Olivia Newton-John می افزاید: رنگین کمان به صورت در ضربه محکم و ناگهانی

Olivia Newton-John اضافه شده یک رنگین کمان به صورت او در ضربه محکم و ناگهانی و به اشتراک گذاشته شده با Instagram. آواز ستاره شناخته شده برای بازدید مانند “آیا شما هرگز دلپذیر” و “فیزیکی” افزودن عکس به عنوان بخشی از یک چالش برای کمک به تغذیه امریکا گرسنه است.

اولیویا ارسال شده تصویر که در آن او برچسب زده شده با نام تجاری Yumi یک سرویس تحویل تازه ساخته شده و ارگانیک و مغذی غذا برای نوزادان است. برای هر یک از رنگین کمان عکس که در آن نام تجاری است برچسب گذاشته شده توسط این شرکت اهدا خواهد شد وعده های غذایی به خانواده ها در بحران است. تغذیه امریکا شده بود. تغذیه امریکا یک شبکه در سراسر کشور بیش از 200 بانک های مواد غذایی است که خوراک بیش از 46 میلیون نفر از طریق مواد غذایی pantries آشپزخانه سوپ پناهگاه و دیگر مبتنی بر جامعه سازمان اعلام وب سایت رسمی خود را.

خواننده نشان داد که او در خانه استفاده می شود موارد دوست داشتنی برای ایجاد یک مجموعه ای از رنگ در خط رویش مو و چشم است. او همچنین اعتراف کرد که او عاشق رنگین کمان.

این عکس به نظر می رسد شده اند جامعی در یک اتاق موسیقی در خواننده و ترانه سرا ، زرق و برق دار منطقه است flanked با سه گیتار بر روی دیوار. در سمت چپ چیزی است که به نظر می رسد در شش رشته ukelele, به دنبال یک قهوه ای گیتار اسپانیایی و رنگارنگ سبز و سیاه آکوستیک یکی.

او ایستاده در کنار یک پایان جدول که در آن شخصی آیتم های مختلف قرار می گیرد. یک شمع و یک گل و یک تصویر پهلو منطقه است.

اولیویا سپس به نام او مشهور دوستان از جمله ویکتوریا اصلی سلما هایک و ماری i. t. b در پذیرش این چالش نیز هست. عکس های بیشتر به اشتراک گذاشته با این برچسب ها را ترجمه به صدها نفر از وعده های غذایی برای خانواده ها در حال حاضر در بحران به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که ترجمه به شغل از دست داده و بیشتر مردم در جستجوی سالم و مغذی مواد غذایی است.

اولیویا درخشان در ضربه محکم و ناگهانی. او با پوشیدن راه راه سیاه و سفید پیراهن در سهم با چندین گردنبند طلا, طلا و جواهر به عنوان لهجه. مو بور او را قطع درست بالای شانه های او است و دمیده مستقیم با موی چتری است که قلم مو در برابر ابرو او.

خواننده پوشیدن, حداقل, آرایش, در به اشتراک گذاری. او به آرامی صف چشم و هلویی و صورتی و سرخ شدن. او رژ لب طبیعی رنگ های دوست داشتنی او را در برابر پوست.

طرفداران عاشق, عکس های که آنها بیش از حد خواهد شرکت در این چالش به انجام برخی از خوب در جوامع خود.

“عاشق این ایده! شما نگاه کاملا خیره کننده اولیویا اظهار داشت:” یکی از طرفداران.

“یک راه دوست داشتنی برای نشان دادن یک رنگین کمان” گفت: یک دوم تحسین خواننده.

“شما همیشه به فکر دیگران. ایمن ماندن” اظهار داشت: یک سوم پیرو سرگرم کننده در Instagram.

“عشق شما… طرز ناامید کننده ای به شما اختصاص داده شده گفت:” یک چهارم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>