یک مرد تلاش است کمک به کشاورزان از 3 متحده فروش سبزیجات آلی برای 3,800 خانواده!

این معلم بازنشسته از کرالا کمک به کشاورزان از کارناتاکا تامیل نادو و کرالا توسط منابع آلی و سبزیجات از آنها را برای فروشگاه خود را.

ارتقاء

“تیاو کل هدف از ‘Thakkali’ فروشگاه شد و به اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند دسترسی شیمیایی-رایگان محلی-منابع آلی و سبزیجات. بسیاری از فروشگاه های گیاهی ظهور کرده اند تا در سال های اخیر با ” آلی ” ادعا می کنند. این مغازه ها را به ایجاد یک تو رفتگی در دیوار و پایه مشتری که در آن قیمت است که از حداقل نگرانی است. من می خواستم برای شکستن این مفهوم می گوید:” Mathew T. J. شده است که کمک به کشاورزان از Tamil Nadu در کارناتاکا و کرالا فروش محصولات خود در فروشگاه ارگانیک ‘Thakkali’ در کالیکوت کرالا برای دو سال گذشته است.

شروع با فقط یکی واتساپ گروه Thakkali در حال حاضر تا 15 گروه با 250 شرکت کنندگان در هر یک از این گروه با یک پایگاه مشتری در حدود 3,800 اعضای. Mathew پست تصاویری از سبزیجات قیمت فصلی سبزیجات و میوه هایی که آمده اند و علاقه مند به مشتریان و فروشندگان ،

پرشور کشاورز آغاز شده است سه فروشگاه دیگر نیز در Wayanad و کالیکوت با مجموع هشت کارکنان که با کمک به او در حمل و نقل و خرید و فروش.

ساخت سبزیجات آلی در دسترس: کشاورزی در Gundalpet

Mathew T. J. که رشد سبزیجات آلی در کارناتاکا

او پس از بازنشستگی به عنوان یک معلم مدرسه در, Mathew, 58 اختصاص داده شده زمان خود را در کشاورزی در 8.5 هکتار زمین در Gundalpet کارناتاکا که او تا به حال گرفته شده برای اجاره در سال 2013.

“بسیاری از مردم از من بپرسید که چرا من شروع پرورش در Gundalpet کارناتاکا زمانی که من می توانستم فقط شروع پرورش در کرالا است. اما ایده من این بود برای ایجاد یک جامعه از کشاورزان و این امکان پذیر نخواهد بود اگر من شروع به در خانه” توضیح می دهد که Mathew.

سابق, معلم, نقطه از Nadavayal, Wayanad آغاز شده توسط کشت گوجه فرنگی و سپس با انتقال بر روی انواع مختلفی از میوه ها و سبزیجات مانند کلم بروکلی, کلم, هویج, jackfruits و انبه را همراه با برنج کشت.

“من در زمان چند مجموعه از برداشت برگشت به صفحه اصلی و فروش آن به بازارهای محلی. پاسخ کاملا قریب به اتفاق فروشندگان شروع به درخواست من را بیشتر سبزیجات, بنابراین من فکر کردم چرا شروع نمی آلی, فروشگاه, منابع, سبزیجات از کشاورزان از همسایه سه متحده است. بنابراین شروع کردم به ‘Thakkali’ (گوجه فرنگی) در مارس 2019 در کالیکوت” توضیح می دهد که Mathew.

این ‘Takkali’ فروشگاه

Mathew چشم انداز از طریق فروشگاه بود برای ایجاد یک بازار برای کشاورزان در این کشورها و ایجاد یک جامعه است که می تواند کمک به هر یک از دیگر. به عنوان بخشی از ابتکار, Mathew آغاز شده و هماهنگی با کشاورزان در این مناطق مختلف از طریق WhatsApp و Facebook شدند.

به عنوان تازه و ارگانیک تولید از این کشورها شروع به ریختن به Mathew, فروشگاه, او متوجه شد که آینده و مهم ترین گام برای ساخت یک پایه مشتری قوی. او تصمیم گرفت به رویکرد خود را مدت زمان طولانی و کشاورز ، Johny G. Vadakel برای پیوستن به او را به عنوان یک شریک. آنها با هم یک گروه واتساپ تحت نام ‘Thakkali’ به گرد هم آوردن مشتریان بودند که واقعا علاقه مند در خرید سبزیجات تازه به صورت روزانه.

همه در یک روز کاری

Mathew مزرعه در Gundalpet

“در ماه گذشته وجود دارد 15 روز فاصله است که کشاورزان در سراسر کشور مواجه شده با توجه به گسترش COVID-19 بیماری همه گیر. حمل و نقل متوقف شد و همه ما تولید شد و از چپ به پوسیدگی. اما زمانی که آنها شروع به استراحت مقررات شروع کردم به جمع آوری سبزیجات آلی از کشاورزان فردی و گروه در, دوباره, چرا که اگر ما کشاورزان را پشتیبانی نمی کند هر یک از دیگر که می گوید:” متی.

هر جمعه Mathew می فرستد یک کالا کامیون به زمین کشاورزی در Gundalpet به جمع آوری محصولات تازه و در راه به جمع آوری تولید از کشاورزی گروه مانند بنگلور, Sahaja Samrudhaاین ستهیمنگلم Ainthunai کشاورز و افراد کشاورزان عمدتا در Mysuru و اوتی.

“Mathew ‘Thakkali’ فروشگاه شده است یک مزیت بزرگ برای تولید به خصوص در طول مستند. من واقعا از دست داد امیدوارم که در یک نقطه در زمان است اما او یکی از اولین راه اندازی مجدد کسب و کار. چیزی است که همیشه متوقف شد او را از کمک به جامعه کشاورزی می گوید:” Harish این سرزمین یک Mysuru مبتنی بر کشاورز که فراهم می کند خود را تولید و برای Thakkali فروشگاه.

Veluchamy از Inthumi طبیعی کشاورز, گروه پژواک مشابه روبرو است. “ما ارائه شده است برای Mathew فروشگاه برای دو سال گذشته و از آن شده است یک منبع پایدار درآمد برای بسیاری از کشاورزان است. بهترین بخش این است که خوب کامیون می رسد فقط در زمان برای برداشت وجود دارد مطلقا هیچ تاخیر,” او می گوید.

ارتقاء

من در تماس با Krishnakumar یک مشتری به طور منظم از Thakkali فروشگاه که می گوید: “من فوق العاده راضی سبزیجات از Thakkali چرا که بر خلاف سایر فروشگاه ها با قیمت های مناسب و محصول کاملا تازه است.”

Mathew که شده است به شرح زیر Subhash Palekar را صفر-بودجه طبیعی کشاورزی روش در 7 سال گذشته بصورتی پایدار و محکم معتقد است که کشاورزی ندارد به معنی سرمایه گذاری در گران قیمت کود و آفت کش ها.

“همه ما که گیاهان نیاز به در حال حاضر موجود در طبیعت است. حداکثر است که من انجام داده ام برای کشت است که به ارائه کود گاو به عنوان کود. بقیه آن را به طور کامل بستگی به درک ما از کشاورزی است. اگر شما آن را به عنوان یک راه زندگی و سپس کشاورزی نمی خواهد به نظر می رسد مانند یک شغل پر استرس,” او به این نتیجه میرسد.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>