Olivia Culpo دون رنگی مخاطبین در صورت خیره کننده عکس

سابق Miss Universe, مد تاثیر گذار و مدل Olivia Culpo نشان داده است تمایل به تغییر همه چیز را در او محبوب Instagram اشتراک گذاری عکس است که از ویژگی های او نما در انواع مختلف از لباس های مختلف و همچنین در مکان های مختلف. با دو عکس به روز رسانی در ژوئن 20 28 ساله که در زمان تمایل به یک مکان جدید با تغییر خود رنگ چشم با یک جفت رنگی لنزهای تماسی.

در تصاویر به صورت خودکار, Culpo چهره برجسته بود قابل توجه در جزئیات به عنوان او به طور معمول چشم قهوه ای تیره به طور ناگهانی به نمایش گذاشته مجزا سبک رنگ سبز. در حالی که در تضاد کامل بود به نظر می رسید نشان می دهد که Culpo طرفداران و پیروان — که در حال حاضر تعداد نزدیک به 5 میلیون نفر در Instagram — تا حد زیادی همچنان به لذت بردن از نمایش.

در عکس اول از سری Culpo peered به جلو در آنچه که یک رسانه نزدیک شات از چهره و نیمه بالایی. به عنوان او gazed به سمت دوربین بدون نگاه مستقیم به لنز آن او برگزار شد دست خود را به پیشانی اش نگه داشتن آن تخت او را به عنوان شاخص انگشت استراحت در برابر آن است. او معصوم است که به نظر می رسد آراسته با خاموش صورتی لب براق بسته شد هنگامی که تصویر جامعی بود. در ضمن او نیم تنه بود تا حد زیادی پوشش داده شده توسط یک موجدار کردن پیراهن سفید. در پس زمینه پا بیش از اندازه خرس عروسکی قابل مشاهده بود.

دوم عکس واقعی نزدیک که در آن Culpo بود در حال حاضر snuggling تا در برابر خرس عروسکی با دست راست نوازش بالای سر آن است. سبز رنگی مخاطبین است که تحت پوشش و تبدیل چشم او ظهور در برابر او ظاهر بی عیب و نقص, زیتون, پوست های حساس پوست در شات. بعلاوه خنثی بیان از اولین تصویر داده بود راه به یک لبخند به او نگاه مستقیم به دوربین. گذشته از Culpo قابل توجه visage تنها چیزی که قابل مشاهده در قاب فوق مخمل خواب دار خرس.

Culpo ارائه آخرین ثابت یک ضربه با تحسین در جهت کوتاه, racking تا بیش از 35000 نفر در بیش از یک ساعت پس از رفتن زندگی می کنند در خوراک. در ضمن بیش از 200 نظرات در سمت چپ شده بود اکثریت بودند که کلمات تاکید است.

“من آرزو می کنم که خرس عروسکی” نوشت: یک فن.

“دختر OMGGG شما خیره کننده WHAAAT” بانگ زد دوم فن.

“هر رنگ خواهد به نگاه بسیار جذاب بر شما” اظهار, دیگر, دیدگاه.

در ضمن یک فن به وضوح ترجیح Culpo چشم در حالت طبیعی خود نوشتن “قهوه ای به نظر می رسد خیلی بهتر است در شما.”

به عنوان به اشتراک گذاشته شده توسط Inquisitr به تازگی Culpo لرزاند چندین لباس های سکسی برای واقعی Instagram مد نشان می دهد در اواخر ماه گذشته. در همه تن او نه لباس های مختلف در هزاران بصری جالب مناطق. این پست در ادامه برای الهام بخشیدن به بیش از 200.000 دو شیپور خاموشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>