‘در رکورد’ است غم انگیز نگاه راسل سیمونز اتهامات

Drew Dixon, one the accusers of Russell Simmons

درو دیکسون یکی از زنانی که متهم هیپ هاپ مغول Russell Simmons تجاوز جنسی در مستند جدید در رکورد. HBO Max

چهل دقیقه به روی رکوردامی Zimmermandling و کربی دیک غم انگیز مستند جدید بررسی تجاوز جنسی اتهامات علیه رپ مغول راسل سیمونز فیلمسازان رول نوار از آنیتا هیل پرداختن به سنا در سال 1991. تپه درست است در برابر اتهامات مختلف قدرتمند شکل توصیف در جزئیات گرافیکی, چگونه دیوان عالی کشور نامزد کلارنس توماس مورد آزار و اذیت او یک دهه قبل. اما آن را یک صحنه که به وضوح گیر با جلب دیکسون این فیلم به موضوع اصلی که مدعی است که سیمونز raped او در آپارتمان خود در سال 1995 هنگامی که او مشغول به کار بود او را به عنوان یک&R اجرایی در Def Jam برچسب او تاسیس.

“است که یک چیز در مورد یک قربانی سوء استفاده جنسی—واژه ها در خود دهان” دیکسون می گوید در دوربین اشاره به تپه شاهد به عنوان به خوبی به عنوان او خود را در زندگی تجربه می کنند. “شما در حال یکی است که به انزجار جهان با گفتن آنها را به آنچه که برای شما اتفاق افتاده است. بنابراین شما پس از آن تبدیل به ارتباط با این بد اخلاق, بد اخلاق عمل می کنند.”

این دردناک بینش آویزان بر تمامیت در رکوردهای نادر #MeToo مستند که هایش رک و پوست کنده با آن شاکیان’ عدم اطمینان در مورد آینده رو به جلو است. این آخرین فیلم از Zimmermandling و کیر قبلی که مستند باید پنجه خشونت جنسی در ارتش و در محیط های دانشگاهی و آن را وارد HBO حداکثر این هفته پس از اجرای نمایشی در ساندنس پس از تهیه کننده اجرایی اپرا وینفری به طور ناگهانی خارج از فیلم است. نتیجه دردناک و فراموش نشدنی مراقبه در خشونت و قدرت در صنعت موسیقی—و که استخدام شده اند از خط خارج در پی.

همچنین نگاه کنید به: Ryan Gosling به ستاره جهانی ‘Wolfman’

که آخرین نقطه ثابت می کند همانطور که ما یاد بگیرند دیکسون یک بار بلند پروازانه و ماهر استعدادهای درخشان طلایه دار که در 24 اجرایی-تولید پلاتین-فروش موسیقی متن نشان می دهد. پس از اتهام تجاوز به عنف او را ترک قادر به چهره او مهاجم است. (او بعد از فرود در Arista Records, اما فرفره رفت و ترش پس از او ادعا می کند که در برابر آزار و اذیت از آریستا جمهور L. A. Reid.) یکی دیگر از متهم یک مدل به نام Sil لای آبرامز که می گوید: او مورد تجاوز قرار گرفته توسط سیمونز در سال 1994 نشان می دهد که او سمت چپ مد پس از آن. “آن caverned من,” او می گوید. (سیمونز رد تمام اتهامات خشونت در یک بیانیه نوشته شده است. مواجه با اتهامات از بیش از یک دوجین از زنان او پس از استعفا از خود به کسب و کار خود و نقل مکان به بالی.)

مقدار زیادی از #MeToo گزارش با تمرکز به شدت در lurid جزئیات واقعی حمله اما این فیلم یک کار قدرتمند از زوم کردن و آشکار طولانی-طولانی انسان هزینه از تروما. مرکزی آن سوال بی جواب باقی می ماند: چگونه بسیاری از دیگر زنان رانده شده اند از صنعت های توهین آمیز ، چقدر فقیر است که فرهنگ را از عدم حضور خود را? و چگونه بسیاری از قربانیان رفت و هرگز در تمام ؟


در رکورد ★★★1/2
(3.5/4 ستاره)
کارگردان: کربی دیک امی Zimmermandling
نوشته شده توسط: کربی دیک امی Zimmermandling سارا Newens
بازیگران: Drew دیکسون جنی Lumet, Sherri Hines, Sil لای آبرامز, ماهور برک Kimberlé Crenshaw
مدت زمان: 95 دقیقه.


برای سال دیکسون سکوت. او نمی خواست به آنیتا هیل. او نمی خواست کسانی که کلمات زشت در لب های او. او توضیح میدهد: “راسل سیمونز بود پادشاه هیپ هاپ. من نمی خواهم اجازه دهید به فرهنگ پایین. من عاشق این فرهنگ است.” بود نیز وجود دارد نژادی پویا و زشت کلیشه از خشونت جنسی مرد سیاه و سفید است که می تواند به استناد چنین اتهامات عنوان شده علیه. وقتی #MeToo جنبش وارد, او مشکوک آن صحبت کرد تنها برای زنان است. در اواخر سال 2017, او رفت و در نهایت در مکان های عمومی, توصیف داستان او در نیویورک تایمز در معرض سیمونز.

