اولیویا Laing Prescient مقاله مجموعه به بررسی نقش هنر در زمان بحران

خنده دار برای آب و هوا: هنر در مواقع اضطراری توسط اولیویا Laing W. W. Norton & Company

زمانی که اولیویا Laing با عنوان جدید خود مقاله مجموعه خنده دار برای آب و هوا: هنر در شرایط اضطراری واو نمی توانست پیش بینی بحران کتاب او خواهد بود به دنیا آمد. به جای او فکر کردن در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, انتخابات, محیط زیست, تخریب, ظهور سفید ناسیونالیسم و ایدز—بدون کوچک, امور, اما هیچ جهانی و همه گیر است یا نه. در مقدمه Laing ایجاد باورهای خود در مورد آنچه هنر ارائه می دهد در مواجهه با چنین تحولات: هنرمندان ارائه مهمان نوازی و یا “ظرفیت بزرگ شدن و باز” ما دیدگاه. کار خود را به شکل “ما اخلاقی مناظر” آن را به عنوان “ما باز می شود به داخل زندگی دیگران” “باعث می شود ساده نابرابری” و نشان می دهد جایگزین شیوه های زندگی.

با توجه به زمان اضطراری Laing پایان نامه می تواند خواننده را مشتاق. او می نویسد که یکی از عمده نگرانی های دیرینه است که “چگونه یک فرد می تواند به صورت رایگان و به خصوص در چگونه برای پیدا کردن آزادی است که اشتراک گذاری و نه وابسته به ظلم و ستم و یا خروج از افراد دیگر است.” بسته مرزهای محدود حرکات شغل و گسترده ترس و مرگ هستند و به سختی شرایط ایده آل برای آزادسازی یا افزایش حس جامعه است. در عین حال Laing می نویسد از افراد خلاق در برنده پرشور صدای ثابت می کند که هر دو تسکین دهنده و گالوانیزه به خصوص در میان وحشت.

همچنین نگاه کنید به: یک دانشمند ناسا کتاب جدید نشان می دهد که چگونه (و چرا) ما در حال جستجو برای زندگی در فضا

“هنر شده است بطرز شگفت انگیزی تغذیه در طول این ترسناک دوره” Laing به تازگی گفته ناظر. زمانی که مستند آغاز شد نویسنده بازگشت به ویرجینیا وولف نهایی خاطرات که اثری بریتانیا ورود به جنگ جهانی دوم به پایان می رسد و فقط قبل از وولف غرق خودش را در رودخانه Ouse. Laing اشاره کرد که چگونه کار می کنند با این وجود “موی با شوخی و کنجکاوی تمام راه را به نهایی صفحه.” این خاطرات نشان میدهد “چگونه زمین و حفظ هنر می تواند باشد.”

این نگرش حاکم کوتاه هنرمند پروفایل که لگد کردن مجموعه ای است که شامل مقالات Laing قبلا منتشر شده در کتیبه, بمب و این نگهباندر میان دیگر رسانه ها. او به بررسی Jean-Michel Basquiat قوی ضد نژادپرستانه اظهارات, Georgia o’keeffe را تعهد تزلزل ناپذیر به او در حال توسعه فردی زیبایی و دیوید Wojnarowicz مبارزه برای عجیب و غریب دید. Laing همچنین می نویسد: در مورد انگلیسی polymath درک Jarman که نام resurfaces در طول مجموعه. او به وضوح یکی از علاقه مندی ها: Laing قبلا نوشته شده است که , مدرن, طبیعتخود مجلات منتشر شده است کتاب مورد علاقه خود را.

که در آن دیگر از منتقدان ممکن است خجالتی از جمله فراوان مواضع (هیچ بررسی بد در مجموعه) Laing علاقه مند نیست و در ولرم ارزیابی. او بیشتر شیفته چگونه آثار هنری و “چه نقش آن در زندگی هنرمند.” Laing می خواهد به فکر کردن در مورد هنر زمینه و چه اضطراری آن را “ساخته شده به آدرس.”

