می دهد که Akshay.

این است که در آن Akshay یک فرصت دیدم و تصمیم به شروع یک کسب و کار است که کشاورزان بهره مند بودند که رفتن مایل اضافی برای اطمینان آلی و مغذی, مواد غذایی, موجود, در حالی که همچنین غذا برای مصرف کنندگان که می خواستم به خوردن مواد غذایی تمیز.

ساخت یک امپراتوری از یک ایده

به فرایند تهیه یک جنبه مهم از Satvyk عملیات. همه تولید است که استفاده از آنها به صورت محلی کشت با استفاده از non-GMO دانه. Gajendra دارای نقش مهمی در این فرایند که در آن بازدیدکننده داشته است او در مزارع و صحبت می کند به کشاورزان است.

یک تیم از حداقل پنج نفر به طور منظم بازدید از مزارع برای دیدن اگر یک کشاورز را در زمینه ارگانیک گواهی شده یا نه.

“بسیاری از اوقات کشاورزان نمی دانم در مورد فرآیندهای درگیر یا باید پول بسیار کمی برای دریافت خود را در زمینه های خبره. بنابراین ما تست های آزمایشگاهی انجام شده بر روی خاک و بررسی آن برای فلزات سنگین آفت کش ها و مواد شیمیایی به روند ساده تر” او توضیح می دهد.

همانطور که برای جمع آوری و مونتاژ محصولات این اتفاق می افتد در انبار خود را در پونا دهلی نو و کولاپور.

شروع با فقط یک فروشگاه در کولاپور منطقه و 35 کشاورزان در هیئت مدیره این عملیات برای Satvyk باید در مقیاس انبوه. Satvyk در حال حاضر حدود 18 فروشگاه در سراسر ماهاراشترا گجرات تامیل نادو و کارناتاکا.

غیر قابل انکار است که با داشتن 8000+ مبارک کشاورزان تمرین کشاورزی ارگانیک نیست feat کوچک است. نگاهی به عنوان مثال Abasaheb Nathojirao Salunkhe یک کشاورز بر اساس سنگلی در ماهاراشترا.

محصولات فروخته شده در فروشگاه Satvyk

57 ساله است و شش هکتار مزرعه که او رشد می کند و گندم hayr گرم و سبزیجات مانند کلم و گل کلم و فلفل دلمه ای و هویج. هر چند او تا به حال شده است تمرین کشاورزی تا زمانی که او می تواند به یاد داشته باشید او پر زحمت سوئیچ معمولی از کشاورزی به کشاورزی ارگانیک هشت سال به عقب. در عین حال او نبود هر گونه غرامت برای تلاش اضافی.

“من می خواهم به محلی میوه و سبزی مندی (بازار) و همان مقدار به عنوان کسانی که فروش تولید با آفت کش ها و مواد شیمیایی و کود. بنابراین یک بازار برای محصولات ارگانیک, آیا واقعا وجود دارد و از این رو کشاورزان همچنان به استفاده از مواد شیمیایی به عنوان آن را نگه داشته و هزینه تولید پایین در حالی که بازده بالاتر بودند می گوید:” Salunkhe.

اما حدود چهار سال پیش کشاورز کشف یک Satvyk فروشگاه در سفر به کولاپور. او بلافاصله کشیده شده برای ورود به فروشگاه به صورت کاملا ارگانیک است.

ارتقاء

زنان همراه با Satvyk.

“پس از ورود به فروشگاه من به آنها گفتم که من یک کشاورز است. آنها به من توضیح داد که چگونه کود شیمیایی خوب نیست برای محصولات. آنها همچنین به من گفت که آنها منبع تولید در این فروشگاه از کشاورزان که تمرین کشاورزی ارگانیک. شنیدن که من بلافاصله در هیئت مدیره” او می گوید.

در حال حاضر Satvyk procures 20 تن هر گرم hayr و گندم را از مزرعه خود را. Salunkhe همچنین با این نسخهها کار با Satvyk به عنوان یک کشاورز رهبر و مربی برای دیگر کشاورزان که به تازگی شروع به کشاورزی ارگانیک.

“بهترین قسمت این بود که زمانی که من برای اولین بار در ارتباط با آنها, آنها به من دانش زیادی در طراحی (بومی) دانه و عاری از مواد شیمیایی کشاورزی. من تقریبا 40 درصد بیشتر از آنچه که من استفاده می شود به محلی mandisمی گوید:” Salunke.

تازه مواد غذایی با تجربه

واندانا شیوا در یک Adrish فروشگاه در کرگن پارک

Utkarsh Saraph یک حرفه ای در Wipro, بنگلور, همیشه ترجیح داده به طور طبیعی رشد کرده و مواد غذایی عاری از مواد شیمیایی است.

“حدود سه سال و نیم بازگشت, من در حال دیدن سایت از طریق اینترنت برای مکان های که در آن من می توانم خرید مواد غذایی آلی. زمانی که من آمد در سراسر Satvyk. بنابراین من قرار داده شده سفارش من و آنها به زودی تحویل مواد غذایی در آستان” به یاد می آورد 35 ساله.

در حال حاضر او یک خریدار مکرر. تمام محصولات او را دوست دارد به خصوص این jaggery شکر و روغن بادام زمینی.

“به بادام زمینی روغن سرد فشرده شده و شما حتی می توانید با طعم بادام زمینی. طعم آن بسیار طبیعی و خالص است. من حتی گفته دوستان و بستگان من برای خرید از Satvyk به عنوان آنها به فروش محصولات واقعا با کیفیت خوب,” او می گوید.

صفر-زباله هدیه کیت توسط Adrish.