مستند غیر معمول است چرا که آن قطاری دیکسون ترس و تردید قبل از او تصمیم می گیرد در تاریخ ثبت است. (با کیفیت ترین #MeToo حساب تنها وجود دارد در قلمرو عمومی به دلیل بازمانده در حال حاضر انتخاب به صحبت کردن.) ما صمیمی یک نگاه اجمالی از زمان تماس تلفنی با بار خبرنگاران لحظاتی که او flinches در ترس است که صدای در سمت دیگر خط می تواند سیمونز خود را. از آن نوع فیلم هایی است که باید نشان داده شود به هر کسی که اصرار دارد که زنان ببافند تجاوز اتهامات توجه است.

فیلم جاذب قدرت تا حد زیادی بستگی عاطفی مصاحبه با چند تن از سیمونز’ شاکیان. (در زمان شما می خواهید دیگر شاکیان مانند رپ شری Hines و بازیگر جنی Lumet رو بیشتر صفحه نمایش زمان هر چند دیکسون داستان فریبنده است که به اندازه کافی روشن است که چرا او تمرکز می کنند.) وجود دارد برخی از نور اجرا یا نمایش مجدد فیلم و قانع کننده تصویری مونتاژ طلایی-عصر هیپ هاپ, زن ستیزی به بافت فرهنگ است که در آن سیمونز بود نجس. مصاحبه با دانشگاهیان مانند Kimberlé Crenshaw کمک به محل اتهامات در زمینه اجتماعی هر چند گاهی اوقات منحرف کردن اذهان از این فیلم مرکزی روایت است.

در ضبط شد تا حد زیادی فیلم برداری در اواخر سال 2017 و در اوایل سال 2018 در تب ارتفاع #MeToo جنبش هنگامی که آن را به نظر می رسید به عنوان اینکه هر روز متفاوت افراد مشهور ساخته شده بود به روی چیزی حساب کردن با رفتار توهین آمیز از خود گذشته است. در آن زمان آن را احساس مانند یک انقلاب است. دو فیلمسازان به نیویورک رفت و فقط شروع به فیلمبرداری و مصاحبه “زنان در بسیاری از صنایع مختلف گفت:”:” Rolling Stoneنه دانستن اینکه چه چیزی آنها را در پیدا کردن و یا که داستان را تبدیل به پایه و اساس یک فیلم مستند جدید.

در نتیجه فیلم منتشر شده دو و نیم سال بعد در یک دور بیشتر جدی حاضر است. در رکورد سود حاصل از این مدت نمایش: دیکسون است که قادر به منعکس کننده بر اثر موج دار شدن است که در آینده رو به جلو بود و در کل زندگی خود را. ما یاد بگیرند که پس از نیویورک تایمز داستان او در بر داشت خودش را پردازش ضربه او برای اولین بار و حتی خواسته همسرش برای طلاق مایل به دریافت به دانستن خودش بهتر است. آن را تنها یک ماده از اجازه دادن به جهان در بر راز او; او تبدیل شد او می گوید:. “آن را به معنای واقعی کلمه مانند فشار دادن بازی در یک فیلم است که من می خواهم متوقف 22 سال پیش در وسط ترسناکترین صحنه است.”

بیننده نیز از این دیدگاه که می توان در #MeToo. در سال 2020 ما می تواند تشخیص جنبش دستاوردهای بلکه محدودیت های آن: ما می دانیم که Harvey Weinstein است در زندان و ما همچنین می دانیم که برت Kavanaugh است و در دیوان عالی کشور برای زندگی است. وجود دارد یک فرهنگی حساب و هنوز هم وجود دارد یک ادعا متجاوز در کاخ سفید است. چند انقلاب ادامه یکپارچه.

مشاهده روی رکورد در بهار سال 2020 آن را سخت به فکر می کنم یکی دیگر مدعی تارا Reade زنی که آمد به جلو در ماه مارس با اتهامات جدی علیه جو بایدن و که شخصیت و زمان بندی شده به شدت طلبه. این فیلم نیست ذکر Reade اما آیا احساس می کنید قابل استفاده برای یک لازم است درک درستی از تردید قربانیان اغلب احساس می کنید در مورد ساخت خود را خصوصی تروما ،

آن را هنوز هم ارزش آن را? این فیلم موضوع اصلی نشان می دهد که حقیقت می تواند شفا; او حتی می یابد بعید خواهری در میان سیمونز’ دیگر مقتولین. “من تا به حال هیچ ایده چقدر در این یک شب از زندگی من شکسته من” دیکسون می گوید روی صفحه. “من می خواهم که برای همیشه در هم شکسته اگر این #MeToo لحظه اتفاق افتاده بود.”

در رکورد های موجود برای جریان در HBO حداکثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>