متراکم نظری بررسی درخواست تجدید نظر نمی به Laing یا نه. “من واقعا حوصله انتقاد که مانع عشق, لذت, خشم,” او گفت:. “چرا برای حل و فصل چنین یک زبان محدود? شما می توانید گسترش عاطفی کارنامه بدون از دست دادن فکری حدت من فکر می کنم.” بسیاری از Laing افراد محبوب و تحسین شده آمار و ارقام که کار شده است به طور گسترده ای پذیرفته شده توسط موسسات و تاریخ هنر. اگر این کار باعث ایجاد حس امنیت در میان گزینه های آن را نیز باعث می شود کتاب او بیشتر در دسترس است.

پس از آن در بخش Laing ستایش همچنان ادامه دارد. خلاصه بعد از یک بخش شامل Laing ستون کتیبه مجله چهار پروفیل—در نویسندگان هیلاری منتل و علی اسمیت و هنرمندان, سارا لوکاس و شانتال Joffe—به نظر می رسد. این Joffe قطعه است به خصوص هیجان انگیز است. به عنوان Laing جزئیات پرتره خود را با نقاش (که همچنین تبدیل به یک دوست صمیمی) او به بررسی روانشناسی در هر دو طرف بوم. با جزئیات خاص تجربه با Joffe Laing قادر به بررسی جهانی ایده ها در مورد آنچه در آن به معنی نگاه و نگاه شود. “من در تلاش برای گرفتن او را به عنوان او در تلاش برای گرفتن من” Laing می نویسد. مطمئن شوید که در مورد خاص studio session, اما آن را نیز خوب ارزیابی از کل مشخصات-نوشتن سازمانی.

اولیویا Laing در خانه اش در کمبریج, انگلستان است. یوتیوب/Nowness

زیر مقالات عجیب و غریب, انگلیسی, هنر و مفهومی انگلیسی, هنر, Laing شخصی می شود دوباره. در تازه تجدید نظر سال 2011 مقاله “وحشی” او به خاطر ماه او صرف در 1990s, اعتراض به تخریب محیط زیست زندگی خود-ساخته شده در صفحه اصلی در یک زمینه است. “من می خواستم به منعکس کننده کمی بیشتر در مورد این مرحله از زندگی من چگونه من احساس می کنم در حال حاضر با توجه به اینده آخرالزمان از تغییر آب و هوا” Laing گفت: ناظر. “رها فرد داستان” یک حرکت و اخلال در حساب یک پناهنده پس از یازده ماه بازداشت در سیستم مهاجرت. به عنوان بخشی از پناهندگان Tales توسعه پروژه از گاتویک بازداشت شدگان رفاه گروه پناهندگان به اشتراک گذاشته شده داستان خود را با Laing که رونویسی آن را به این حساب قدرتمند.

از طریق این دو قطعه از آن می شود به خصوص روشن است که Laing پاسخ به شرایط اضطراری در راه است که رسیدن به مراتب فراتر از صفحه گالری. پس از همه, در حالی که هنر می تواند مفید باشد در مواقع اضطراری از آن قوی ویژه هنگامی که همراه با فعالیت. Laing می نویسد: در مورد Wojnarowicz به سهم عمل می کنند تا این سازمان مردمی است که افزایش آگاهی در مورد ایدز و درک Jarman این کتاب برای حقوق همجنسگرایان.

برای چنین هنرمندان خود بیان شده است به خصوص مملو و حتی کاملا خطرناک در زمان. “من کشیده به یک راه کار—سرکش, اصلی, بالا, سهام, مبتکر…این انگیزه و هوش و تعهد است که تساوی من, نه, متوسط,” او گفت:.

نویسنده نمایش یک همه چیز خوار فرهنگی اشتها در طول جمع آوری شده خود را, مقالات. او را می گذراند “عشق نامه” به دیوید بووی و فرقه شکل از شرق آرتور راسل. او بررسی کتاب اعم از مگی نلسون به طور رسمی نوآورانه رمان مسجدالاقصی به سارا Shulman بی پروا Gentrification از ذهن.

Laing انتخاب گسترده ای از موضوعات سیاسی است در راه خود را. اگر او پذیرای هنر از تمام رسانه ها در بعضی از تم ها وجود دارد. با جمع آوری تعدادی از مقالات که در مرکز queerness ضد سرمایهداری فمینیسم و محیط زیست اقدام Laing طرح خود چشم انداز امروز جالب ترین زیبایی پروژه و ضروری ترین مسائل است. آن را نه فقط در هنر ما باید در شرایط اضطراری اما نویسندگان مانند Laing که به آرامی راهنمای چشمان ما به آنچه که در خارج وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>