Satvyk پس از آن افزایش تجربه خرید را برای مشتریان خود. در سال 2018 آنها راه اندازی یک سری جدید از فروشگاه ها به نام, ‘Adrish صفر-ضایعات آلی فروشگاه’. به عنوان نام نشان می دهد, فروشگاه کاملا صفر-ضایعات و دور با هر نوع بسته بندی. در اینجا یکی از آنها را در ظروف و کیسه های برای خرید غلات و حبوبات و میوه ها و یا سبزیجات است.

“در مورد یکی فراموش برای دریافت خود را در ظروف یا کیسه های ما اجاره ظروف و کیسه های کاغذی است که می تواند بازگشت به ایالات متحده. ما متوجه است که به عنوان یک کسب و کار ما نمی خواهیم برای کمک به آلودگی محیط زیست می گوید:” Akshay. وجود دارد سه Adrish فروشگاه پونا یکی در دهلی نو و یک فروشگاه می تواند راه اندازی در بمبئی در 15 مارس.

جدا از محصولات غذایی Satvyk راه اندازی کرده است طیف وسیعی از محصولات دیگر. آنها به فروش تمیز کردن راه حل های که عاری از مواد شیمیایی و ساخته شده با بیو آنزیم های آماده شده توسط زنان SHGs مستقر در منطقه هیمالیا. خود را به محصولات مراقبت از پوست مانند صابون بدن تمیز مرطوب کننده شامپو paraben-free و حاوی روغن نارگیل طبیعی. اینها دوباره ساخته شده توسط زنان SHGs در Auroville.

بازیگر ناندیتا داس بازديد Satvyk این غرفه در یک pop-up

غلبه بر تکه های خشن برای آینده ای روشن تر

پوسته پوسته شدن عملیات و داشتن بسیاری از مردم بر روی تخته, غیر ممکن است و بدون مواجهه با هر گونه چالش است.

Akshay می گوید که پس از کشاورزی می تواند واقعا غیر قابل پیش بینی با توجه به وابستگی به شرایط آب و هوایی آنها را به نگه داشتن خود را در فروشگاه به خوبی مواجه نگردند در همه زمان برای خدمت به مشتریان خود. آنها همچنین باید اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که بدون دخالت مواد شیمیایی در روند ذخیره سازی و نگهداری غلات در راه معتبر می تواند چالش برانگیز. آنها در همه فروشگاه های خود را تولید و در ظروف مهر و موم شده به عنوان مخالف به fumigating آن را به عنوان بر ارزش تغذیه ای است.

کشاورزان از شمال هند که Satvyk با این نسخهها کار میکند.

“بزرگترین چالش ما این است که مردم اغلب تردید هنگامی که ما به آنها بگویید که ما به طور کامل آلی است. ما پس از آن باید صبر و حوصله به آنها توضیح دهید که چگونه ما کار فرآیند و نحوه Satvyk بود و در واقع تاسیس” توضیح می دهد که Akshay.

یادگیری از تجارب Akshay چند کلمات عاقلانه برای کارآفرینان جوان است.

“هر کس جذب می شود به ایده تبدیل شدن به یک کارآفرین چون واقعا پر زرق و برق. اما این مستلزم تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی. یکی به استقامت از طریق این چالش ها و, در پایان, شما همیشه ظهور به عنوان یک برنده” او می گوید.

پس چه چیزی در فروشگاه برای Satvyk در آینده ؟

راه اندازی در حال کار بر روی گسترش تعدادی از فروشگاه ها و هدف برای باز کردن حدود 15 فروشگاه در 18 ماه آینده. آن را نیز می خواهد به راه اندازی پایدار لباس در فروشگاه های خود را که در حال دست باف و handspun توسط صنعتگران محلی. راه اندازی یک وب سایت رسمی برای Adrish نیز بر روی کارت به اطلاع Akshay.

یک مشتری به نظر می رسد در Satvyk محصولات تازه در فروشگاه.

“ما به طور کلی چشم انداز است که به مواد غذایی خوب و جامع زندگی آسان برای مردم است. ما می خواهم به کار با بیشتر کشاورزان و ارائه آنها را با پایدار امرار معاش در حالی که اطمینان از مشتریان ما سالم هستند. ما می خواهیم به توسعه و پرورش یک حس از هدف است که سبزتر و پایدارتر می گوید:” Akshay امضای کردن.

آتش سریع:
*یک کارآفرین شما را تحسین.
جواب: استیو جابز

*فن آوری جدید است که می تواند آینده یک کسب و کار کوچک
جواب: AI راه درست استفاده می شود

*یک ارزش است که می تواند کمک به رشد کسب و کارهای کوچک
جواب: صبر و پشتکار

*کتاب های مورد علاقه خود
جواب: اتصال نقطه توسط Rashmi Bansal

*در وقت آزاد من ____…
جواب: خواندن کتاب در امور مالی و autobiographies

* قبل از این مصاحبه من بود ____…
جواب: کار

*چیزی است که آنها نمی تدریس در دانشگاه, اما مهم است که برای اجرای یک کسب و کار است
جواب: به همان اندازه دشوار است برای مدیریت یک کسب و کار کوچک viz-a-یعنی کسب و کارهای بزرگ

*یک سوال من همیشه از مردم در حالی که استخدام است ____…
جواب: آنچه را که آنها متفاوت انجام اگر آنها از من

*بهترین مشاوره شما همیشه به ____…
جواب: پدرم همیشه به من می گوید که یکی باید جلو حرکت نگه دارید ،


همچنین بخوانید: صفر زباله در 3 سال 50 سبزیجات آلی و رشد در خانه: B’luru زن و شوهر نشان می دهد که چگونه


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>