المپیک, ژیمناست, علی Raisman Stuns در آجدار قرمز مایل به قهوهای و سهام یک پیام در مورد قلدری

قهرمان المپیک علی Raisman flaunted ساحل در لباس شنای زنانه دوتکه شیک برای اثبات که او در نهایت اجازه نداد او را قلدر برنده شوید.

روز جمعه 25 ساله ژیمناست سابق در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک پیام مهم در مورد قلدری و بدن مثبت با طرفداران خود را. Aly نشان داد که او با تجربه بدن شرمندگی در سن بسیار جوان که در کلاس پنجم کلاس به او گفت که عضلات او بودند “ناخالص.” این ساخته شده او را احساس نا امنی و خودآگاه و قلدر در نهایت ساخته شده او را احساس وحشتناک در مورد خودش که او به طور کامل ترک پوشیدن استین.

سریع به جلو به امروز و Aly رشد کرده است به یک بدن-اعتماد به نفس زن جوان است که به اندازه کافی راحت در پوست خود برای به اشتراک گذاشتن عکس لباس شنای زنانه دوتکه در رسانه های اجتماعی. در تصویر است که او با او به اشتراک گذاشته 2.2 میلیون Instagram followers, کاپیتان سابق “شدید پنج” نگاه شدید در خواب قرمز مایل به قهوهای لباس شنای زنانه دوتکه. او کت و شلوار حمام کردن بالا ویژه درپوش آستین و جزئیات منگوله دار در مرکز مجسمه نیم تنه. پایین یقه در معرض مقدار متوسط رخ.

Aly تطبیق پایین بود بالا قطع پا است که نشان داد او ران قوی. لباس را به کمر او ضربه چند اینچ زیر ناف در معرض مقدار زیادی از عضلات midriff. او نشان داد که او لباس شنا بود از Aerie.

Aly پوشیده بود بلند, سبزه, گیسوان با یک طرف ، ضخامت مو مدل دهید در امواج شل که واقعا به ارمغان آورد از او عسل-رنگ برجسته. سنجاق سر با پوشش پوسته صدف نگهداری موهای خود را از صورت خود را.

Aly تصمیم گرفتند برای زیبایی های طبیعی نگاه کنید که شامل نرم افزار نور از سایه چشم که تقریبا همسان رنگ لباس شنای زنانه دوتکه. او لب براق صورتی نرم و او به نظر می رسد به پوشیدن فقط یک لمس از پودر روی گونه.

Aly تا به حال یک گوشه ای از لب های او quirked کمی به عنوان اگر او بودند در مورد لبخند. او در مقابل یک دیوار سرسبز گیاهان گرمسیری.

مشاهده این پست در Instagram

رشد من روت تقریبا هر روز چون من عاشق ژیمناستیک, بسیار, آن چیزی که مورد علاقه من در جهان است. من عشق فعال بودن است, بنابراین من همیشه هیجان زده به ورزش های جدید را امتحان کنید. من لذت بردم از بازی های ورزشی با بچه ها در کلاس من, اما من به زودی متوجه شدم برخی از پسران نمی لذت بردن از بازی با من. زمانی که من در کلاس پنجم, چند پسر در کلاس من به من گفت که من عضلات درشت و نگاه کردم مثل من در استروئید. آنها شروع به در حال اجرا در اطراف زمین بازی تماس با من “roids.” من راه می رفت دور با من سر مبارزه با اشک است. آن را خرد و من. من احساس خودآگاه; من می خواستم برای مخفی کردن. من به یاد داشته باشید این وضوح چرا که کلمات قدرتمند هستند. من همچنین به یاد داشته باشید یک بار در 7 درجه که چند پسر به من گفت که من عضلات شد “نفرت انگیز است.” من می توانم به یاد داشته باشید آن را مانند آن روز گذشته بود. من حتی به یاد داشته باشید آنچه که من پوشیده بود — صورتی مخزن بالا. اگر چه 5 و 7 درجه بودند مدت ها پیش آن لحظات با من ماند برای سال. من آرزو می کنم آنها تا به حال. من نمی پوشند مخزن تاپس دوباره برای یک زمان بسیار بسیار طولانی. متاسفانه من فکر می کنم اکثر مردم تجربه قلدری در برخی از نقطه در زندگی خود را. من می خواستم برای نوشتن این پست به شما یادآوری همه به نوعی به یکدیگر و به یاد داشته باشید کلمات خود را قدرتمند هستند. ما زندگی در چنین قضاوت و من امیدوارم که تغییرات است. من هم امیدوارم که ما می توانیم با هم کار کنند برای آموزش پسران و دختران جوان در مورد آسیب بدن بشود و تاثیر آن بر بدن dysmorphia. من افتخار می کنم به کار با Aerie چرا که آنها به ما نشان میدهد چگونه زیبا و منحصر به فرد همه ما هستند. برای هر unretouched عکس شما به اشتراک گذاشتن با #AerieREAL @Aerie, Aerie اهدا خواهد شد $1 (در حال حاضر تا $100K!) به @NEDA. با تشکر برای گرفتن وقت برای خواندن این. ارسال همه شما مقدار زیادی از عشق. امیدوارم که شما خوبی؟??? #NoRetouch

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Alexandra Raisman (@alyraisman) on

در این عنوان از پست Aly توضیح داد که چگونه طرفداران خود را می توانید با استفاده از خود unretouched عکس برای کمک به جمع آوری پول برای موسسه ملی اختلالات خوردن و ارتباط (NEDA).

همانطور که از نوشتن این Aly تلاش برای بالا بردن آگاهی از بدن شرمندگی و بدن dysmorphia شده است دوست داشت بیش از 189,000 بار و آن را الهام گرفته از بیش از 2000 پاسخ.

“خب کسانی که پسران در حال لاف زدن به هر کسی که گوش می دهد که آنها می دانستند که شما و چگونه آنها تا به حال پیروز شدن بر شما” یکی از طرفداران نوشت: در این بخش نظرات خود را ارسال.

“جوک در آنها را به خاطر شما زرق و برق دار” یکی دیگر از تحسین گفت.

“عشق پیام های خود را از مثبت. شما یک چراغ به جهان است. نگه داشتن در درخشان” خواندن یک سوم دهید.

Aly نیست المپیک تنها ژیمناست است که صحبت کردن در برابر بدن بشود. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو همکار “نهایی پنج” هم تیمی سیمون Biles گفته است که او انجام داده اجازه اینترنت دیوهای او احساس او نیاز به مناسب های خاص زیبایی استاندارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>