Olivia Culpo می شود لاسی در گشوده زرد لباس جدید Instagram Photo

Olivia Culpo شده است نگه داشتن او Instagram طرفداران درگیر با انواع شخصی و عکس های حرفه ای از اواخر سال و جدیدترین سهم به نظر می رسد از سابق. او مطرح در داخل به خوبی تزئین فضا و تراوش بسیاری از لاسی vibes در یک لباس روشن.

عکس نابود و لگدمال شده از لگن تا پس از آن سخت بود برای تشخیص تمام جزئیات از گروه خود را, اما آن را مانند نگاه یک jumpsuit یا لباس. بالای قطعه برجسته یقه یقه و آستین بلند با دکمه های پایین وسط. آن را نیز تا به حال دو جیب روی سینه اش و او را ترک گروه بازگشت و tugged در آن را با دست چپ. برچسب اشاره کرد که در آن از یک نام تجاری به نام Acler.

مدل نگاه دوربین با حیا بیان در چهره او با لب های او کمی جدا و بی عیب و نقص آرایش نرم افزار اضافه شده گلم به او نگاه کنید. آن را به نظر می رسد شامل نقره سایه چشم با رنگ صورتی برجسته زیر ابرو های کوچک سیاه و سفید از گربه چشم و مژه بلند. او همچنین در نگاه به, تاب, تاریک, صورتی سرخ و نور رژ لب صورتی. او لوازم جانبی شامل نازک گردنبند طلا بود که پیچ خورده اینچ بالاتر از او رخ و او را در آغوش گرفت ، علاوه بر این, او, سفید, مانیکور ظهور در شات.

او برچسب گذاشته شده توسط بسیاری از مردم در پشت عکس, از جمله هنرمند آرایش لیز Castellanos hairstylist جاستین مرجان و مو فرمت هنرمند پریسیلا Valles.

عکس محبوب بوده است تا کنون و آن را متصلب تا بیش از 85000 دوست دارد در گذشته چهار ساعت. طرفداران او نیز آب گرفتگی بخش نظرات و ارسال عشق خود را به احساس.

“شما نگاه بسیار شگفت انگیز من و الهه ملکه. زرد به نظر می رسد شگفت انگیز بر شما” گفت: یک حامی.

“زرد برای شما ساخته شده است” gushed دوم تحسین.

علاوه بر این یکی eagle-eyed فن تا به حال یک سوال خاص برای اولیویا.

“لطفا من ممکن است بپرسید که در آن شما خود را خریداری آشپزخانه آویز چراغ ؟ می خواهم به آنهایی که مشابه. با تشکر از شما” آنها نوشت.

دیگران در پاسخ به او عنوان.

“بهتر است خیلی بهتر است بعد از دیدن این” raved یک چهارم جانباز.

اولیویا نیز tantalized پیروان خود را با یک زن و شوهر از کون عکس لباس شنای زنانه دوتکه است که او به اشتراک گذاشته شده دیروز. وجود دارد دو تصویر در این سری بود و او عکس نشسته در عمق آبهای اقیانوس. او را لرزاند ruffled سفید لباس شنای زنانه دوتکه بالا با پایین مطابق و لوازم با یک طلا نازک و بدن های زنجیره ای آورده است که توجه به او رخ و صدای زیر شکم. او همچنین لوازم با تیره رنگی دایره عینک آفتابی و یک گردنبند با بسیاری از فیروزه فریبندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>